Aga czy Ula?: Agnieszka
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 18093

Link do postu Wysłany: 2010-05-24, 18:40 2 runda singla: Aga vs. Yaroslava Shvedova

A. Radwańska ≈ U. Radwańska ≈ Fręch ≈ Kanepi ≈ Stephens ≈ Ka. Pliskova ≈ Linette

Link do postu Wysłany: 2010-05-24, 18:56

No to jak? Pierwszy set gładko dla Agi, a w drugim małe męczarnie zakończone zwycięstwem? :lol:

feniks

Wiek: 33
Dołączył: 11 Maj 2010
Posty: 265
Skąd: pomorskie

Link do postu Wysłany: 2010-05-24, 19:15

w tym meczu aga pokaże na co ją stać, lecz co do innych to duża niewiadoma haha :evil:

Człowiek się nie zmienia, człowiek czasem - po prostu - daje się tylko poznać z innej strony.

Link do postu Wysłany: 2010-05-24, 19:18

Hmm... to pierwszy mecz tych pań na clay`u więc może być różnie....
Sądzę, że jeśli Polka wygra 2 seta to nim zakończy mecz. Mam nadzieję, że przejdzie do kolejnej rundy i zagra z Aną albo Alisą :)

Aga czy Ula?: Ulcia
Wiek: 41
Dołączył: 25 Kwi 2009
Posty: 3396
Skąd: Gdynia

Link do postu Wysłany: 2010-05-24, 19:54

Mam cichą nadzieję, że Adze mecz wyjdzie na piątkę z plusem.

Link do postu Wysłany: 2010-05-24, 20:25

Jeśli Jarosława będzie serwowała tak jak dzisiaj i jak będzie kończyć tyle piłek co dziś z Errani to Polka może mieć duży problem. Jarosława miała dziś 40 winnerów. Także nie zdziwię się jak Jarka wygra.

Wiek: 24
Posty: 7652

Link do postu Wysłany: 2010-05-24, 20:26

MaRQs ale Jarosława miała 29 niewymuszonych.

MaRQs czy Jarka jest taką zawodniczką, że po świetnym meczu troche dołuje? Nie znam jej gry i formy także się Ciebie pytam ;)

Link do postu Wysłany: 2010-05-24, 20:54

No ale skończyła na plusie mecz..zresztą ona gra bardzo agresywnie..wiec to jest wkalkulowane...

Link do postu Wysłany: 2010-05-24, 21:19

Jarka to bardzo dobra tenisistka, z dużym potencjałem i zawsze jest groźna. Gdy ma swój dzień i mało psuje może ograć faworytki i już to nie raz uczyniła. Agnieszka musi zagrać na 120% jeżeli chce skończyć mecz w dwóch setach.
Dawaj Agnieszka!

Nie jest ważne by być lepszym niż ktoś inny, ale by być lepszym niż wczoraj.
"You don't have to be perfect, but you have to try hard. And I did all the time." - Elena Dementieva

Aga czy Ula?: Agnieszka, oczywiście
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 361

Link do postu Wysłany: 2010-05-24, 21:53

Zniosę porażkę ze Schnyder, ale z takimi zawodniczkami jak Shvedova porażki nie zdzierżę. Przecież Aga powinna tylko zacierać ręce, żeby rozpracować ich kruche jak herbatnik plany gry i sprawić, że zaczną robić trzy razy więcej błędów niż normalnie :)
ilidan

Wiek: 31
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 519

Link do postu Wysłany: 2010-05-24, 22:28

Chciałbym tylko zauważyć, że 29 niewymuszonych przy 40 winnerach to rewelacyjny wynik..Ciężko coś powiedzieć, wszystko zależy od Agnieszki tak naprawdę. Może obrócić rywalkę w proch i pył, ale równie dobrze może nawet polecieć... Ja oczywiście wierzę w Agnieszkę, tak jak w ogóle wierzę w to, że to może być w końcu jej turniej. Ale podchodzę mimo wszystko bardzo ostrożnie do tych prognoz..

Posty: 361

Link do postu Wysłany: 2010-05-24, 22:31

ilidan napisał/a:
ale równie dobrze może nawet polecieć...

Link do postu Wysłany: 2010-05-25, 09:01

Boję się trochę o Agę, bo ona ostatnio gra 1 seta i gładko wygrywa a drugiego tak jakby zapomniała jak się gra. Mimo to stawiam 2 sety dla Agi :)