top home
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie:
Normalna szerokość 1024px Mniejsza szerokość 780px Większa szerokość 1152px Mobilna wersja forum

Pokaż wyniki jako: Posty Tematy Zaawansowane
 Ogłoszenie 
Ciekawe linki - Aga Radwańska: Facebook, Instagram, Sina Weibo, Twitter, Strona internetowa; Ula Radwańska: Facebook, Instagram, Strona internetowa

Odwiedź Profil forum na Facebook'u i kliknij 'Lubie to!'.
Obserwuj Twittera forum; Jesteśmy też na Tumblr

Poprzedni temat «» Następny temat

Czy Aga wygra?
Tak
94%
 94%  [ 17 ]
Nie
5%
 5%  [ 1 ]
Głosowań: 18
Wszystkich Głosów: 18

Matus  

Aga czy Ula?: Agnieszka

Link do postu Wysłany: 2010-04-27, 19:38 2 runda singla: Agnieszka vs. Shahar Peer

A. Radwańska ≈ U. Radwańska ≈ Fręch ≈ Kanepi ≈ Stephens ≈ Ka. Pliskova ≈ Linette
Lottner ≈ Leśniak ≈ Korpatsch ≈ Zhuk ≈ Bacsinszky ≈ Świątek ≈ Halep ≈
KaniaChwalińska ≈ Kasatkina ≈ Piter ≈ Vondrousova ≈ Svitolina

daro97  Aga C'mon

Aga czy Ula?: Aga

Link do postu Wysłany: 2010-04-27, 19:43

Dwa szybkie sety dla Agi :P

piterus  <-po prostu Piotrek

Aga czy Ula?: Roma

Link do postu Wysłany: 2010-04-27, 19:47

Boje się troche tego meczu, ale powinny być 2 sety dla Agi.

向前 Aga !! :mrgreen:
Talvi  

Aga czy Ula?: Aga :)

Link do postu Wysłany: 2010-04-27, 19:52

Kurczę, zaskoczyło mnie to, że w head-to-head prowadzi Shahar. Dla mnie to taka "nijaka" zawodniczka. Tez mam nadzieję, że Us Open '07 się nie powtórzy. :)
rado  Go Aggie!

Link do postu Wysłany: 2010-04-27, 19:55

Agnieszka musi się zrewanżować Safinie za porażkę w zeszłym roku, więc przegrana z Peer nie wchodzi w grę:P

jakubjw  C`mon Hiszpania

Aga czy Ula?: aga

Link do postu Wysłany: 2010-04-27, 20:14

Dwa szybkie sety dla Agi :)

Matus  

Link do postu Wysłany: 2010-04-27, 20:37

To już nie ta Agnieszka sprzed 3 lat i to nie ta Shahar.
Moim zdaniem 2 sety dla Agi :-D

A. Radwańska ≈ U. Radwańska ≈ Fręch ≈ Kanepi ≈ Stephens ≈ Ka. Pliskova ≈ Linette

daro97  Aga C'mon

Link do postu Wysłany: 2010-04-27, 20:41

Dokładnie :) Dziś widziałem tylko końcówkę pierwszego i drugiego seta! Jutro nie zobaczę nawet tego bo muszę siedzieć w budzie !! Więc Aga musi wygrać bym mógł zobaczyć następny ;D ;P

Cinek  Rewolucjo trwaj

Aga czy Ula?: Aga i Ula

Link do postu Wysłany: 2010-04-27, 21:32

2 lub 3 (przy dobrej grze Agi) sety dla Peer.

Nie jest ważne by być lepszym niż ktoś inny, ale by być lepszym niż wczoraj.
"You don't have to be perfect, but you have to try hard. And I did all the time." - Elena Dementieva

Matus  

Link do postu Wysłany: 2010-04-27, 21:42

Czemu Cinek tak sądzisz?
Przecież te 3 ostatnie mecze pomiędzy Agą i Shahar były 3 lata temu (!), a od tamtej pory dużo się zmieniło w grze Agi. :-P

Aga czy Ula?: Ulcia

Link do postu Wysłany: 2010-04-28, 07:15

Aga - trzymam kciuki - powodzenia.

Agnieszka i Urszula Radwańska

Link do postu Wysłany: 2010-04-28, 08:27

Łatwo pewnie nie będzie, bo rywalka niewygodna, mimo że w przeciwieństwie do Any nigdy królową mączki nie była. Dwa sety dla Agnieszki - z wynikami podobnymi jak wczoraj, no może ciut wyraźniejszą dominacją starszej Radwańskiej.

plastras
aus2en  

Link do postu Wysłany: 2010-04-28, 09:24

"2 lub 3 (przy dobrej grze Agi) sety dla Peer."

Czyzby piata kolumna?. Sorry, ale dla mnie to herezja. Mam nadzieje ze nie wydam sie zbyt powazny, bo wole humor od powagi, ale skorzystam z wolnosci slowa i napisze kilka zdan od siebie i jesli to kogos wkurza to prosze je skasowac :oops:

Dla mnie - jako kibica - pytanie kto wygra jest czysta formalnoscia, przeciez wiadomo ze i tak zawsze wygra Aga, obojetnie z kim gra i jakie szanse daja jej bukmacherzy i eksperci, to i tak nic to nie zmienia, bo i tak zawsze wygra Radwanska. Ale to tylko dlatego ze jestem kibicem. A wg. mnie zadanie kibica polega na wspieraniu, a nie mozna kogos wspierac nie wierzac - bezwzglednie i szczerze - w jego zwyciestwo!. Wg mnie wiara w zwyciestwo nie jest kwestia wyboru kibica, lecz konstytucyjnym jego zadaniem, a kwestia wyboru jest tylko to komu sie kibicuje. Tak wiec wg. mnie kibicowanie i typowanie nie jest do pogodzenia, bo kibicowanie nie polega na przewidywaniu nikomu nieznanej przyszlosci tylko na wspieraniu, zwiekszaniu szans ( np. po kilku kleskach Aga moze nie wierzyc w zwyciestwo nad Williams, co bardzo utrudnia jej zadanie, wiec tym bardziej nalezy jej sie wsparcie od kibicow przed tymi meczami), wiec oba maja inne cele i zadania, i nalezy scisle oddzielac jedno od drugiego. Reasumujac: nikt nie zna przyszlosci, bo chyba kazdy przynajmniej raz sie pomylil w jej typowaniu i dlatego zawsze sa szanse, nawet grajac z siostrami Williams sa szanse, a rola kibica chyba jest zwiekszac szanse poprzez kibicowanie.

Inna rzecz, ze szacunek nalezy sie kazdej przeciwniczce i ze zawsze musi wygrac lepsza!. Nikogo chyba nie powinno sie lekcewazyc, ani przed nikim "padac na kolana". Tak wiec sadze, ze zawsze nalezy nastawiac sie na wymagajce rywalki i trudne przeprawy i ze takie nastawienie najlepiej sprzyja latwym zwyciestwom. Wiec przewiduje bardzo ciezki mecz i licze na szybkie zwyciestwo :lol:

Tyle uzasadnienia :-P , teraz typ: 2 lub 3 ( a to ostatnie przy bardzo dobrej grze Peer) sety dla Agi.

ps. zgubilem :-/ haslo do aus1en jeden i dlatego zarejestrowalem sie ponowanie pod aus2en dwa, czy da sie cos z tym zrobic, aby byl tylko jeden nick?
Jacek50  

Link do postu Wysłany: 2010-04-28, 10:44

Podoba mi się Twoje podejście do kibicowania.Cinek założył to forum chyba tylko z wyrachowania,bo dla mnie nie jest prawdziwym fanem Agnieszki.(Nie pierwsza taka jego opinia na tym forum).

Masha Neuner  C'mon Maria, Vika, Aga!

Aga czy Ula?: Robert

Link do postu Wysłany: 2010-04-28, 11:21

Peer jest chyba w lepszej dyspozycji niż Ana, więc może być ciężko. Z drugiej jednak strony clay działa na korzyść Polki, Izraelka jest świetna na hardzie, ale na innych nawierzchniach to już różnie z nią bywało.

Mój typ 3 sety dla Agnieszki.

Those who belong at the top never forget their way back.
Odpowiedz do tematu