top home
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie:
Normalna szerokość 1024px Mniejsza szerokość 780px Większa szerokość 1152px Mobilna wersja forum

Pokaż wyniki jako: Posty Tematy Zaawansowane
 Ogłoszenie 
Ciekawe linki - Aga Radwańska: Facebook, Instagram, Sina Weibo, Twitter, Strona internetowa; Ula Radwańska: Facebook, Instagram, Strona internetowa

Odwiedź Profil forum na Facebook'u i kliknij 'Lubie to!'.
Obserwuj Twittera forum; Jesteśmy też na Tumblr

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Matus
2011-01-25, 10:39

Czy Aga wygra z Simoną?
Tak
100%
 100%  [ 10 ]
Nie
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 10
Wszystkich Głosów: 10

Matus  

Aga czy Ula?: Agnieszka

Link do postu Wysłany: 2011-01-20, 10:21 3R: A. Radwańska def. Simona Halep (ROU) 6-1 6-2

A. Radwańska ≈ U. Radwańska ≈ Fręch ≈ Kanepi ≈ Stephens ≈ Ka. Pliskova ≈ Linette
Lottner ≈ Leśniak ≈ Korpatsch ≈ Zhuk ≈ Bacsinszky ≈ Świątek ≈ Halep ≈
KaniaChwalińska ≈ Kasatkina ≈ Piter ≈ Vondrousova ≈ Svitolina

Ostatnio zmieniony przez Cinek 2011-01-23, 21:17, w całości zmieniany 2 razy  
charmedola  Aga po Wielki Szlem

Aga czy Ula?: Aga

Link do postu Wysłany: 2011-01-20, 10:27

Myślę że Aga wygra w 2 setach , to nie jest groźna przeciwniczka , choć pokonała Kleybanową ! :)
piterus  <-po prostu Piotrek

Aga czy Ula?: Roma

Link do postu Wysłany: 2011-01-20, 11:21

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mały pokaz gry Rumunki. Zdecydowanie panna przeznaczona na clay (kolejna taka z Rumunii). Zresztą jedynie w Marbelli i Fes osiągnęła jakieś ciekawsze rezulaty (kolejno QF i F). Na hardzie mam tylko jedno wspomnienie z nią związane, mianowicie w I rundzie grała przeciwko Jelenie Jankovic - był to nudny mecz, Halep grała asekuracyjnie i pod górę, widać, że była niedoświadczona.

W tym sezonie doszła do QF Auckland, ale ugrała tam zaledwie 2 gemy z Wickmayer, do Hobart zaś wcale się nie zakwalifikowała.

Gdyby nie ten strach o nogę (bariera psychologiczna) to miałbym większe przekonanie, że Aga ją pokona. Ale teraz daje jej 75% szans na przejście do 4 rundy.

Aga C`MON! :angel:
luke 

Link do postu Wysłany: 2011-01-20, 13:14

a ja jakos bardziej wierze w zwyciestwo w tym meczu niz w poprzednim.
Moze jakos za optymizmem przemiawia fakt, ze to juz kolejny mecz, a Agnieszce bardzo potrzebne bylo takie prawdziwe ogranie :)

Aga czy Ula?: Aga:)

Link do postu Wysłany: 2011-01-20, 14:15

Poprawny i mocny forehand, gra z końcowej linii, mało przy siatce, mało drop shotow ogólnie niczym się nie wyróżnia ta Halep no i serwis ma na poziomie Agi więc tutaj też zagrożenia nie ma. Aga powinna ją poskracać,loby, woleje i podciąć jej ambicje od 1 piłki. Halep ma jeszcze ogrom werwy ale Aga takie rywalki poprostu pokonuje i mam nadzieje że jutro ją zgasi.
first-pepe  Poszukiwacz

Aga czy Ula?: Alexa Davalos

Link do postu Wysłany: 2011-01-20, 14:15

Tak naprawdę zastanawia, co było przyczyną porażki Kleybanowej: jej słaba dyspozycja, czy dzień konia rywalki. Pewnie jakoś tak fifty/fifty. W normalnych okolicznościach Radwańska powinna łyknąć taką Halep, Peng czy Moritę bez problemów (przypomnę, że w us open przegrała z peng ale tam już miała tę kontuzję dosyć bolesną).
Wątpliwości są tak naprawdę dwie:
- co z tymi plecami; w komentarzach pojawia się info, że to była zagrywka taktyczna, ale ja nie jestem tego taki pewien, gdyż po pierwsze po meczy z Martic widac było, że jak Radwańska siada to trochę sie krzywi, za chwilę zaczęła się nieco rozciągać, po drugie nigdy do tej pory Radwa nie brała timeout taktycznie, nie ten typ zawodniczki; dlatego sądzę że plecy pobolewają ale moga to być po prostu zwykłe zakwasy albo lekkie przeciążenie,
- co z tym ograniem; widac było, że z Martic gra juz lepiej, serwis nadal kiepściuchno również dropshoty i inne cudawianki z repertuaru dropshot queen kiepsko szły (za to Martić chyba z 10 dropshotów wyszło) ale reszta w normie sporo winnerów było; czy to wystarczy na ćwierćfinał? Przypomnę, że na Rolandzie też miała niby otwartą drogę do 1/4 a poległa sromotnie z Yarką

Dlatego stawiam 70%, liczę na tę dziewczynę pora gonić Caroline.
Cinek  Rewolucjo trwaj

Aga czy Ula?: Aga i Ula

Link do postu Wysłany: 2011-01-20, 14:44

Halep to niebezpieczna i perspektywistyczna zawodniczka. Jak wchodzi jej pierwszy serwis jest bardzo groźna, mocna gra również w forhendu - trzeba go omijać. Z opinii po meczu z Alisą czytałem, że Simoan grała w nim bardzo bardzo dobrze i dlatego wygrała. To będzie ciężki mecz dla Agi - według mnie cięższy niż z Martic. Mam nadzieje, że Aga zregeneruje całe siły i się podleczy i wymęczy tą 4 rundę - oj przydałoby się...

Nie jest ważne by być lepszym niż ktoś inny, ale by być lepszym niż wczoraj.
"You don't have to be perfect, but you have to try hard. And I did all the time." - Elena Dementieva

first-pepe  Poszukiwacz

Link do postu Wysłany: 2011-01-20, 15:15

Obejrzałem sobie na eurosport player na szybkim podglądzie meczyk Halep z Kleybą. Wnioski są takie, że generalnie podtrzymuję to co napisałem, że Radwa w normalnej dyspozycji by Halep łyknęła po mniejszych lub większych oporach. Jednakże biorąc pod uwagę niesprzyjające okoliczności po stronie Radwy, wymienione w moim uprzednim poście oraz następujące okoliczności dotyczące Halep:
- zadziorna, waleczna, głodna sukcesu,
- świetne poruszanie się po linii końcowej i do przodu, bardzo ciężko ją skończyć (charakterystyka podobna do Woźniackiej), zwrotna, zwinna
- niezła technika, świetna gra z kontry,
- wyśmienita wręcz kondycja,
- pomimo podobnych warunków fizycznych co Radwa jest zdecydowanie silniejsza od naszej dziewczyny,
- lepsza dynamika od Radwy,
- stalowa wręcz psychika, w ogóle nie widać
uważam, że jeżeli Aga nie podniesie poziomu swojej gry mecz będzie toćka w toćkę a może nawet trudniejszy jak ten z Kimiko.

Oczywiście swoje Kleyba dołożyła w tym meczu. Była jakaś niepewna, nieskoordynowana i zero taktyki. Jak Aga będzie grała swoje to powinno się skończyć dobrze.

Aga czy Ula?: Aga:)

Link do postu Wysłany: 2011-01-20, 16:29

Kleyba zagrała kiepsko w tamtym meczu a z Halep nie róbcie jakiejś mistrzyni bo narazie nic nie osiągnęła. Aga ją pokona spokojnie no chyba że odpukać przypałeta się jakieś przeciążenie i Aga nie będzie w satnie normalnie biegać. A forhand ominie albo zmusi ją do robienia błędów z forehandu wkońcu Aga potrafi wymuszać błędy na rywalce.

Aga czy Ula?: Agnieszka:*:*:*:*<3

Link do postu Wysłany: 2011-01-20, 19:37

Mam nadzieję że Agnieszka pokaże Simonie jak się gra w tenisa dajesz Isia do finału :*:*:*

Link do postu Wysłany: 2011-01-20, 23:42

Aga bije na głowę Simonę repertuarem techniczno-taktycznym. Jesli zachowa zimną głowę
wygra nawet w obecnej dyspozycji
charmedola  Aga po Wielki Szlem

Link do postu Wysłany: 2011-01-21, 09:19

Aga zagra z Simona Halep na Margaret Court Arena o godzinie 1:00 czasu polskiego .
piterus  <-po prostu Piotrek

Aga czy Ula?: Roma

Link do postu Wysłany: 2011-01-21, 11:25

To, że grają pierwszy mecz na dosyć ważnym korcie - + dla Agnieszki.
O 11 jest jeszcze znośna temperatura (prawdziwe upały ponoć za dwa dni), a na MCA Halep może zesztywnieć i wtedy będzie duużo autów, dzięki czemu Aga może wygrać.
C`mon Iśka!
first-pepe  Poszukiwacz

Link do postu Wysłany: 2011-01-21, 16:04

Dość dziwna argumentacja kolegi powyżej. Eee Simona Halep zesztywnieć? Na MCA? Przeciwko Adze? O 11 rano? Bez przesady. Ja liczę że dziewczę dostanie okres i będzie wtapiać, to wtedy Aga przynajmniej się nie zmęczy. Racjonalnie przewiduję 3 ciężkie sety, choć oczywiście życzę Adze szybko i bezboleśnie.
Crack  

Link do postu Wysłany: 2011-01-21, 17:04

Wierze w Agę :-)
ale najlepsze to że taką Pavlyuchenkovą to dali na Hisense Arena :roll: a Aga to na MCA :-?

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi