top home
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie:
Normalna szerokość 1024px Mniejsza szerokość 780px Większa szerokość 1152px Mobilna wersja forum

Pokaż wyniki jako: Posty Tematy Zaawansowane
 Ogłoszenie 
Ciekawe linki - Aga Radwańska: Facebook, Instagram, Sina Weibo, Twitter, Strona internetowa; Ula Radwańska: Facebook, Instagram, Strona internetowa

Odwiedź Profil forum na Facebook'u i kliknij 'Lubie to!'.
Obserwuj Twittera forum; Jesteśmy też na Tumblr

Poprzedni temat «» Następny temat
tapczan  

Link do postu Wysłany: 2014-02-27, 23:08

Gdyby Justyna dogoniła w wygranych PŚ Vialbe to byłoby coś ;-)

Link do postu Wysłany: 2014-03-16, 17:06

Tereska z Pucharem Świata to jakieś nieporozumienie. Wygrała raptem TdS bez Bjoergen i Kowalczyk (tam w sumie 2 etapy) plus dwa etapy w Falun... i to wszystko. 4 wygrane i zdobycie PŚ??? Można nie lubić Marit, ale z dwóch Norweżek to ona zasłużyła na Kryształową Kulę, nie Johaug.

Aga czy Ula?: Aga

Link do postu Wysłany: 2014-03-16, 18:24

Ja się nie zgadzam. Zasłużyła ta, która uczciwie przebiegała cały sezon. Therese opuściła najmniej startów, przetrwała próbę TdS, której Marit znowu nie podołała. Dla mnie nieporozumieniem byłoby gdyby wygrała go zawodniczka, która pojawia się na początek i koniec PŚ+ wielką imprezę, a w środku czarna dziura.

I wcale nie jestem fanką Johaug. Powiedziałabym, że a tych dwóch pań, to już więcej sympatii mam do Bjoergen.
tapczan  

Link do postu Wysłany: 2014-06-03, 20:35

Widzę że wisi ten wątek w Hyde Parku, a tu jutro wywiad bomba z Justyną.

Przyznaje w nim że od roku ma zdiagnozowaną depresję, że leczy się farmakologicznie, i że od tych kilkunastu miesięcy jej psychika to kanał i ciężko jej przychodzi znajdowanie radości z życia.

Ktoś się spodziewał?
arghim  

Aga czy Ula?: Obie :D

Link do postu Wysłany: 2014-06-03, 20:51

Ja szczerze mówiąc jestem bardzo zdziwiony. Myślałem, że ten dystans Justyny wynika z jej charakteru, a ona po prostu jest chora... mam nadzieję, że się z tego wygrzebie, bo to ciężki problem i wymaga lat terapii. Ciekawy jestem tego wywiadu jutro :-?
tapczan  

Link do postu Wysłany: 2014-06-04, 20:47

Wywiad jest jak granat wrzucony w środowisko kibiców.
Mocna sprawa.

Aga czy Ula?: Aga i Ula

Link do postu Wysłany: 2016-07-21, 09:15

Fajne info w środku lata o narciarstwie klasycznym:

Norweg Sundby – zdobywca KK w biegach za sezon 2015/2016 stracił był „kulkę” oraz dodatkowo wygraną w TdS z powodu przedawkowania… leku na astmę. Biedactwo będzie wisieć od teraz … dwa miesiące a karę finansową przywalono...Norweskiej Federacji.
Nie wiadomo – śmiać się czy płakać – trolle mają taki sam państwowy doping jak Ruscy, tylko że nikt ich za to nie wiesza.
Jedni trolle zadbali o to (pewno nie sami) żeby leki na astmę miały „papiery” w WADA; drudzy pilnują (np. federacja FIS) żeby NIGDY te papierki z WADA nie wyszły.
To tylko leki na oddychanie, nie to co meldonium – na serce…
Ciekawe na co „chorują” Trolskie objawienia LA w biegach na średnim dystansie. Niech zgadnę – na astmę???

plastras

Aga czy Ula?: Aga:)

Link do postu Wysłany: 2016-07-21, 21:17

Plastras - może to trochę na zasadzie "wywalimy swojego, mocna jednostkę ale reszty nie macie prawa ruszyć" Domy, wczasy, pełne konta już zaklepane i podstołowe umowy zawarte.

Przecież cała norweska syfiasrka "kadra" to "legalny" dopingujący się organizm z Bjoergen i Northugiem na czele. Tylko co by to było, zabierać Marit KK lub TdS? Przecież MUSI mieć w CV milion sukcesów więcej od wroga z Polski - czyli JK.

Ah a inna sprawa jest taka że poza sportami zimowymi to Norwegia na takich IO w Rio będzie nędznym pryszcz który gdzieś tam się przewinie, może piłkarki ręczne im medal zdobędą i "polski" szermierz.

Link do postu Wysłany: 2016-07-22, 08:16

Najlepsze jajo że okazało się, że to dotyczyło KK i TdS za sezon 2014/2015 - coś długo te próbki oznaczali... za to Sundby (bo i tak to dotyczyło tego samego kolesia...) miał przekroczone normy...dziesięciokrotnie. Strach się bać tych Norweskich lekarzy, przecież to już naprawdę mogłyby być jakieś skutki uboczne takiego przedawkowania. A niechże ich...
Znowu głos zabrała w tej sprawie Marit. Ona już naprawdę powinna zamilknąć. I cieszyć się, że na przykład Jej baby nie szczeka....

plastras

Aga czy Ula?: Aga

Link do postu Wysłany: 2017-08-22, 13:54

Tereska zawieszona na 18 miesiecy, IO bez norwezki. JAK MI PRZYKRO :( :lol: :lol: :lol:

Link do postu Wysłany: 2017-08-22, 14:05

No ale - niestety - to tylko jedna sztuka... no ale - zawsze. Może sobie karierę skonczyć :) ))

plastras

Aga czy Ula?: Aga:)

Link do postu Wysłany: 2017-08-23, 08:10

^ 30 lat ... więc jeszcze wór medali i KK przed nią. Do 36 rż spokojnie będzie biegać na innej maści do ust. Mutant ma prawie 40-chę i dalej niszczy wszystkich w stawce.
Miron  AgUla

Aga czy Ula?: AgULA

Link do postu Wysłany: 2017-08-23, 11:35

Najbardziej mniej śmieszy określenie "bardzo sroga kara dla Norweżki". Co to jest 18 miesięcy ? Jedyny ból, że igrzyska przrejdą koło nosa, ale czy tam by coś ugrała (złoto indywidualne) skoro jej koleżanki nie jest w stanie nic powstrzymać (już nawet nie piszę, że nikt).

Odpowiedz do tematu