top home
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie:
Normalna szerokość 1024px Mniejsza szerokość 780px Większa szerokość 1152px Mobilna wersja forum

Pokaż wyniki jako: Posty Tematy Zaawansowane

Poprzedni temat «» Następny temat
Cinek  Rewolucjo trwaj

Aga czy Ula?: Aga i Ula

Link do postu Wysłany: 2009-07-16, 17:04 Britney Spears, treningi z bokserem i zegarek za 20 tys. zł

Najlepsze polskie tenisistki wyjechały do Kopenhagi na urodziny zaprzyjaźnionej Dunki polskiego pochodzenia Caroline Wozniacki, która kończyła 19 lat. Świętowanie zaczęły od wyjścia na występ Britney Spears. - Właściwie to pierwszy raz byłam na koncercie. Show był super, te światła i muzyka - zachwycała się 19-letnia Urszula. - Szkoda tylko, że Britney śpiewała z play backu. To było słychać.

- Mi też się podobało. Fajnie, że Britney śpiewała zarówno stare, jak i nowe utwory - dodała dwa lata starsza Agnieszka.

Po koncercie była zabawa do białego rana, a następnego dnia kino. - Tytuł filmu? Hmm nie pamiętam, ale za to grał w nim Johnny Depp. Bardzo lubię tego aktora - zdradziła Ula.

Siostry zobaczył też słynną kopenhaską syrenkę, zamek, a także odwiedziły wesołe miasteczko. - Na najwyższy rollercoaster się nie skusiłam. Widziałam miny wysiadających i się nie odważyłam - przyznaje Ula.

Choć do Danii Polki pojechały na wypoczynek, to nie zabrakło treningów z... bokserem. - Wycisnął z nas siódme poty. Miałam zakwasy i każdy krok łączył się z bólem - mówiła Agnieszka.

Siostry Radwańskie już wróciły do kraju, gdzie będą jeszcze tydzień. W czwartek odebrały zegarki szwajcarskiej marki, której twarzą jest Agnieszka. 11. rakieta świata dostała zegarek z najnowszej kolekcji master (mistrz) warty 20 tys. zł. Koperta jest z masy perłowej, a godziny wysadzano brylantami. Diamentami otoczone jest też koperta. W sumie w zegarku jest 100 brylantów o łącznej wadze 0,68 karata. A do tego różowy pasek. Agnieszka miała jednak czerwone paznokcie. - Szybko kupię lakier pod ten kolor - żartowała krakowianka.

Ula też dostała swój, też z masą perłową i wysadzany brylantami. Tyle że trzy razy tańszy. - Nie zazdroszczę. Zawsze mogę od niej pożyczyć lub kupić sobie taki sam - zaznaczyła młodsza siostra.

Po zabawie w Danii i przymierzaniu zegarków, Radwańskie jeszcze przez tydzień będą odpoczywały w Krakowie. Potem Agnieszka wyjeżdża na tournee do Stanów Zjednoczonych, gdzie rozegra pięć turniejów i spędzi półtora miesiąca. Ula dołączy do niej tydzień późnej, bo zagra jeszcze w Stambule.

A od października siostry rozpoczną naukę na krakowskiej AWF. - Pierwszy raz usiądziemy razem w ławce - przyznała Agnieszka. - Isi trochę się nie chciało iść na studia, ale ją namówiłam. Pewnie będziemy miały indywidualny tok nauczania, a czas na egzaminy będzie w listopadzie i grudniu - dodaje Ula.

Źrodło: http://www.sport.pl/tenis...z_bokserem.html

Nie jest ważne by być lepszym niż ktoś inny, ale by być lepszym niż wczoraj.
"You don't have to be perfect, but you have to try hard. And I did all the time." - Elena Dementieva

ochalk  

Link do postu Wysłany: 2009-07-16, 18:07

zegarek za 20 tys. zł :puppyeyes: w końcu mogą sobie na coś takiego pozwolić. Ula mniej rozrzutna i wzięła tańszy. ;)

hmm. młodsza siostra pogania starszą do nauki :lol:
Hunter  

Aga czy Ula?: Aga

Link do postu Wysłany: 2009-07-16, 19:06

Mogłyby już wybrać inny koncert, Britney :blee:
Matus  

Aga czy Ula?: Agnieszka

Link do postu Wysłany: 2009-07-16, 20:21

Hehe... za 20 tys. Aga szaleje ;)

A. Radwańska ≈ U. Radwańska ≈ Fręch ≈ Kanepi ≈ Stephens ≈ Ka. Pliskova ≈ Linette
Lottner ≈ Leśniak ≈ Korpatsch ≈ Zhuk ≈ Bacsinszky ≈ Świątek ≈ Halep ≈
KaniaChwalińska ≈ Kasatkina ≈ Piter ≈ Vondrousova ≈ Svitolina

Miron  AgUla

Aga czy Ula?: AgULA

Link do postu Wysłany: 2009-07-16, 20:50

Co to dla niej 20 tys. ????????
przecież w samym Wimbledonie zarobiła 25 razy więcej

Aga czy Ula?: Aga i Ula

Link do postu Wysłany: 2009-07-16, 21:01

to dla niej nic... a zegarek dostała od sponsora. więc, żadny dla niej to wydatek!:)

... walczyć i wygrywać, ale zawsze fair play ...
przemas  Isia Radwańska :*

Aga czy Ula?: Aga :*

Link do postu Wysłany: 2009-07-17, 15:57

Z tego co wyczytałem one te zegarki dostały a nie kupiły. Przecież Isia jest twarzą tej firmy co robi zegarki ;) . Niemniej widać fajną dziewczyny miały imprę :)

Siostry Radwańskie by przemas
Aro1234  Vekić <33

Aga czy Ula?: Aga

Link do postu Wysłany: 2009-07-17, 18:44

20 tys to prawie nic do tego co zarobiła w karierze Aga :)

~EUGENIE BOUCHARD~MANDY MINELLA~DONNA VEKIĆ~
Matus  

Aga czy Ula?: Agnieszka

Link do postu Wysłany: 2009-07-17, 19:02

Wiadomo, ale jak powiedział Jacquesz to zegarek Aga dostała :-P

A. Radwańska ≈ U. Radwańska ≈ Fręch ≈ Kanepi ≈ Stephens ≈ Ka. Pliskova ≈ Linette
Lottner ≈ Leśniak ≈ Korpatsch ≈ Zhuk ≈ Bacsinszky ≈ Świątek ≈ Halep ≈
KaniaChwalińska ≈ Kasatkina ≈ Piter ≈ Vondrousova ≈ Svitolina

Aga czy Ula?: obie są super!

Link do postu Wysłany: 2009-07-21, 11:45

iza napisał/a:
chyba jednak nie zasiada w tej lawce razem, przynajmniej nie na awf:(

a niby czemu?

Odpowiedz do tematu