top home
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie:
Normalna szerokość 1024px Mniejsza szerokość 780px Większa szerokość 1152px Mobilna wersja forum

Pokaż wyniki jako: Posty Tematy Zaawansowane
 Ogłoszenie 
Ciekawe linki - Aga Radwańska: Facebook, Instagram, Sina Weibo, Twitter, Strona internetowa; Ula Radwańska: Facebook, Instagram, Strona internetowa

Odwiedź Profil forum na Facebook'u i kliknij 'Lubie to!'.
Obserwuj Twittera forum; Jesteśmy też na Tumblr

Poprzedni temat «» Następny temat
Cinek  Rewolucjo trwaj

Aga czy Ula?: Aga i Ula

Link do postu Wysłany: 2011-06-03, 11:00 Davenport: przyszłość należy do Radwańskiej

Cytat:
Agnieszka Radwańska pożegnała się z wielkoszlemowym Rolandem Garrosem już w IV rundzie. Mimo tego, doskonała przed laty tenisistka Lindsay Davenport uważa, że w przyszłości Polkę czeka wielka kariera.

- Do niej należy przyszłość - odpowiedziała na pytanie, czy kiedyś Radwańska może wygrać Rolanda Garrosa. - Po tegorocznych wynikach widać, że właściwie każda z dziewczyn może wygrać - dodała jednak.

Zdaniem Amerykanki, która w karierze wygrała 55 turniejów (trzy wielkoszlemowe), Agnieszka Radwańska ma właściwie tylko jedną wadę. - Brakuje jej mocy. Czasami ma doskonałą sytuację do ataku, a nie jest w stanie przyspieszyć na tyle, by skończyć wymianę czy zmusić przeciwniczkę do błędu. Nawet jeśli wszystko widzi i wybiera na korcie najlepsze w danej sytuacji rozwiązanie - powiedziała.

sport.pl

Nie jest ważne by być lepszym niż ktoś inny, ale by być lepszym niż wczoraj.
"You don't have to be perfect, but you have to try hard. And I did all the time." - Elena Dementieva

Ostatnio zmieniony przez piterus 2011-11-23, 19:38, w całości zmieniany 1 raz  
kiriosz  

Link do postu Wysłany: 2011-06-03, 13:59

Z roku na rok będzie widać jakieś postępy. Mam nadzieję, że tak szybkie lub jeszcze szybsze jak dotychczas ;)

piterus  <-po prostu Piotrek

Aga czy Ula?: Roma

Link do postu Wysłany: 2011-06-03, 17:26

Ale Aga komplement dostała :-D

Dziękować tylko potrzeba :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Jacek50  

Aga czy Ula?: Aga i Ula

Link do postu Wysłany: 2011-06-06, 17:50

Davenport: Radwańska jest trochę jak Hingis
"Radwańska to łyk świeżego powietrza"(pełniejsza wersja wywiadu z Davenport)
Sports.pl » Tenis
Lindsay Davenport
- Agnieszka Radwańska jest świetna, ale do Martiny Hingis jeszcze trochę brakuje - mówi Lindsay Davenport, była najlepsza tenisistka świata.

PRZEGLĄD SPORTOWY: Czy po wielu latach przyjemnie wraca się do Paryża? To nie był pani ulubiony turniej wielkoszlemowy.
LINDSAY DAVENPORT: Zgadza się, nie czułam się najlepiej na tej nawierzchni. Była dla mnie za wolna. Ale trudno też mówić, że się jej obawiałam. Po prostu zdarzyły mi się na niej lepsze i słabsze dni, lepsze i słabsze mecze. Dziś w deblowym turnieju legend trafił się akurat niezły, razem z Martiną Hingis awansowałyśmy do kolejnej rundy. Jak ja się cieszę, że gram tu z nią, a nie przeciwko niej. Dzięki temu świetnie się bawię. Gdy dawniej walczyłyśmy na poważnie, pojawiały się również nerwy i stres.

PS: Jeszcze przed chwilą stała pani na korcie obok Szwajcarki, ale my też mamy swoją Martinę. Na Agnieszkę Radwańską mówi się w Polsce „polska Hingis".
Ha, ha, ha (dłuższa chwila śmiechu). Dobre porównanie. Ona rzeczywiście jest świetna, ale do oryginału jeszcze trochę brakuje.

PS: Podoba się pani jej styl?
Tak. Spędzam tu wiele godzin w studiu telewizyjnym i jako komentatorce Tennis Channel zależy mi, by tenis kobiecy zainteresował jak największą liczbę ludzi. Ten sport potrzebuje różnorodności. Te same schematy, uderzenia, zachowania mogą nudzić. Agnieszka daje nam wszystkim łyk świeżego powietrza. Na tych kortach na pewno pozytywnie się wyróżnia.

PS: Co podoba się u niej najbardziej?
To, co u Hingis. Te wszystkie triki, zmiany tempa czy rotacji, skróty. Wiem, jak skuteczna bywa to broń.

PS: A czego nasza zawodniczka potrzebuje najbardziej?
Mocy. Na pewno mocy. Czasami ma doskonałą sytuację do ataku, a nie jest w stanie przyspieszyć na tyle, by skończyć wymianę czy zmusić przeciwniczkę do błędu. Nawet jeśli wszystko widzi i wybiera na korcie najlepsze w danej sytuacji rozwiązanie.

PS: Czy Radwańska ma szansę wygrać kiedyś Rolanda Garrosa?
Przyszłość należy do niej. Po tegorocznych wynikach widać, że właściwie każda z dziewczyn może wygrać.

Rozmawiał w Paryżu Bartosz Gębicz

Aga czy Ula?: Aga

Link do postu Wysłany: 2011-06-07, 13:58

Zgadzam się ze słowami Lindsay, ale Aga gra coraz lepiej, a przed nią jeszcze kilka lat świetnej kariery, więc jeśli tylko "doda mocy" swojemu tenisowi, to będzie w stanie być nawet w pierwszej trójce. : 3
Midnight Angel  La pulga atomica.

Aga czy Ula?: Aga

Link do postu Wysłany: 2011-06-12, 17:46

Właśnie dlatego ją lubię.
Bo swoim tenisem różni się od standardu,przypomina mi moją Królową.
Za inteligencję,antycypację i te skróciki :)
Odpowiedz do tematu