top home
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie:
Normalna szerokość 1024px Mniejsza szerokość 780px Większa szerokość 1152px Mobilna wersja forum

Pokaż wyniki jako: Posty Tematy Zaawansowane
 Ogłoszenie 
Ciekawe linki - Aga Radwańska: Facebook, Instagram, Sina Weibo, Twitter, Strona internetowa; Ula Radwańska: Facebook, Instagram, Strona internetowa

Odwiedź Profil forum na Facebook'u i kliknij 'Lubie to!'.
Obserwuj Twittera forum; Jesteśmy też na Tumblr

Poprzedni temat «» Następny temat
Matus  

Aga czy Ula?: Agnieszka

Link do postu Wysłany: 2017-05-05, 12:56 Drabinka turnieju głównego singla - Madryt 2017

(1) Kerber- Babos
Siniakova - Lucic Baroni
Cornet - Bouchard
Sharapova - (13) Pavlychenkova
(11) Svitolina - Q
Garcia - Q
Riske - Golubic
Shvedova - (8) Kuznetsova

(4) Cibulkova - Jankovic
Q - Q
Davis - Puig
Konjuh - (14) Mladenovic
(9) Keys - Cirstea
Bellis - Gavrilova
Q - Putintseva
Doi - (7) Radwanska

(6) Konta - Siegemund
Q - Vandeweghe
Suarez Navarro - Peng
Niculescu - (10) Wozniacki
(16) Stosur - Sorribes Tormo
Goerges - Q
Vinci - Kasatkina
Kr. Pliskova - (3) Halep

(5) Muguruza - Bacsinszky
Bertens - Makarova
Q - Schiavone
Begu - (12) Vesnina
(15) Strycova - Safarova
McHale - Arruabarrena
Zhang - Sevastova
Tsurenko - (2) K. Pliskova

A. Radwańska ≈ U. Radwańska ≈ Bencic ≈ Dulgheru ≈ Kanepi ≈ Ka. Pliskova ≈ Linette
Cornet ≈ Fręch ≈ Vaidisova ≈ Jans-Ignacik ≈ Bacsinszky ≈ Ostapenko ≈ Schmiedlova ≈
KaniaSiniakova ≈ Brengle ≈ Piter ≈ Bencic ≈ Voegele

Aga czy Ula?: Aga

Link do postu Wysłany: 2017-05-05, 13:00

AGA SIE WYCOFAŁA Z POWODU KONTUZJI STOPY.

Dla mnie szok, wczoraj nic na to nie wskazywało.
Matus  

Aga czy Ula?: Agnieszka

Link do postu Wysłany: 2017-05-05, 13:07

:-(

Info z twittera:

A. Radwańska ≈ U. Radwańska ≈ Bencic ≈ Dulgheru ≈ Kanepi ≈ Ka. Pliskova ≈ Linette
Cornet ≈ Fręch ≈ Vaidisova ≈ Jans-Ignacik ≈ Bacsinszky ≈ Ostapenko ≈ Schmiedlova ≈
KaniaSiniakova ≈ Brengle ≈ Piter ≈ Bencic ≈ Voegele

Link do postu Wysłany: 2017-05-05, 13:09

Albo poszła po rozum do głowy i zrozumiała, że z taka grą na ziemi i tak nic nie ugra, a RG odbębni z obowiązku, albo jednak naprawdę kontuzja. Mam nadzieję, że to nie będzie taka sama historia jak z Sereną, bo ciężko by było się już na zawsze z Agą pożegnać :(
tapczan  

Link do postu Wysłany: 2017-05-05, 13:33

Może Ula ogarneła jakąś imprezę.

Ciąża rzeczywiście byłaby jakimś wytłumaczeniem tego co się ostatnio dzieje.

Link do postu Wysłany: 2017-05-05, 13:43

W Rzymie również nie zagra.

Link do postu Wysłany: 2017-05-05, 14:39

"Tak naprawdę czułam to już od paru miesięcy, ale na ziemi ból się nasilił. Robiłam wszystko co w mojej mocy by móc zagrać, ale wole jednak w stu procentach się zregenerować i zadbać o stopę. Postaram się wrócić w Paryżu"

W wolnym tlumaczeniu, to co Aga powiedziała w Madrycie. Dla mnie to jedna, wielka głupota, że z bólem stopy grała przez tyle miesięcy. To może wyjaśniać najsłabszą defensywę od lat, takie to zachowawcze bieganie było w tym sezonie. Prędzej bym się spodziewał kontuzji ramienia, stąd mogłaby wynikać zmiana tej techniki.

Zdrowia Aga! I już daj sobie spokój z tym RG :)

Aga czy Ula?: Aga i Ula

Link do postu Wysłany: 2017-05-05, 14:49

Ten Jej obóz to trzeba o kant d... potłuc!
Przecież początkujący kibic wie, że Isia jak nie wybiega to nie ma i przy kontuzji trzeba stopnąć ( może znowu przeciążeniowe złamanie???). A ci Ją gonią z turnieju na turniej i dopiero jak jest bardzo źle - to pas - totalna amatorszczyzna - chyba nikt z TOP 30 nie ma tak koszmarmego teamu!

plastras

Link do postu Wysłany: 2017-05-05, 14:51

^^
Halep ma, sama przez parę miesięcy latała z turnieju na turniej z kontuzja kolana. A miała mieć jeszcze operacje przegrody, która odkłada od kilku mięsięcy.

Link do postu Wysłany: 2017-05-05, 15:12

Koszmarek prawdziwy. Jeśli to okropne poruszanie się Agi i w sumie patrząc po zdjęciach/wypowiedziach/formie nietrenowanie na pełnych obrotach wynika z tego urazu to ja nie mam pytań. Stopy są tak narażone na urazy przeciążeniowe, że jak coś się dzieje to trzeba to porządnie wyleczyć chyba, że nazywasz się Justyna Kowalczyk i masz bieg na IO za 1,5 tygodnia.
(Ja sama złamałam tak głupio kość śródstopia, olałam to i dalej grzecznie biegałam przez płotki i w efekcie do końca życia rolek/łyżew nie założę).

Swoją drogą, ta jej obecność na pokazówce wczoraj wygląda w tym kontekście... słabo. Przykro patrzeć jak Aga się kompletnie pogubiła. Zaczynam myśleć, że ta ciągle przewidywana ciąża to nie byłaby zła opcja i dla Agi prywatnie i dla jej kariery bo widać, że jeśli kiedyś ma jeszcze grać dobrze(w co głęboko wierzę!) to coś musi się zmienić,a jeśli nie to przykrobyłoby patrzeć żeby po takich osiągnięciach i takiej regularności spędziła swoje ostatnie lata na korcie jak Jankovic(chociaż generalnie uważam, że to kwestia zawodnika i nic mnie tak nie wkurza w odniesieniu do sportowców jak "Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść").
tapczan  

Link do postu Wysłany: 2017-05-05, 16:06

Cytat:
"Tak naprawdę czułam to już od paru miesięcy, ale na ziemi ból się nasilił. Robiłam wszystko co w mojej mocy by móc zagrać, ale wole jednak w stu procentach się zregenerować i zadbać o stopę. Postaram się wrócić w Paryżu"

Bzdura dla mediów i WTA. Ani troche w to nie wierzę.

Iska zazwyczaj dośc wylewnie mówi o swoich kontuzjach w wywiadach. Nawet bym powiedział ze sie tlumaczy. Gdyby to rzeczywiście była prawda użyłaby tego po porazkach w AO, u Arabów, USA, itd. a była całe 4 miesiące cicho.

Do tego grany Stuttgard na przeziebieniu i pokazówka.

IMHO wygląda to na próbe zmiany czegokolwiek. Jakiegoś szarpnięcia. Tak jak było z Rzymem 2015. Wiedzą że jest mało punktów do obrony, wiedzą że Madryt i Rzym to nie są miejsca gdzie można sie obłowić. Wyczuwam że ta decyzja była podjęta wcześniej i Iśka siedząc w kwietniu w Polsce już wiedziała że na mączce nie będzie długiego sezonu. Może liczą na to że świeżość ją poniesie pod koniec roku. Może stwierdzili że Iśka potrzebuje uwolnić głowę od przegrywania wszystkiego a tak by pewnie było na mączce i by sie niepewnosc poglebila. A moze nie schodza w tym roku do topspinowego grania na 2 miesiace i licza ze to przyniesie zyski na WImbledonie.

Tak czy owak to jest w jakimś stopniu odważne. I dobrze. Nie ma wiele do zaryzykowania. Może koniec z consistent Aga, a czas na taką która podchodzi do turniejów bardziej zadaniowo.

Link do postu Wysłany: 2017-05-05, 18:22

http://www.przegladsporto...1782,1,289.html
http://www.przegladsporto...1775,1,289.html

Nie wydaje mi się, ze to kit dla mediów. Zresztą, chcieliśmy, żeby Aga zrobiła sobie przerwę od grania no to jest.

Aga czy Ula?: Aga:)

Link do postu Wysłany: 2017-05-05, 21:45

radek4112 napisał/a:
http://www.przegladsportowy.pl/tenis,krzysztof-guzowski-i-dawid-celt-o-agnieszce-radwanskiej,artykul,781782,1,289.html
http://www.przegladsporto...1775,1,289.html

Nie wydaje mi się, ze to kit dla mediów. Zresztą, chcieliśmy, żeby Aga zrobiła sobie przerwę od grania no to jest.

Myślę że wyjdzie jej to na plus. Dobra decyzja, ponownie pokazuje że nie liczy się tylko zgarnianie "startowego" i dogorywanie w rankingu licząc na cud.

Będzie trochę czasu by na RG przygotować swoją grę i dyspozyję, jak pokazała w zeszłym roku pierwsze 3 rundy zagrała świetnie jak na Agę, byłby QF gdyby nie deszczowy foch. Docelowo chyba chcą zrobić to co było w 15' gdy miała kryzys.

Aga czy Ula?: Aga:)

Link do postu Wysłany: 2017-05-05, 21:48

tapczan napisał/a:
Może Ula ogarneła jakąś imprezę.

Ciąża rzeczywiście byłaby jakimś wytłumaczeniem tego co się ostatnio dzieje.

To też by nie było złe, Celt by mniej majstrował w jej grze a dzieckiem się zajął.

Tak na poważnie to Aga jest w takim wieku że po urodzeniu może bez problemu wrócić na 3/4 lata w zależności od zdrowia.
Juka  

Link do postu Wysłany: 2017-05-06, 02:52

Organizm Agi domagał się przerwy już od dłuższego czasu, więc olanie mączki to najlepsza decyzja w tym roku. Oby tylko nie za późno.

Juka
Odpowiedz do tematu