top home
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie:
Normalna szerokość 1024px Mniejsza szerokość 780px Większa szerokość 1152px Mobilna wersja forum

Pokaż wyniki jako: Posty Tematy Zaawansowane
 Ogłoszenie 
Ciekawe linki - Aga Radwańska: Facebook, Instagram, Sina Weibo, Twitter, Strona internetowa; Ula Radwańska: Facebook, Instagram, Strona internetowa

Odwiedź Profil forum na Facebook'u i kliknij 'Lubie to!'.
Obserwuj Twittera forum; Jesteśmy też na Tumblr

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Matus
2013-09-21, 07:22

Aga czy Ula?: Aga i Ula

Link do postu Wysłany: 2019-02-08, 08:45

Jasne że dużo pracy; ja myślałem, ze choć do drużyny FED Cupu Iga będzie wchodzić spokojnie; a tu Fręchówna "oddała" rakietę nr 2 walkowerem i cokolwiek nie ograna z Tourem Światkówna musi grać. Rosjanie na pewno "przerobili" materiał Igi z AO i "wyszła" im Wichłancewa. Ciekawe na co przygotowany był Celt ???

Jak Iga dostała sześciotygodniowe "bęcki" ciężarkami - to masa mieśniowa musiała się zwiększyć. No i teraz trzeba czasu, żeby te kilogramy "rozbiegać". Sztab mówił, ze to są ćwiczenia przygotowujace Igę do kariery, a nie do konkretnego turnieju. No i mamy teraz takiego trochę "słonia" w składzie z porcelaną. Co zrobić ???
Niestety- "dorosły" FED CUP jest grany na początku lutego, a nie jesienią :) )

Dziś o mecz się nie boję - wygrywa Linette singla; wygrywa Ala z Igą debla i już. A pierwszy singiel?? A - to takie tam :) )

Jedno pewne - z Tauson lekko nie będzie; no ale młoda Dunka ma bilans ostatnich meczów juniorskich 22-0 - łącznie z AO; na jesieni zeszłego roku w grade A w Osace "przerobiła" całe towarzystwo na saszłyki - w sześciu meczach oddała razem 8 gemów; QF i SF to były" rowerki"; w lecie w finale ME "rozpykała" naszą Maję jak chciała, tam była raczej walka o honorową porążkę a skończyło się na 3;6 3:6. Dziewczyna ma papiery na granie napewno. Mam nadzieję, że Iga postawi Jej veto...a jak nie ?- no cóź - patrz wyżej :lol:

plastras
tapczan  

Link do postu Wysłany: 2019-02-12, 19:47

Kilka wnioskow z ZG bo wlasciwie dopiero wrocilem.

Swiatek Moim zdaniem zgodnie z oczekiwaniem. Nic wiecej nic mniej. To zaczyna byc troche cecha charakterystyczna ze jak nie idzie to sie zlosci na siebie i nie ma grania. Nawet proby, jakiegos resetu. Z Rosjanka ona przez te 40 minut nieszczegolnie cos zmienila. I to sie powtarza. Byla Giorgi, byl pierwszy set z Danilovic. Widac ze eldorado sie skonczylo. Teraz kazda pozycje w rankingu trzeba bedzie wyszarapac. Ma czas.

Tauson Zrobila na mnie wrazenie. Kopia Ostapenko ;-) Bardzo agresywna, lewo prawo mocno, szukanie linii od pierwszej pilki. No i dramy, klotnie z sedzina etc. Sama sie zagotowala. W meczu z Rosjanka widac bylo roznice szczegolnie na tle Wikliancewej ktora chyba jest nie do wyprowadzenia z rownowagi.

Wikliancewa Dla mnie MVP turnieju. Mocna strzelba ale do tego bardzo opanowana. Patrzac na to jak slabo grala Kasatkina to bez niej Rosjanki moglyby byc w biedzie. Najlepsza. Zdecydowanie.

Rosolska Gdyby w deblu nie trzeba bylo serwowac naprzemiennie tylko oddelegowac jedna zawodniczke do serwisu a druga na siatke to Ala bylaby top 5 rankingu. Jest niesamowita. Jest geniuszem woleja i refleksu. Zadna inna dziewczyna nawet nie byla blisko jej umiejetnosci. Mozliwosc jej ogladania w akcji to jest wielka przyjemnosc. Wielka szkoda ze znowu jest bez partnerki do debla bo wyglada ze ma swoj prime time.

Widownia Nie lubie. Obrzydliwe komentarze, docinki z trybun. Wiem ze to fedcup, ale ciagle dla mnie to smutne bylo.
Odpowiedz do tematu