top home
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie:
Normalna szerokość 1024px Mniejsza szerokość 780px Większa szerokość 1152px Mobilna wersja forum

Pokaż wyniki jako: Posty Tematy Zaawansowane
 Ogłoszenie 
Ciekawe linki - Aga Radwańska: Facebook, Instagram, Sina Weibo, Twitter, Strona internetowa; Ula Radwańska: Facebook, Instagram, Strona internetowa

Odwiedź Profil forum na Facebook'u i kliknij 'Lubie to!'.
Obserwuj Twittera forum; Jesteśmy też na Tumblr

Poprzedni temat «» Następny temat
daro97  Aga C'mon

Aga czy Ula?: Aga

Link do postu Wysłany: 2010-05-17, 20:33

No faktycznie mi również Zejście się podobało :) Jeśliby ktoś nie wiedział to jest już Zejście 2 :) Piła to dla mnie jedno wielkie gówn... Jestem ciekaw ile jeszcze tego badziewia wyjdzie :-x

Edit:
Piterus faktycznie niby w Blair Witch Project nic ciekawego nie ma bo przecież jak chodzenie trójki studentów po lesie którzy cały czas się wydzierają na siebie może być ciekawe :) Ja również oczekiwałem czegoś więcej od tego filmu i choć się trochę zawiodłem ( można śmiało powiedzieć że się nudziłem oglądając ten film)To uważam że jednak ten film coś w sobie ma bo choć mnie trochę nudził nie umiałem go wyłączyć nie wiem dlaczego niby mnie jakoś nie zaciekawił ale jednak czułem potrzeba obejrzenia go do końca!! Każdy inny film od razu bym wyłączył jednak tego nie potrafiłem :) Nie wiem może ta wiedźma rzuciła na mnie jakiś urok ;D :)

Film oglądałem z 5 lat temu i chyba nigdy nie zapomnę wyszukiwania informacji na temat autentyczności owego wydarzenia :) Do tej pory ludzie wierzą w tą historie o studentach a jak było tego nikt nie wie :)

piterus  <-po prostu Piotrek

Aga czy Ula?: Roma

Link do postu Wysłany: 2010-06-22, 10:11

Ja polecam znakomity thriller: Miasto śmierci.

Doskonały film, przybliże wam fabułę. Opowiada ona o śledztwie dziennikarki z USA (Jennifer Lopez), która ma idealną przeszłość do tej roli tj, rodziców - robotników z Meksyku, ojciec został zabity na jej oczach (jaki to ma związek z filmem za chwile). Ta dziennikarka w poszukiwaniu dobrego materiału wybiera się do małego meksykańskiego miasteczka Juarez, gdzie dochodzi do serii gwałtów i morderstw, na młodych kobietach. Kobiety te są pracownikami fabryk wielkich korporacji m. in. produkujących telewizory. Pewnego razu jednej meksykance Evie udaje się przezyć. Jennifer pomaga jej wraz z jej byłym współpracownikiem Diazem (redaktorem naczelnym pobliskiej gazety) ochronić ją i znaleźć gwałcicieli. Żeby to zrobić Jennifer decyduje sie na wyjście do fabryki i "zrobienie" zasadzki. Okazuje się, że jeden kierowca jest gwałcicielem, tylko, że był jeszcze drugi. Po zakończeniu sprawy z pierwszym gwałcicielem bohaterowie udają się na przyjęcie do miejscowego potentata, Eva ciesząc się z widoku Juanesa, przypadkowo zauważa drugiego złoczyńce, o czym donosi Jennifer. Po kilku dniach ta nasza dziennikarka wyjeżdża do USA walczyć o wydanie jej felietonu, który jest doskonały (hamowały go władze i korporacje, żeby przedtawione fakty nie wyszły na szeroką skalę). Jennifer ostatecznie nie udaje się przewalczyć arykułu, więc odchodzi z gazety. Wraca do Juarez, tam dowiaduje sie o zamachu na Diaza (został postrzelony). W wyniku pozaru, który wzniecili Indianie, chcąc doprowadzić prąd, Jennifer zabija drugiego gwałciciela. Następnie Eva ma zeznawać w sądzie przeciwko temu kierowcy. Film kończy się tak, że Jennifer przejmuje gzetę po Diazie, a Eva jest pod ochroną Agencji Ochrony Praw Człowieka.

Film oparty na faktach, pokazujący tragizm rozwoju USA i Meksyku, NAFTA pozaornie dobra pozostawia po sobie krwawy ślad, w postaci ciał młodych kobiet zasypanych piaskiami pustyni. :-(
llTomekGll  Radwańska #4

Aga czy Ula?: Iśka i Ula

Link do postu Wysłany: 2012-02-27, 17:18

Ja mogę polecić Dom Zły chyba najlepszy polskim film z ostatnich lat

~Sztokholm 2007 ~Pattaya 2008 ~Istambuł 2008 ~Eastbourne 2008 ~San Diego 2011 ~Tokio 2011 ~Chiny2011 ~ Dubai 2012 ~ Miami 2012 !
Nadal  Aut vincere, aut mori

Aga czy Ula?: Aga oraz Wozniacki, Goerges, Stosur

Link do postu Wysłany: 2012-03-28, 15:11

Nie ma tematu o książkach, ale ta powieść ma ekranizację wiec:
IGRZYSKA ŚMIERCI <333
Film do bani ale książka świetna.

piterus  <-po prostu Piotrek

Aga czy Ula?: Roma

Link do postu Wysłany: 2012-03-28, 15:11

A o czym to wogóle?
Nadal  Aut vincere, aut mori

Aga czy Ula?: Aga oraz Wozniacki, Goerges, Stosur

Link do postu Wysłany: 2012-03-28, 15:14

Nie chce mi się samemu pisać więc skopiuje z wikipedia.pl:
Akcja rozgrywa się w nieokreślonej, bliskiej przyszłości, w państwie Panem powstałym na gruzach zniszczonych licznymi katastrofami Stanów Zjednoczonych. Państwo podzielone jest na Kapitol oraz 12 otaczających go dystryktów. Główna bohaterką powieści jest Katniss Everdeen wywodząca się z najbardziej dyskryminowanego dwunastego dystryktu. Tytułowe Igrzyska Śmierci są wydarzaniem transmitowanym przez telewizję, podczas którego na śmierć i życie rywalizują między sobą 24 osoby, po dwie z każdego dystryktu. Zwycięzcą zostaje ostatni żywy zawodnik.

Dokładniejszy opis z tejże strony:

W państwie Panem, którym rządzi złowrogi prezydent Snow (Donald Sutherland), dostatnio żyje się tylko nielicznym wybrańcom sprzyjającym opresyjnej władzy. Pozostali mieszkają w biednych, zamkniętych dystryktach. Gdy zaczęli się buntować, władze wpadły na pomysł, aby zorganizować igrzyska, które będą skutecznym narzędziem kontroli.
Do udziału w corocznych Głodowych Igrzyskach, losowani są przedstawicieli z poszczególnych dystryktów. Z Dwunastego, jednego z najbiedniejszych, wylosowani zostają Primrose (Willow Shields) i Peeta (Josh Hutcherson). Z takim werdyktem nie może pogodzić się Katniss (Jennifer Lawrence), która uważa, że jej młodsza siostra Primrose praktycznie skazana zostaje na śmierć. Bo transmitowane przez ogólnopaństwową telewizję igrzyska przeżyć może tylko jeden uczestnik.
Katniss zgłasza się, by zająć jej miejsce. Jeśli kiedykolwiek jeszcze chce zobaczyć swoich bliskich musi zwyciężyć. To zdanie wydaje się niewykonalne. Katniss nie ma bowiem żadnego doświadczenia w walce, w przeciwieństwie do trybutów, których od dzieciństwa szkoli się z myślą o udziale w igrzyskach. Ale odważna szesnastolatka rozpala w ludziach nadzieję na zmiany i staje się symbolem buntu.

Jarek26  

Aga czy Ula?: Aga ;)

Link do postu Wysłany: 2013-01-20, 16:11

Oglądałem film "Somay Ku: A Uganda Tennis Story" na Canal+ Weekend to jest film poświęcony najlepszemu Ugandyjskiemu zawodnikowi Patrick Olobo.Warto oglądnąć,ponieważ tam jest nie tylko pokazana gra w tenisa,ale również życie tego zawodnika jak ze strasznej biedy wspiął się na szczyt.Polecam kto nie oglądał

Tenis i jeszcze raz tenis :)
Cinek  Rewolucjo trwaj

Aga czy Ula?: Aga i Ula

Link do postu Wysłany: 2014-08-19, 22:13

Poleciłby ktoś jakieś filmy do obejrzenia? Może oprócz horrorów.
Niedługo wybieram się na wakacje i fajne by było obejrzeć wieczorami kilka tytułów ;) .

Nie jest ważne by być lepszym niż ktoś inny, ale by być lepszym niż wczoraj.
"You don't have to be perfect, but you have to try hard. And I did all the time." - Elena Dementieva

Link do postu Wysłany: 2017-04-28, 09:35

No to z nowszych to polecam Ci Interstellar, na prawde świetne sci-fi :)

site
ticasa  

Aga czy Ula?: Aga

Link do postu Wysłany: 2017-06-21, 10:35

Ona to On komedia fajna ;)

Link do postu Wysłany: 2017-08-18, 10:50

Wiecie może gdzie online można zobaczyć ten film Wimbledon

kabotaż
damanno  

Link do postu Wysłany: 2017-10-26, 12:49

Osterka1 napisał/a:
Wiecie może gdzie online można zobaczyć ten film Wimbledon

Spróbuj poszukać w wyszukiwarce jako "wimbledon film online pl". Pozdrawiam.

Gdy potrzebujesz zabieg wybielania zębów, jak szukasz odpowiedniego specjalisty ?

Link do postu Wysłany: 2017-11-10, 12:50

Można ten film również znaleźć wpisując do wyszukiwarki "Wimbledon (2004) lektor - Cda". Pozdrawiam.

Jakie sposoby wyszukiwania korzystnie wpływają na wybór oferty pożyczki przez internet? Czy działasz skutecznie?
Odpowiedz do tematu