top home
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie:
Normalna szerokość 1024px Mniejsza szerokość 780px Większa szerokość 1152px Mobilna wersja forum

Pokaż wyniki jako: Posty Tematy Zaawansowane

Poprzedni temat «» Następny temat
Cinek  Rewolucjo trwaj

Aga czy Ula?: Aga i Ula

Link do postu Wysłany: 2009-06-28, 17:56 Jak si? na grilla do Radwa?skich spó?ni?em...

W sobot? po wygranym meczu Agnieszki z Na Li, Radwa?scy zaprosili wszystkich na grilla. Wszystkich, tzn. polskich dziennikarzy, innych zawodników, prezesa PZT, trenerów i kilku przyjació?. Grill by? w domu, który wynajmuj? niedaleko kortów. Fajna inicjatywa, zreszt? powtórzona ju? drugi rok z rz?du.

Zaproszenie w?a?ciwie by?o wa?ne od tygodnia. Coach Radwa?ski zastrzega? przed I rund?, ?e grill b?dzie, jak b?dzie okazja, czyli Agnieszka b?d? Ula zostan? w turnieju przez kolejny weekend. Nie wiem tak o ko?ca, czy to by? hazard, instynkt, czy jego wiara w mo?liwo?ci córek, ale jak by? mia?o, tak si? sta?o. Agnieszka zagra w poniedzia?ek o ?wier?fina?, a w sobot? by? grill.

Blog tenisowy mia? w zwi?zku z grillem bardzo powa?ne plany. Liczy? na 20 000 000 000 wej??, po opublikowaniu jako pierwszy w polskim internecie zdj?? pod has?em „Zobacz jak Agnieszka Radwa?ska je karkówk?".

Niestety na wszystkie tego typu fajerwerki si? spó?ni?em, bo zanim dotar?em na grilla, wysy?a?em do internetu relacj? z meczu Li, rozmówki z trenerem i Agnieszk?. Na ekskluzywne zdj?cia z karkówk? si? wi?c nie za?apa?em, ale mam satysfakcj?, ?e w Polsce dzi?ki mnie, by?o wiadomo kto co mówi? po meczu.

Trener Radwa?ski powiedzia? mi jednak, ?e zdecydowanie za du?o pracuj? i ?ebym si? uspokoi?, bo mi si? wzrok popsuje :-) . Dlatego dzi?, w woln? od meczów niedziel?, zamierzam go pos?ucha? i zaraz wyruszam na spacer po Londynie z pewnym redaktorem, który na zdj?cia z karkówk? si? za?apa?, ale jest na tyle profesjonalny, ?e nie chcia? mi odda? ani jednego, dopóki nie zostan? opublikowane w jego gazecie :-)

Na grillu spotkali?my Johana Krieka, by?ego triumfatora Australian Open. Amerykanin b?dzie budowa? na Florydzie akademi? tenisow?, która ma konkurowa? z t? od Nicka Bollettieriego. Johan troch? opowiada? o swojej akademii, potem narzeka?, ?e dzisiejszy tenis to ju? nie to samo, bo nikt nie gra w Wimbledonie serve & volley.

Zamiast „Zobacz jak Agnieszka Radwa?ska je karkówk?" polecam wi?c na niedziel? zdj?cie „Zobacz jak John Kriek mówi: Oto plany mojej akademii tenisowej!".

PS. Profesjonalnego redaktora trzymamy za s?owo, wi?c nie kupujcie ?adnych innych gazet w poszukiwaniu karkówki. Obieca?, ?e da, to ma da?, nie?

?rod?o: http://tenisowy.blox.pl/html

Nie jest wa?ne by by? lepszym ni? kto? inny, ale by by? lepszym ni? wczoraj.
"You don't have to be perfect, but you have to try hard. And I did all the time." - Elena Dementieva

Odpowiedz do tematu