top home
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie:
Normalna szerokość 1024px Mniejsza szerokość 780px Większa szerokość 1152px Mobilna wersja forum

Pokaż wyniki jako: Posty Tematy Zaawansowane

Poprzedni temat «» Następny temat
Cinek  Rewolucjo trwaj

Aga czy Ula?: Aga i Ula

Link do postu Wysłany: 2009-06-28, 17:56 Jak się na grilla do Radwańskich spóźniłem...

W sobotę po wygranym meczu Agnieszki z Na Li, Radwańscy zaprosili wszystkich na grilla. Wszystkich, tzn. polskich dziennikarzy, innych zawodników, prezesa PZT, trenerów i kilku przyjaciół. Grill był w domu, który wynajmują niedaleko kortów. Fajna inicjatywa, zresztą powtórzona już drugi rok z rzędu.

Zaproszenie właściwie było ważne od tygodnia. Coach Radwański zastrzegał przed I rundą, że grill będzie, jak będzie okazja, czyli Agnieszka bądź Ula zostaną w turnieju przez kolejny weekend. Nie wiem tak o końca, czy to był hazard, instynkt, czy jego wiara w możliwości córek, ale jak być miało, tak się stało. Agnieszka zagra w poniedziałek o ćwierćfinał, a w sobotę był grill.

Blog tenisowy miał w związku z grillem bardzo poważne plany. Liczył na 20 000 000 000 wejść, po opublikowaniu jako pierwszy w polskim internecie zdjęć pod hasłem „Zobacz jak Agnieszka Radwańska je karkówkę".

Niestety na wszystkie tego typu fajerwerki się spóźniłem, bo zanim dotarłem na grilla, wysyłałem do internetu relację z meczu Li, rozmówki z trenerem i Agnieszką. Na ekskluzywne zdjęcia z karkówką się więc nie załapałem, ale mam satysfakcję, że w Polsce dzięki mnie, było wiadomo kto co mówił po meczu.

Trener Radwański powiedział mi jednak, że zdecydowanie za dużo pracuję i żebym się uspokoił, bo mi się wzrok popsuje :-) . Dlatego dziś, w wolną od meczów niedzielę, zamierzam go posłuchać i zaraz wyruszam na spacer po Londynie z pewnym redaktorem, który na zdjęcia z karkówką się załapał, ale jest na tyle profesjonalny, że nie chciał mi oddać ani jednego, dopóki nie zostaną opublikowane w jego gazecie :-)

Na grillu spotkaliśmy Johana Krieka, byłego triumfatora Australian Open. Amerykanin będzie budował na Florydzie akademię tenisową, która ma konkurować z tą od Nicka Bollettieriego. Johan trochę opowiadał o swojej akademii, potem narzekał, że dzisiejszy tenis to już nie to samo, bo nikt nie gra w Wimbledonie serve & volley.

Zamiast „Zobacz jak Agnieszka Radwańska je karkówkę" polecam więc na niedzielę zdjęcie „Zobacz jak John Kriek mówi: Oto plany mojej akademii tenisowej!".

PS. Profesjonalnego redaktora trzymamy za słowo, więc nie kupujcie żadnych innych gazet w poszukiwaniu karkówki. Obiecał, że da, to ma dać, nie?

Źrodło: http://tenisowy.blox.pl/html

Nie jest ważne by być lepszym niż ktoś inny, ale by być lepszym niż wczoraj.
"You don't have to be perfect, but you have to try hard. And I did all the time." - Elena Dementieva

Odpowiedz do tematu