top home
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie:
Normalna szerokość 1024px Mniejsza szerokość 780px Większa szerokość 1152px Mobilna wersja forum

Pokaż wyniki jako: Posty Tematy Zaawansowane

Poprzedni temat «» Następny temat
Cinek  Rewolucjo trwaj

Aga czy Ula?: Aga i Ula

Link do postu Wysłany: 2009-05-23, 18:58 Jestem ojcem i musz? broni? swoich córek

O ostatnich kontrowersjach wokó? turnieju Warsaw Open z Robertem Radwa?skim, ojcem i trenerem Agnieszki i Urszuli, rozmawia Hubert Zdankiewicz.

Hubert Zdankiewicz: Subiektywnie
Musia?em zareagowa?, bo wszystkie dotychczasowe publikacje na ten temat by?y sterowane przez otoczenie Radwa?skich - t?umaczy? Stefan Makarczyk.

T?umaczy? powody, dla których zdecydowa? si? ujawni? mediom tre?? swojej korespondencji z ojcem Agnieszki. Jak ?atwo jest obrzuca? ludzi b?otem (ci?nie si? na usta brzydsze s?owo), panie dyrektorze. Swoim czwartkowym wyst?pieniem za jednym zamachem dowali? pan i Radwa?skim, i trójce dziennikarzy.

Wina mediów polega?a na tym, ?e opublikowali?my to, co OBAJ mieli?cie z panem Robertem (zwanym Piotrem) do powiedzenia. Byli?my nieobiektywni? OK. Niech panu b?dzie. Skupmy si? wi?c dla odmiany na faktach. A te s? takie, ?e strzelaj?c do otoczenia Agnieszki, strzeli? pan przy okazji samobója.

Nie da si? ukry?, ?e Radwa?scy równie? stracili. W ko?cu to oni pierwsi poskar?yli si? mediom, a ich wizerunek w oczach polskich kibiców mocno przez ca?? t? afer? ucierpia?. Pan jednak straci? du?o wi?cej - wiarygodno?? w oczach innych tenisistek, ich rodziców i mened?erów.

Ciekawe, co pomy?l?, gdy us?ysz? o tej sprawie? A us?ysz? - co do tego nie mam w?tpliwo?ci. Nie b?d? zdziwiony, gdy oka?e si?, ?e za rok ?adna szanuj?ca si? zawodniczka nie zechce przyjecha? do Warszawy.

No, chyba ?e za naprawd? du?e startowe.

---

Wi?c jednak ??da? Pan pieni?dzy za gr? Agnieszki w Warsaw Open?
Jak to jednak? Nie rozumiem dlaczego cz??? mediów zachowuje si?, jakby dyrektor Makarczyk odkry? nagle Ameryk?, ujawniaj?c fragment naszej e-mailowej korespondencji. Ja przecie? nie ukrywa?em, ?e by?y mi?dzy nami jakie? ustalenia, z których on si? po prostu nie wywi?za?.

Stefan Makarczyk twierdzi, ?e to nieprawda. Utrzymuje, ponadto, ?e wszystkie uczestniczki Warsaw Open, w??cznie z Rosjank? Mari? Szarapow?, graj? za darmo.
Jasne, przyjecha?y tu, bo kochaj? Warszaw?. Albo dla pi?knych oczu dyrektora turnieju. Wie pan, co by by?o, gdybym wszed? do restauracji na kortach Rolanda Garrosa i powtórzy? to w obecno?ci Federera, Nadala, sióstr Williams i ca?ej reszty tenisowego ?wiata? Ze ?miechu pospadaliby z krzese?. Ja zreszt? równie? mam e-maile od pana Makarczyka, mówi?em to ju? wczoraj. Móg?bym wi?c bez trudu udowodni?, ?e nie mówi prawdy. Nie b?d? si? jednak zni?a? do tego poziomu. Mog? je pokaza?, ale w s?dzie.

Chce Pan poda? organizatorów do s?du?
Jeszcze nie zdecydowa?em, ale bior? to pod uwag?. Pan Makarczyk naruszy? przecie? tajemnic? korespondencji handlowej. Jednego jestem pewien - moje córki nigdy nie zagraj? w ?adnym turnieju, który on zorganizuje.

Potrzebna by?a ta ca?a awantura?
Je?li chodzi o mnie, to móg?bym oczywi?cie nie reagowa? na wszystkie z?o?liwo?ci ze strony organizatorów. Jestem jednak ojcem i musz? broni? swoich córek. To chyba oczywiste. Przy okazji powiem panu ciekawostk?. Hiszpan Fernando Verdasco [pó?finalista Australian Open - red.] ma indywidualny kontrakt z Audi i na ?adnym turnieju nie ma problemów z wjazdem na parking. Sponsorom, nawet tym z konkurencji, jako? jego auto nie przeszkadza.

Stracili?cie jednak przez to zamieszanie sporo sympatii u polskich kibiców...
W?a?nie o to chodzi?o panu Makarczykowi. Ujawni? w dodatku swoje rewelacje w chwili, gdy byli?my w samolocie do Pary?a i nie mogli?my si? broni?. Zachowa? si? bardzo nie?adnie. Wykorzysta? fakt, ?e wi?kszo?? ludzi w Polsce nie zna regu? rz?dz?cych zawodowym tenisem. Dla Polski grali?my niedawno w Gdyni, w Pucharze Federacji z Japoni?. Za darmo, trzeba to podkre?li?. W Warszawie chcieli?my natomiast wyst?pi? na takich samych zasadach jak inni. Czy to co? z?ego? Tenis to nasza praca. Prosz? sobie wyobrazi? tak? sytuacj?. Wzywa pana szef i mówi, ?e jest kryzys, wi?c nie wyp?aci panu po?owy pensji. Liczy na zrozumienie, bo wasi czytelnicy nie mog? przecie? nie dosta? swojej ulubionej gazety. A pó?niej okazuje si?, ?e wyp?aci? po cichu wszystko pana kolegom. Co by pan zrobi??

Makarczyk zawsze Wam jednak pomaga?. W 2006 r. da? Agnieszce i Uli dzikie karty do J&S Cup [poprzednik Warsaw Open - red.]. Mo?na by?o si? zrewan?owa?.
Przypominam, ?e ten turniej to nie prezent od ?wi?tego Miko?aja, tylko prywatne przedsi?wzi?cie firmy mened?erskiej Octagon i pana Makarczyka. Nie zorganizowali go tylko dlatego, ?e kochaj? nasz kraj. To jest biznes. A co do wdzi?czno?ci. Jedynym cz?owiekiem w Polsce, któremu co? zawdzi?czamy, jest Ryszard Krauze, który przez ?adnych par? lat wspiera? nas w ramach programu PZT Prokom Team. Poza tym do wszystkiego doszli?my sami. Dzi?ki wieloletniej ci??kiej pracy i ogromnym pieni?dzom, które nasza rodzina zainwestowa?a w kariery Agnieszki i Uli. Nie jeste?my ?adnym dobrem narodowym.

?ród?o: http://polskatimes.pl/

Nie jest wa?ne by by? lepszym ni? kto? inny, ale by by? lepszym ni? wczoraj.
"You don't have to be perfect, but you have to try hard. And I did all the time." - Elena Dementieva

Cinek  Rewolucjo trwaj

Link do postu Wysłany: 2009-05-23, 19:01

No i jak dla mnie, artyku? ten jest odpowiedni? puent? na ca?y ten temat.

"You don't have to be perfect, but you have to try hard. And I did all the time." - Elena Dementieva

piterus  <-po prostu Piotrek

Aga czy Ula?: Roma

Link do postu Wysłany: 2009-05-23, 20:35

Fajne to twoje omawianie i komentowanie cytatów
Ale nie rób tek wi?cej prosz?
Cinek  Rewolucjo trwaj

Link do postu Wysłany: 2009-05-23, 20:53

A czemu? Mo?na tak robi?.

Link do postu Wysłany: 2009-05-23, 20:58

dobra cofam post ale to ?misznie wyglada

Aga czy Ula?: Ulcia

Link do postu Wysłany: 2009-05-23, 21:16

Fajna historia.

Agnieszka i Urszula Radwa?ska
peny 

Link do postu Wysłany: 2009-05-23, 22:43

Radwa?ski mo?e i mia? kilka niefortunnych wypowiedzi, ale w gruncie rzeczy to twardo st?paj?cy po ziemi i rozs?dny facet. Ca?y ten szurni?ty Makarczyk i Polsat próbowali ukaza? obraz m?ciwej i "lec?cej" na kas? rodziny Radwa?skich. Po prostu ?al... Mam tylko szczer? nadziej?, ?e zmieni si? dyrektor warszawskiego turnieju, bo pan Makarczyk to dla mnie kupa wiadomo czego...
Zastanawiam si? czy i kiedy w naszym kraju dziennikarstwo tenisowe osi?gnie jako taki poziom.
MaRQs  Persona non grata

Aga czy Ula?: Tylko Aga!

Link do postu Wysłany: 2009-05-23, 22:52

Radwa?ski to facet mega inteligentny. Mi si? podoba jego podej?cie do tenisa. Facet wie, co gada.

Bardzo dobrze, ze Agnieszka i Ula nie maj? umowy z jakas odzie?ówk?. ZObaczmy przyk?ad Wo?niackiej i Adidasa, dziewczyna musi gra? tam gdzie jej karz?, musi je?dzi? na imprezki, oczywiscie na takie, na ktore karze przyjechac firma. Sam Wo?niacki mówil, ze Karolina jest Dunk? dla wzgledów marketingowych. Bez komentarza.

Wywiad z ?ukaszem Kubotem wg mnie jest puent? na ca?y ten smród.

Link do postu Wysłany: 2009-05-24, 07:01

I aga bez sponsora zagra?a w WTA 24 mecze a Karoline 46. W nast?pnym roku to si? odbije...
Odpowiedz do tematu