Agnieszka i Urszula Radwańska - siostry Radwańskie - FORUM
Pelna wersja forum
Zapamiętaj

Jestem realistką

Aryman3
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
2018-10-29, 19:24
Jestem realistką
https://www.rmf24.pl/spor...tka,nId,2651006

plastras
2018-10-29, 19:49

Właśnie kończyłem to czytać u innego źródła. Chyba nie ma co się oszukiwać - the end. "Rok bez porządnego" treningu" - nawet jakby noga przestała - jakimś cudem boleć - to przecież zaległości są ogromne - Isia nic nie robi od początków września. A tamten stan byłjaki był - tego wszystkiego w dwa miesiące nadrobić się NIE DA. Pozostaje parę procent szans na mrożenie rankingu - ale to tak po znajomości.

plastras
2018-10-29, 20:45

Mam tylko taką uwagę : mam nadzieję że Isia konsultowała swoje problemy z kilkoma lekarzami; bo jeżeli miała kontakt tylko z tymi na Merze - no cóż - Świątkównom też nie umieli pomóc - miałbym - tylko po tym fakcie baaardzo ograniczone zaufanie do tych "fachowców".

Juka
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
2018-10-30, 07:45

Aga się nigdy nie oszczędzała, grała z mikro urazami i to teraz po prostu daje o sobie znać. Na 90% to już koniec pięknej kariery. Szkoda, że w taki sposób.

jankovic
2018-10-30, 08:36

Szkoda. Ja może nie jestem z tych którzy oczekują że znany, utytułowany zawodnik zakończy karierę wielkim zwycięstwem, medalami itd. Kontuzja to kontuzja, czasami jest nie to wyleczenia, wyleczenia na tyle żeby uprawiać zawodowstwo.
Wiedzą że zapierniczyli sprawę kiedy zaczęło się coś dziać. Wybrali granie dalej i męczenie przez dwa lata. To był błąd.
Jeśli to będzie koniec kariery Agi, to cóż oby to była w 100% świadoma decyzja.

plastras
2018-10-30, 09:49

Jej problemy ze stopą - konkretnie trzecim i czwartym palcem prawej stopy - nie są możliwe do zlikwidowania zabiegowo - typu: zastrzyk - ale jest możliwa poprawa zdrowia OPERACYJNIE - tak to jest jak redaktorzyny stosują skróty - oto cały wywiad z Onetu:
https://sport.onet.pl/tenis/agnieszka-radwanska-bliska-zakonczenia-kariery/31rt7y4

Co oczywiście nic nie zmienia, albo niewiele w kontekście "retairement"; wskazuje tylko możliwe rozwiązanie problemu (na pewno związane z długą pauzą). Ale sądzę, że odwrotu już nie ma; tylko trzeba się oswoić z myślą o THE END!

tapczan
2018-10-30, 13:07

Jezeli mowi ze do konca listopada da odpowiedz co dalej, a kilka zdan wyzej mowi ze w sumie nie trenuje od kilku tygodni i jest gorzej niz lepiej to chyba decyzja juz podjeta.

Odpowiedz do tematu

Skocz do:  

Pełna wersja forum