top home
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie:
Normalna szerokość 1024px Mniejsza szerokość 780px Większa szerokość 1152px Mobilna wersja forum

Pokaż wyniki jako: Posty Tematy Zaawansowane
 Ogłoszenie 
Ciekawe linki - Aga Radwańska: Facebook, Instagram, Sina Weibo, Twitter, Strona internetowa; Ula Radwańska: Facebook, Instagram, Strona internetowa

Odwiedź Profil forum na Facebook'u i kliknij 'Lubie to!'.
Obserwuj Twittera forum; Jesteśmy też na Tumblr

Poprzedni temat «» Następny temat

Aga czy Ula?: Aga i Ula

Link do postu Wysłany: 2017-07-23, 17:39

Dziś w ostatnim dniu MP było tak naprawdę jedno danie główne.
Włodarczyk 80.79 Kopron 75.11 Fiodorow 73.82.
Świetny poziom a warto zauważyć że to nie były pojedyncze rzuty tylko serie. Po za tym Lissek 5.85 przed Wojciechowskim 5.70, Haratyk ze świetnym 21.53 przed bladziutkim Bukowieckim 20.21.
Skoki horyzontalne - katastrofa - ale może skocznia była słaba; na bieżni też bez rewelacji - kto miał być szybki to był. Generalnie wystawimy w Londynie ekipę słabszą - może nie personalnie - ale wynikowo.
Personalnie brak Andrejczuk no ale po grudniowej operacji barku nie doszła do siebie i odpuściła sezon.
Jętka jednodniówka czyli Hoffman junior do dziś walczył o minimum. I nawet w dodatkowym konkursie był cieniutki

plastras

Link do postu Wysłany: 2017-11-03, 16:32

Niestety mam słabą wiadomość dla fanów LA.
W dobie tatalnego funkcjonowania rankingów również i takowe zaczną od przyszłego roku funkcjonować w LA.
Na ich podstawie będą znane playlisty uczestników MŚ 2019 no i Igrzysk 2020. Mogę śledzić dwie czy nawet cztery listy rankingowe w tenisie - ale ponad 40 (dla każdej konkurencji ) to już chyba przesada.
Jeżeli będą one " kroczące" tak jak w tenisie to ja dziękuję. Tu przecież kontuzje są dużo częstsze niż np w tenisie i może się okazać że jakiś poważniejszy uraz dajmy na to przed MŚ niemal wyklucza zawodnika z IO!
Głupie to jest i tyle !

plastras

Aga czy Ula?: Aga:)

Link do postu Wysłany: 2017-11-03, 20:44

Zapomnieli że wielu najlepszych zawodników swoje SB osiąga na samych MŚ.

Link do postu Wysłany: 2017-11-03, 20:52

Diabli wiedzą jak to będzie funkcjonować bo dopiero w przyszłym roku to ogłoszą - ale pomysły pana Coe i jego ekipy najbystrzejsze nie są ...

plastras

Link do postu Wysłany: 2017-11-03, 23:46

Wiem co nieco więcej - każdy mityng - krajowy lub zagraniczny będzie miał swoją kategorię i według tego
będą przyznawane punkty;
- jaki masz wynik na 1500 m ?
- 4800 pkt
- a ja 2450 pkt i nie wiem czy pojadę na mistrzostwa.

Gdzie metry i sekundy ???- trzeba pewnego five o' clocka zapytać - ja mam nadzieję że to nie przejdzie - to by była śmierć lekkiej ...

plastras

Link do postu Wysłany: 2017-11-04, 09:33

Żenada.
Nie da się punktować w LA. Musieliby puchar świata zrobić a to niemożliwe bo la jest bardzo rozpowszechniona na świecie, nie ogranicza się czołówki tylko do 5/6 państw.
Już chcieli wprowadzić zmianę w rzutach. Losowanie par, palisz próbę i Cię nie ma.

Link do postu Wysłany: 2018-06-30, 17:22

Wczoraj tuż przed północą odeszła do Lepszego ze Świa tów Irena Szewińska. Siedmiokrotna medalistka IO. Pamiętam do dziś Jej wielki bieg na 400 m po złoto z Montrealu ' 76. Jej życiówka z tego biegu - 49.29 s. Jest do dziś nienaruszalnym rekordem Polski - wtedy to był R Ś !
Pani Irena od dawna poważnie chorowała - pewno pamiętacie że podczas dekoracji Kamila Stocha olimpijskim złotem w Korei - bo była też członkiem MKOL - prowadzący redaktor - bodaj Szaranowicz - powiedział że to Jej ostatnia dekoracja (Polaka - złotym medalem IO). Niestety - to była prawda!.
ŻEGNAJ WIELKA IRENO :( (

plastras
Miron  AgUla

Aga czy Ula?: AgULA

Link do postu Wysłany: 2018-07-01, 12:28

Po przeczytaniu wczoraj tej informacji popłakałem się, co zdarza mi się bardzo rzadko. Panią Irenkę uwielbiałem, mimo, że nie mam prawa pamiętać czasów, kiedy odnosiła swoje ogromne sukcesy. Boli mnie bardzo, że ta informacja przeszła w polskich mediach bez większego echa. Powinniśmy ją jakoś uczcić - takim postaciom należą się pomniki.

Link do postu Wysłany: 2018-07-01, 18:53

Na TVP po meczach jest wstawka z wielkiego biegu na 400m z Montrealu i na koniec zdjęcie Pani Ireny. TVN również, poświęcili podczas porannej śniadaniówki czas i w faktach z 5 minut.

Od przyszłego roku zaplanowano Mityng lekkoatletyczny imienia Pani Ireny Szewińskiej. Ma odbywać się w dniu 29 czerwca, dokładna data będzie jednak do ustalenia.

Myślałem że zawsze będzie wręczać naszym mistrzom medale :( . Wielka postać, urodzona jednak w czasach kiedy ta wielkość nie była aż tak wyeksponowana. W obecnych realiach byłaby gwiazdą która decyduje gdzie, kiedy i o której godzinie chce startować, jakie ma być startowe i warunki hotelowe.
Odpowiedz do tematu