top home
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie:
Normalna szerokość 1024px Mniejsza szerokość 780px Większa szerokość 1152px Mobilna wersja forum

Pokaż wyniki jako: Posty Tematy Zaawansowane

Poprzedni temat «» Następny temat

Czy Aga wygra?
Tak
100%
 100%  [ 2 ]
Nie
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 2
Wszystkich Głosów: 2

Matus  

Aga czy Ula?: Agnieszka

Link do postu Wysłany: 2015-02-07, 16:45 Maria Sharapova (RUS) def. Agnieszka Radwańska (POL) 6-1 7-5

A. Radwańska ≈ U. Radwańska ≈ Fręch ≈ Kanepi ≈ Stephens ≈ Ka. Pliskova ≈ Linette
Lottner ≈ Leśniak ≈ Korpatsch ≈ Zhuk ≈ Bacsinszky ≈ Świątek ≈ Halep ≈
KaniaChwalińska ≈ Kasatkina ≈ Piter ≈ Vondrousova ≈ Svitolina

Ostatnio zmieniony przez Cinek 2015-02-08, 19:48, w całości zmieniany 1 raz  
charmedola  Aga po Wielki Szlem

Aga czy Ula?: Aga

Link do postu Wysłany: 2015-02-07, 16:47

Jeżeli Aga zepnie dupę i zagra swój najlepszy mecz w tym sezonie to może Sharapovą pokonać, bo Maria widać że zmęczona Australią. Trzeba walczyć.

Aga czy Ula?: Aga:)

Link do postu Wysłany: 2015-02-08, 14:40

Chyba głupek optymista sądził że po 1 secie Maria to odda.
Aga zmiażdżona.
Ale jak ona ma mieć siły skoro w przerwie po sezonie wozi się po Indiach na jakieś mecze i nie wiadomo gdzie jeszcze.
Zamiast zakończyć zabawę po Mastersie i solidnie trenować to ta dalej sobie grała...
Przykry widok.... nie dlatego że przegrała, tylko dlatego w jaki sposób przegrała te 2 spotkania.
W tym sezonie nie będzie nic wielkiego uszyte. Z Jakąś Muguruzą zestresowana, z Venus zestresowana, z Ruskimi to samo.
Niepewna swojej gry, ciągle jej coś nie odpowiada.
Jak grasz dobrze to bez znaczenia czy mączka czy US Open, po prostu Twoja gra jest pewna i równa.
Aga niestety jest bardzo daleko od tego co pokazywała jeszcze rok temu.
Tak się zresztą kończy grzebanie we własnej grze bez odpowiedniego przygotowania.
Dawcio  

Link do postu Wysłany: 2015-02-08, 15:04

Podejrzewam, że szykuje się nam niezła klapa na ten sezon. I to nie z powodu porażki z Sugarpovą, lecz z powodu stylu przegranych ( czyt. oddanych) meczów w tym sezonie. Poza pokazówką na Hopman Cup, mamy Isię przechodzącą obok meczów, kompletnie obojętną, walącą piłki w siatkę i wyrzucającą je na aut.

Prawdą jest, że Maria zagrała wyśmienity mecz, należy jej szczerze pogratulować znakomitej formy i dyspozycji, prawdą jest też to, iż Agnieszka zagrała lepiej niż wczoraj z Kuzi, ale prawdą jest też to, że Polka jest kosmicznie daleko od swoich najlepszych dni. Łza kręci mi się w oku na myśl o sezonach 2012, czy 2013. Jednak jako wierny kibic nadal uparcie wierzę i trzymam kciuki za panią profesor kobiecego tenisa i mam głęboką nadzieję, że doczekam tego jedynego, upragnionego zwycięstwa w Wielkim Szlemie.

Do boju- siostry :)

Link do postu Wysłany: 2015-02-08, 15:19

jankovic napisał/a:

Ale jak ona ma mieć siły skoro w przerwie po sezonie wozi się po Indiach na jakieś mecze i nie wiadomo gdzie jeszcze.

Tak się zresztą kończy grzebanie we własnej grze bez odpowiedniego przygotowania.

Dwie myśli, które mi się plątały po głowie przez cały mecz.
Zgadzam się z tym, że ten sezon może być dla Agnieszki trudny. Nawet bardzo. Może tu nic nie wygrać, może wypaść z pierwszej dziesiątki... Ja jednak na razie staram się niczego nie przesądzać, wciąż liczę na współpracę z Martiną(które teraz ma trochę czasu żeby to wszystko przemyśleć i przeanalizować). Najbardziej razi ten kompletny brak pewności siebie na korcie i nie wiem czy on wynika z grania wbrew sobie(potrzebuje więcej czasu żeby się oswoić z nowymi założeniami taktycznymi), z nieradzenia sobie z presją(i ta kibiców i "ekspertów" i teamu i czasu...). Swoją drogą, wiedzieliście, że Radwański był dzisiaj na trybunach?

Link do postu Wysłany: 2015-02-08, 16:15

Widziałem Pana Radwańskiego. Starał się być niewidoczny. Moja siostra go wyłapała , siedział niedaleko nas.
Był dość smutny, ale jeszcze bardziej to było widoczne po Wiktorowskim. On jak kapitan drużyny poniósł największą klęskę. Miał niemal łzy w oczach, mówił jak do ściany gdy chciał coś Adze przekazać.
Ja na linii Tomek - Aga nie widzę już nic perspektywicznego. To jest wegetacja, nikt mi tego nie przegada .Wegetacja w sumie trwa od zeszłego sezonu.

Co do Marii. Nienwidzę jak drze tą gębę ale trzeba oddać jej wielki szacunek że pokazała taką klasę. Zagrała 2 genialne mecze, jest zdecydowanie o krok za Sereną, tak jak Azarenka w 20013 roku.
dh  

Aga czy Ula?: Agnieszka i Ula ;)

Link do postu Wysłany: 2015-02-08, 16:23

ja nie uważam że to był słaby mecz Agi - świetnie serwowała, zagrała kilka kapitalnych returnów, ale tak grającej, niemal bezbłędnej Marii chyba nikt poza Sereną nie jest w stanie pokonać. I nie mówcie mi, że Adze nie zależało i przeszła obok meczu. Bo ja chyba widziałem inne spotkanie. Wynik 6:1 w pierwszym secie nie oddaje walki i zaangażowania Agi, w drugim secie była walka do końca, a Maria broniła niemal zawsze bp asem lub wygrywającym serwisem. Mi akurat mecz się podobał i Adze nie mam nic do zarzucenia.

Link do postu Wysłany: 2015-02-08, 16:35

Poza koszmarną ilością błędów to jednostronnie nie było. A zgodzisz się że gra Agi niestety jest powykręcana ostatnio... w złą stronę.
A Maria tak jak napisałem, dosłownie krok za Sereną. W tym sezonie jej porażki z zawodniczkami poza Sereną będą raczej jako sensacje i niespodzianki.
arghim  

Aga czy Ula?: Obie :D

Link do postu Wysłany: 2015-02-08, 17:18

Maria była poza zasięgiem, gra wyśmienicie i z pewnością będzie w czołówce cały sezon. Aga się starała, ale weźmy pod uwagę, że miała dwie strasznie trudne przeciwniczki - Sveta i Maria to naprawdę droga krzyżowa dla Agi, nawet kiedy jest w dobrej formie.

Szkoda mi kibiców że zobaczyli 4 porażki z Rosją, nawet tego durnego debla nie udało się wygrać :|

Pojawienie się Navratilovej w sztabie świadczy o tym, że Polka jest świadoma kryzysu i potrzeby zmian, tylko aktualnie jest w stanie pogłębiającego się spadku formy, który jeszcze nie został wyhamowany przez Martinę.
charmedola  Aga po Wielki Szlem

Link do postu Wysłany: 2015-02-08, 17:33

Ja nadal uważam że ten kryzys formy ciągnący się już dość długo spowodowany jest presja, która wpływa na Agę. Aga jest jak Tsonga i Berdych. Gdy obaj są w formie mogą pokonać każdych ale gdy przychodzi grać ważny mecz w karierze to wtedy psychika im siada i do tej pory nie zdobyli szlema, choć zasługują. U Agi jest podobnie. Polka musi zrobić sobie przerwę porządną albo popracować nad sobą fizycznie jak i psychicznie.
kimmor  

Aga czy Ula?: aga

Link do postu Wysłany: 2015-02-08, 17:39

Adze brakuje sił. Często jej piłki albo trafiają w siatkę, albo na środek. Pojawia się brak precyzji. Dodatkowo niemoc przy rozgrywaniu ważnych piłek. To wszystko powoduje irytację i brak pewności siebie. Do tego jeszcze dochodzi presja po kolejnych niepowodzeniach.
Dwa z pięciu ważnych wydarzeń w tym roku już zakończonych niepowodzeniami i niestety przed następnymi ta presja będzie narastać. Mam nadzieję że u szejków i w USA Aga obroni punkty, bo inaczej po ewentualnym wypadnięciu z pierwszej ósemki Aga może wpaść w ślepy zaułek, a tam np. przed ćwierćfinałami turniejów, Serena, Petra i Masza. A to nie zapowiada nic dobrego.

Nie zachwycał bym się tak grą Maszy. Oglądałem też jej mecz z Panową na A.O. i wiem że Panowej zawdzięcza szanse na późniejszy sukces. Ale oczywiście należy docenić jak profesjonalnie podchodzi do przygotowania do każdego turnieju i każdego meczu. Widać u niej wielki profesjonalizm i ogromne parcie na wygrywanie.
Ostatnio zmieniony przez kimmor 2015-02-08, 17:46, w całości zmieniany 1 raz  

Link do postu Wysłany: 2015-02-08, 17:46

Może sama sobie zbyt wiele narzuciła.
Powinna odpuścić Arabów, ale znowu... startowe, wyjazd, a może się uda coś ugrać. I skończy się na porażce z jakąś Pliskovą czy Lisicką.
Organizmu nie oszuka, może się udać na 2/3 spotkania ale nie na całe turnieje, miesiące.
Jasne trzeba wierzyć że za jakiś czas wejdzie na dawne tory ale to tylko na razie wiara i czekanie.
Ma problem spory czy Wiktorowski jej coś jeszcze może zaproponować i jak wrócić do grania na poziomie 10/15 UE a nie po 30 na mecz.
Zobaczcie że Aga nawet skrótu nie potrafi zagrać od kilku miesięcy takiego który niegdyś grała z zamkniętymi oczyma.... nie mówiąc o wyjściach do siatki gdzie z góry wiadomo że punkt jest oddany rywalce.
kimmor  

Aga czy Ula?: aga

Link do postu Wysłany: 2015-02-08, 17:53

Żeby nie było że znowu tylko narzekamy.
Znowu Aga zagrała magiczne zagranie, palce lizać. To przy siatce, będąc tyłem i poza kortem. Przepiękne.

Link do postu Wysłany: 2015-02-08, 18:01

Wolę żeby jej wchodziły strzały po linii z fh czy bh tylko na razie z tego są błędy to widać. Jeśli to wypracuje i wejdzie jej w krew to przyniesie punkty. Więcej niż jakieś obrotowe woleje czy skróty tyłem. Sa piękne ale nie dają one w całym meczu więcej niż 2 punkty. :->
Ale na żywo to niesamowite wrażenie. Maria jest taka wielka omg, w ogóle Rosjanki wyrośnięte jak kolosy. Ale nie były jakieś nadęte dla kibiców.
MaRQs  Persona non grata

Aga czy Ula?: Tylko Aga!

Link do postu Wysłany: 2015-02-08, 18:04

nie widzialem meczu, wiec sie nie wypowiem, ale ciesze się, że nie skusiłem się na wyjazd do Krakowa..jak widać nie było po co..

Porażka Agi z Szarapową była pewna jak to, że po nocy zawsze jest dzien

Tak jak pisałem..w mojej opinii to bedzie slaby sezon.

Odpowiedz do tematu