top home
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie:
Normalna szerokość 1024px Mniejsza szerokość 780px Większa szerokość 1152px Mobilna wersja forum

Pokaż wyniki jako: Posty Tematy Zaawansowane

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Cinek
2009-08-29, 22:39
Cinek  Rewolucjo trwaj

Aga czy Ula?: Aga i Ula

Link do postu Wysłany: 2009-08-29, 22:39 Marta gra dalej, robimy Uli reklamę w Japonii

Prawie cały dzień w Nowym Jorku padało, ale pod wieczór przejaśniło się na tyle, że Marta Domachowska zdołała szybciutko pokonać Rosjankę Anastazję Piwowarową 6:2, 6:1 i awansowała do turnieju głównego. Mniej szczęścia miał Jerzy Janowicz, bo nie dość, że jego mecz wieczorem przerwał deszcz i będzie dokończony dopiero w sobotę o 20 polskiego czasu (14 w NYC), to "Jerzyk" nie za bardzo umiał sobie poradzić z Hindusem Somdevem Devvarmanem. Janowiczowi chyba nie pasował wilgotny kort, bo piłki zrobiły się ciężkie i jego serwis nie siał takiego spustoszenia jak w poprzednich meczach. Devvarman, niższy o głowę, ale bardzo zwinny i szybki "rozklepywał" więc Polaka dość łatwo. Lunęło przy 6:2, 5:2. Może jutro coś się odmieni, ale jeśli ma się odmienić, to musi się odmienić duuuużo.
Żadnego z tych meczów nie widziałem w całości, bo kursowałem między kortami (a była spora odległość), a jeszcze nagle usłyszałem znany głos "Ooo! Wyborcza już przyjechała" i uciąłem krótką pogawędkę z trenerem Robertem Radwańskim. Wieści o stanie dłoni Agnieszki nie są zbyt dobre - w piątek nie dała rady normalnie trenować. Ale trener zapewnił, że leczą i robią co mogą, żeby mogła grać. Przeczytacie więcej niebawem TU.
Z trenerem rozmawiałem przez płot między kortami treningowymi i strefą ogólnodostępną dla kibiców. Raz po raz podchodzili jacyś fani i szukali wzrokiem sław.
W pewnej chwili podeszło dwóch Japończyków.
- Who is this?
- Ula Radwanska.
- Who?
- Ursula Radwanska. You know, the younger Radwanska.
- Aaaaaa. Yes, yes, yes! She played semifinal in Los Angeles recently.
- No, she didn't play semis there...
W tym momencie włączył się coach Radwański: - Yes, she played semifinal, that's her!
Japończycy cmokają i próbują cykać zdjęcia, a trener do mnie po cichu mówi tak: - Trzeba zrobić Uli trochę reklamy...

http://tenisowy.blox.pl/2009/08/Marta-gra-dalej-robimy-Uli-reklame-w-Japonii.html

Nie jest ważne by być lepszym niż ktoś inny, ale by być lepszym niż wczoraj.
"You don't have to be perfect, but you have to try hard. And I did all the time." - Elena Dementieva

Masha Neuner  C'mon Maria, Vika, Aga!

Aga czy Ula?: Robert

Link do postu Wysłany: 2009-08-29, 22:50

No to Ulka będzie twarzą Toyoty :lol:

Those who belong at the top never forget their way back.
Odpowiedz do tematu