top home
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie:
Normalna szerokość 1024px Mniejsza szerokość 780px Większa szerokość 1152px Mobilna wersja forum

Pokaż wyniki jako: Posty Tematy Zaawansowane
 Ogłoszenie 
Ciekawe linki - Aga Radwańska: Facebook, Instagram, Sina Weibo, Twitter, Strona internetowa; Ula Radwańska: Facebook, Instagram, Strona internetowa

Odwiedź Profil forum na Facebook'u i kliknij 'Lubie to!'.
Obserwuj Twittera forum; Jesteśmy też na Tumblr

Poprzedni temat «» Następny temat
Cinek  Rewolucjo trwaj

Aga czy Ula?: Aga i Ula

Link do postu Wysłany: 2013-04-09, 14:08 Nowy styl forum - DarkNew/LightNew/Mobilna wersja forum

Dzisiaj oficjalnie został ustawiony wszystkim użytkownikom nowy styl 'DarkNew' jako styl 'domyślny'.
Jeżeli komuś nie przypadł do gustu może oczywiście powrócić do starego stylu. W tym celu na stronie głównej forum nad shoutbox'em z prawej strony należy wybrać 'Styl forum: Melanomic'.

Prosimy Was o zgłaszanie w tym temacie wszelkich błędów/niedoskonałości/uwag/propozycji zmian dotyczących nowego stylu 'DarkNew'.

Jeżeli nie będzie większych zastrzeżeń to za około tydzień Slevin zajmie się dopracowaniem kolejnego stylu - 'LightNew', który jest podobny do obecnego, ale przeważają w nich barwy białe - dla tych, którzy wolą kolorystykę jasną.

Po stylu 'LightNew' Slevin zajmie się wersją forum 'mobilną', dla telefonów komórkowych, smartfonów, która będzie zawierała bardzo mało grafiki i będzie uproszczona aby oszczędzać transfer Internetowy przeglądając forum przez komórkę.

Nie jest ważne by być lepszym niż ktoś inny, ale by być lepszym niż wczoraj.
"You don't have to be perfect, but you have to try hard. And I did all the time." - Elena Dementieva

Ostatnio zmieniony przez Slevin 2014-01-30, 19:41, w całości zmieniany 2 razy  
bxt  

Aga czy Ula?: Ula i Aga

Link do postu Wysłany: 2013-04-09, 16:32

Czekam na mobilny :) i proponuję żeby na mobilnym nie było zakładki facebookowej, bo teraz jak na telefonie chodze to ona jest wysunięta cały czas i zasłania ona wiekszość tekstu bo mi flash nie chodzi :)

rafal  

Link do postu Wysłany: 2013-04-09, 16:34

Cytat:
Po stylu 'LightNew' Slevin zajmie się wersją forum 'mobilną', dla telefonów komórkowych, smartfonów, która będzie zawierała bardzo mało grafiki i będzie uproszczona aby oszczędzać transfer Internetowy przeglądając forum przez komórkę.

Slevin dobrze, że jesteś :D

Juka  

Link do postu Wysłany: 2013-04-10, 00:38

Styl bardzo fajny :)

Mam trzy uwagi:

1) czy nie dałoby się zrobić głównej ramki forum, żeby dostosowywała się do rozdzielczości? Ja np. przeglądam forum w rozdzielczości 1024x768 i na dole robi się suwak. I żeby doczytać tekst muszę zawsze tego suwaka użyć - trochę to niewygodne, a wcześniej tak nie było.

2) nie można tej zakładki fejsa przenieść na prawą stronę albo w ogóle wywalić?

3) przy przeglądaniu forum jako niezalogowany użytkownik gdy klikam na jakiś wątek, to za każdym razem muszę odznaczać kursor z paska logowania, żeby przewinąć stronę - można to wyłączyć? I czy ten panel logowania nie może zostawać na górze, tylko musi być cały czas przyklejony i widoczny przy przesuwaniu w dół strony? To chyba niepotrzebne.
Slevin  

Link do postu Wysłany: 2013-04-10, 07:29

bxt napisał/a:
Czekam na mobilny
taka testowa wersja mobilna ze tak powiem :) http://radwanskie.net/index.htm?&lofi=1

Juka napisał/a:
1) czy nie dałoby się zrobić głównej ramki forum, żeby dostosowywała się do rozdzielczości? Ja np. przeglądam forum w rozdzielczości 1024x768 i na dole robi się suwak. I żeby doczytać tekst muszę zawsze tego suwaka użyć - trochę to niewygodne, a wcześniej tak nie było.
na samej gorze forum po lewo masz takie ikonki

Normalna szerokość 1024px

Mniejsza szerokość 780px

Większa szerokość 1152px
one zmieniaja rozdzielczosc forum, 780px (jak stare), 1024px (standardowa szerokosc), 1152px (dla wiekszych rozdzielczosci), ustaw sobie na 2 obrazek i powinno byc ok.

Juka napisał/a:
2) nie można tej zakładki fejsa przenieść na prawą stronę albo w ogóle wywalić?
jest na prawej stronie :) a wywalic zawsze sie da.

Juka napisał/a:
za każdym razem muszę odznaczać kursor z paska logowania, żeby przewinąć stronę

sprawdze to, jaka przegladarka?
Juka napisał/a:
musi być cały czas przyklejony i widoczny przy przesuwaniu w dół strony? To chyba niepotrzebne.
dla mnie nie tyle potrzebne co wygodne osobiscie. Jesli nie chcesz tego widziec włącz sobie "uproszczony nagłowek" w preferencjach forum.

Space93  Czas zostać nr 1

Aga czy Ula?: Aga

Link do postu Wysłany: 2013-04-10, 08:17

Slevin napisał/a:
one zmieniaja rozdzielczosc forum, 780px (jak stare)

Bardzo fajnie, że to napisałeś, dzięki temu mogłem sobie zmienić. W życiu sam bym tego nie zauważył.

Ja też bardzo czekam na wersję mobilną. Każda wersja która będzie mobilna będzie dla mnie zadowalająca :P Dużo przyjemniej będzie wtedy korzystać z forum na telefonie, a teraz jak myślę sobie że mam przybliżać oddalać itd to mi się odechciewa od razu :P
Styl mi się podoba tylko te ikonki (nowy post ważny temat) rzucają się po oczach, ale to kwestia przyzwyczajenia.
Slevin, świetną robotę wykonujesz ! ;)

Slevin  

Link do postu Wysłany: 2013-04-10, 08:30

Cytat:
Styl mi się podoba tylko te ikonki (nowy post ważny temat) rzucają się po oczach, ale to kwestia przyzwyczajenia.
o to chyba wlasnie chodzi?:) Aby ikony Nowych postów i ważnych rzucały sie w oczy :)

Jako ze faktycznie duza czesc osob kozysta z telefonu, chyba najpierw zabiore sie za ta wersje forum
Space93  Czas zostać nr 1

Aga czy Ula?: Aga

Link do postu Wysłany: 2013-04-10, 09:23

Slevin napisał/a:
o to chyba wlasnie chodzi?:) Aby ikony Nowych postów i ważnych rzucały sie w oczy :)

W moim przypadku to nieistotne, interesujące mnie tematy tak tak czy owak znajdę, ale w sumie to pewnie racja

Slevin napisał/a:
Jako ze faktycznie duza czesc osob kozysta z telefonu, chyba najpierw zabiore sie za ta wersje forum

Świetna decyzja :P

vspak  

Aga czy Ula?: Slamlessaga

Link do postu Wysłany: 2013-04-10, 13:25

Bardzo fajny styl! :)
Najważniejsze, że trochę jaśniejszy od poprzedniego - wygodniej się teraz przegląda forum, bo ten czarny męczył wzrok.

Nie widzę opcji schowania poszczególnych działów na stronie głównej, jak to miało miejsce poprzednio, że wystarczyło kliknąć na belkę z nazwą działu i się chowało. :(
Slevin  

Link do postu Wysłany: 2013-04-10, 13:45

vspak napisał/a:
Nie widzę opcji schowania poszczególnych działów na stronie głównej, jak to miało miejsce poprzednio, że wystarczyło kliknąć na belkę z nazwą działu i się chowało.
nie sadzilem ze ktos z tego kozysta :( przywroce to i dam znac ze juz dziala :)

//edit
Powinno juz byc ok :)
bxt  

Link do postu Wysłany: 2013-04-10, 14:46

Slevin do tej wersji mobilnej dodałbym jeszcze :
Możliwość pisania postów :)
Aby przy każdym dziale pisało nazwe ostatniego poruszanego topicu oraz date kiedy to było :)
A tak to reszta git
Slevin  

Link do postu Wysłany: 2013-04-10, 14:52

Pisac posty mozna :D trzeba dac "odpowiedz" narazie pracuje nad strona glowna tej wersji :) aby bylo minimum co potrzeba.

obecnie wyglada tak strona glowna forum:) aby ulatwic szukanie nowych postow zrobilem tak ze tlo robi sie leeko niebieskie gdy jest nowy post:)

bxt  

Link do postu Wysłany: 2013-04-10, 15:55

a tak nie zauważyłem :) to jak dla mnie juz jest idealnie :)

vspak  

Aga czy Ula?: Slamlessaga

Link do postu Wysłany: 2013-04-10, 16:23

Slevin napisał/a:
Pisac posty mozna :D trzeba dac "odpowiedz" narazie pracuje nad strona glowna tej wersji :) aby bylo minimum co potrzeba.

obecnie wyglada tak strona glowna forum:) aby ulatwic szukanie nowych postow zrobilem tak ze tlo robi sie leeko niebieskie gdy jest nowy post:)

Obrazek

Statystyki, Grupy - chyba nie potrzebne są na mobilnej wersji? :)
i jakbyś zmienił 'Nie masz nowych wiadoosci' na np. ' (0) PW' to zawsze więcej miejsca ;>

Chowanie działów działa - dzięki!
Jarek26  

Aga czy Ula?: Aga ;)

Link do postu Wysłany: 2013-04-10, 17:31

Mobilna wersja jest jak najbardziej O.K

Tenis i jeszcze raz tenis :)
Odpowiedz do tematu