Agnieszka i Urszula Radwańska - siostry Radwańskie - FORUM
Pelna wersja forum
Zapamiętaj

Nowy team Uli

first-pepe
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
2015-07-27, 23:51

Bączek puścił bąka. To jest chyba jakiś żart, a nie profesjonalista w teamie. Ula zagrała świetny turniej i jakiś przybłęda od razu chwali się współpracą publicznie? :roll:

Aryman3
2015-11-06, 16:14

Kogo widzielibyście w optymalnym dla Uli teamie?

Cinek
2015-11-06, 16:54

Jakiś sparingpartner żeby miała na treningu grę na wysokim poziomie + Maciej Synówka jako trener.

Cinek
2015-11-06, 16:57

Cytat:
Urszula Radwańska rozstała się z trenerem

Pod koniec sezonu Urszula Radwańska podziękowała za współpracę Maciejowi Domce. – Rozstaliśmy się podczas turnieju w Chinach. Przyjąłem jej decyzję ze spokojem – powiedział dla Eurosport.Onet.pl, były już opiekun Polki.

Domka współpracował z Ulą prawie cały sezon. Zaczęli wspólne treningi w grudniu ubiegłego roku. Wtedy tenisistka była 180. w rankingu. Kiedy się rozstawali, zajmowała miejsce 85.

– Jestem zadowolony z tego okresu. Ula zaliczyła postęp, a podczas turnieju w Chinach uznała, że kończymy współpracę. Miała do tego pełne prawo. Nie podawała żadnych merytorycznych powodów, ale przyjąłem jej decyzję ze spokojem – wyjaśnił Domka.

Radwańska powiedziała trenerowi o swoich planach w Tianjin. Potem sama pojechała jeszcze do Luksemburga, gdzie w słabym stylu zakończyła sezon. Poddała mecz z powodu urazu ze Szwajcarką Stefanie Voegele przy stanie 3:6, 0:4.

Polka pozostaje obecnie bez trenera. Jeszcze nie podjęła decyzji, z kim będzie pracowała w kolejnym sezonie. – Ja też już nie mam z nią kontaktu. Oczywiście, życzę jej powodzenia w kolejnych startach – zakończył Domka.

http://eurosport.onet.pl/...trenerem/6vbgjr
Ostatnio zmieniony przez Cinek 2015-11-06, 21:24, w całości zmieniany 2 razy

dh
2015-11-06, 21:09

póki co Ula zmienia trenerów jak rękawiczki. Może w końcu znajdzie swoje optimum...

plastras
2017-07-25, 09:38

Nie wie kim jest nowy trener Uli; ale napewno nie jest to już Nijaki, który zakłada jakąś grupę, (akademię???) w Polsce. Ło matko...

radek4112
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
2017-08-07, 21:00

Wiadomo coś kiedy Ulka wraca? Kiedyś słyszałem, że pod koniec sierpnia, ale nie wiem nawet gdzie szukać czy jest zapisana do jakiegoś ITF

plastras
2017-08-08, 08:11

No wiesz - zapisy z tego piątku to ja zacznę od Mrągowa. Tu się do MD załapie ...

plastras
2017-08-09, 17:19

Uleńcia jest pierwsza alt do ITF 25 k od 21.08 na Węgrzech.
Nie lepiej byłoby wrócić przez 15 k??? Miałaby większe szanse na ogranie się i punkty. A tak trafi w kwalach na jakąś młodą co to nie zwalnia ręki i po Ulci. Oby nie - ja tak na serio z tymMrągowem - jedyna szansa ...

Osterka1
2017-08-18, 11:45

Zmiana teamu na pewno jej pomoże

plastras
2017-08-18, 14:21

Póki co Ulcia figuruje na liście do tych kwali na Węgrzech - losowanie - w niedzielę...

Odpowiedz do tematu

Skocz do:  

Pełna wersja forum