top home
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie:
Normalna szerokość 1024px Mniejsza szerokość 780px Większa szerokość 1152px Mobilna wersja forum

Pokaż wyniki jako: Posty Tematy Zaawansowane

Poprzedni temat «» Następny temat
Cinek  Rewolucjo trwaj

Aga czy Ula?: Aga i Ula

Link do postu Wysłany: 2015-10-27, 23:23 Agnieszka Radwa?ska: Powinnam by?a wygra? pierwszego seta

Cytat:
Agnieszka Radwa?ska przyzna?a, ?e w drugim meczu grupowym Mistrzostw WTA, podobnie jak we wcze?niejszym, brakowa?o jej momentami koncentracji. - Powinnam by?a wygra? pierwszego seta - zaznaczy?a Polka po wtorkowej pora?ce z W?oszk? Flavi? Pennett?.

W inauguracyjnej partii w meczu z Flavi? Pennetta, Agnieszka Radwa?ska prowadzi?a 3:1 i 5:4. W 10. gemie straci?a podanie, a pó?niej przegra?a w tie-breaku. Ca?e spotkanie zako?czy?o si? jej pora?k? 6:7(5), 4:6.

- Pierwszego seta powinnam by?a wygra?. Mia?am kilka szans, których nie wykorzysta?am. Wydaje mi si?, ?e par? razy uciek?a mi koncentracja i nie by?am wystarczaj?co skupiona. Nagle przegrywa?am w setach 0:1. Druga partia, która by?a bardzo wyrównana, te? nie uk?ada?a si? po mojej my?li. To nie by? mój dzie? - oceni?a krakowianka.

Jak doda?a, ten sam problem mia?a w niedzielnym pojedynku, gdy przegra?a w Grupie Czerwonej z Rosjank? Mari? Szarapow?.

- Jak nie wykorzysta?am jednej okazji, któr? dosta?am, to obróci?o si? to przeciwko mnie. To si? w?a?nie sta?o w tych dwóch meczach - podkre?li?a.

Krakowianka wyst?p w ko?cz?cej sezon imprezie zapewni?a sobie dopiero tydzie? przed rozpocz?ciem zmaga? w Singapurze.

- Jestem troch? zm?czona. W wa?nych momentach nie potrafi?am si? przez to skupi? na jednym punkcie - zaznaczy?a.

Radwa?sk? doceni?a tak?e W?oszka, która przyzna?a, ?e mecze z Polk? zawsze s? bardzo trudne.

- A to dlatego, ?e ona ?wietnie porusza si? po korcie. Trzeba si? bardzo nabiega? w spotkaniach z ni?. Trzeba j? przycisn?? i oddali? od linii ko?cowej. Agnieszka potrafi sprawi? sporo k?opotów, potrafi dobiec do ka?dej pi?ki. Jest jedn? z najinteligentniejszych zawodniczek w tourze. Mo?e nie dysponuje tak? si?? jak inne tenisistki, ale sposób, w jaki czyta gr? i widzi wszystko na korcie, jest niesamowity - komplementowa?a rywalk? zawodniczka z Italii.

Gdy przegrywa?a 4:5 w pierwszym secie, poprosi?a o rozmow? z trenerem. Po chwili zanotowa?a "breaka", a za moment wygra?a tie-breaka.

- Po prostu przyszed? na kort i poradzi? mi, bym by?a bardziej agresywna i u?ywa?a wi?cej bekhendu ni? forhendu. Powiedzia? mi tylko..."walcz dalej i próbuj zdoby? punkt" - relacjonowa?a.

Radwa?ska przegra?a oba swoje dotychczasowe mecze grupowe w Singapurze, na inauguracj? równie? z Mari? Szarapow?. Ma ju? tylko minimalne szanse na awans do pó?fina?u. Mo?e je straci? jeszcze we wtorek, je?li Rumunka Simona Halep pokona w trwaj?cym obecnie spotkaniu Rosjank? Mari? Szarapow?.

http://sportowefakty.wp.p...pierwszego-seta

Nie jest wa?ne by by? lepszym ni? kto? inny, ale by by? lepszym ni? wczoraj.
"You don't have to be perfect, but you have to try hard. And I did all the time." - Elena Dementieva

Odpowiedz do tematu