top home
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie:
Normalna szerokość 1024px Mniejsza szerokość 780px Większa szerokość 1152px Mobilna wersja forum

Pokaż wyniki jako: Posty Tematy Zaawansowane

Poprzedni temat «» Następny temat

Link do postu Wysłany: 2013-03-02, 00:14 Płatni TROLLE internetowi

Ciekawe ile osób przeczytało moją informację odnośnie płatnych internetowych trolli, które załatwiły Isi bycie PiSią? Ten zarobkowy proceder zauważyłem na podstawie własnych obserwacji internetu.

Dziś natknąłem się na coś ciekawego, w jakimś stopniu potwierdzającego moją tezę - http://nwonews.pl/dyskusja,2926,0

Dla leniwych skopiuję tu parę ciekawszych fragmentów osób komentujących te działania.

Peter pisze:
Internetowi trolle na etacie

Na naszych oczach zrodził się nowy zawód - internetowi trolle, którzy za pieniądze mocodawców psuja na internecie dyskusje normalnych ludzi, którzy nie są świadomi tego procederu.

"Ponieważ worek tricków mediów głównego nurtu został wyczerpany, wielu rozgoryczonych odbiorców informacji sięga dziś do nowych źródeł, takich jak internet. Na pozór wydawać by się mogło, ze rządy i elity zignorowały te nowość. Jak wiemy internet stal się najmocniejszym z narzędzi szerzenia prawdy w historii ludzkości. Władza i elity obecnie wydaja nieprawdopodobne sumy pieniędzy by naprawić swój błąd zaniechania, używając każdy możliwy trick jaki maja w arsenale, by zmusić internautów do pokory. Internetowa anonimowość pozwala na atakowanie tych, którzy szerzą prawdę. Nazywamy ich "trollami dezinformacji". Obecnie trolle są otwarcie zatrudniane przez rządy takich krajów jak USA i Izrael w celu śledzenia internetu, znalezienia portali szerzących alternatywne informacje oraz zmniejszania ich możliwości przekazywania informacji. "

Fanatyk dodaje:
Celem manipulatora jest ciągłe stawianie jakiejś osoby czy grupy ludzi w niekorzystnym świetle tak aby podburzać innych przeciw danej osobie lub grupie czy to politycznej czy to religijnej. Mają na celu przewartościowanie i przeinaczenie każdej możliwej myśli, tak aby dyskredytować każdego kto poda istotną informację lub podda w wątpliwość ich twierdzenia, które sami chcą propagować.

Tu jeszcze link Petera z którego dowiedział się o tym procederze. http://zmianynaziemi.pl/w...zbie-panstwowej

Nie wiem czy pamiętacie jak ktoś TU pisał o bluzgach na Agnieszkę na jakimś międzynarodowym forum internetowym (tennisforum.com ?). Może pewnym grupom nie pasuje, że POLKA może być ulubienicą fanów tenisa z całego świata?

Radzę to przemyśleć.
tapczan  

Link do postu Wysłany: 2013-03-02, 03:26

Macie mnie.
Tak jestem płatnym trollem
Płacą mi establishent żydowski i kondominium rosyjsko-niemieckie
:evil:

Link do postu Wysłany: 2013-03-02, 11:05

Wyjaśniłoby to właściwie Twoją doskonałą znajomość judaistów i wywyższanie ich ponad katolików, a także bagatelizowanie HANIEBNYCH zachowań tamtejszych kibiców. Do tego ciągłe ataki na niewątpliwego patriotę Radwańskiego i niezrozumiały dla mnie poklask dla mediów dają dość propagandowy obraz Twojej osoby.

Alan  Naczelny pseudo-ekspert

Aga czy Ula?: oj, chyba jednak Aga, ale generalnie obie ;)

Link do postu Wysłany: 2013-03-02, 11:22

Żeby tapczan miał być takim trollem, to akurat trudno mi uwierzyć. Natomiast TennisForum prezentuje nieprawdopodobną międzynarodową grupę przeżartych nienawiścią frustratów. Co ciekawe, ci frustraci wydają się zachowywać zupełnie normalnie w każdym innym temacie, który nie dotyczy Agnieszki. Masa osób robi z niej na siłę pusherkę o stylu gry co najmniej tak okropnym, jak Woźniackiej... Mnie się to nie mieści w głowie :roll: Tym bardziej, że Polka niewątpliwie jest ciekawszą osobistością poza kortem (nie mówię tutaj o intensywnych działaniach autopromocyjnych). Tutaj byłbym już bardziej skłonny dać wiarę podobnej teorii, ale brakuje mi tylko powodu, dla którego ktoś miałby wspomnianym ludziom płacić. Mimo wszystko, Polska nie jest ani najważniejszym, ani najmniej wygodnym krajem - nie wiem, dlaczego konkretnym elitom powiązanym z innymi państwami miałoby to być potrzebne/na rękę.

Edit:

Ach, ja się produkuję o forum anglojęzycznym, a nie napisałem nic o naszym rodzimym podwórku. Faktycznie, w mojej opinii Agnieszka nie ma nic wspólnego z partią Prawo i Sprawiedliwość. Jedyne, co mogłoby na coś podobnego wskazywać, to działania jej ojca, natomiast od nich z kolei Aga się odcięła i nigdy nie wyraziła publicznie podobnych sympatii. Mimo to pod prawie każdym artykułem na jej temat znajduje się mnóstwo głosów, które sugerują takie brednie. Zresztą, cóż, ma prawo do posiadania własnych poglądów politycznych, które ona sama uważa za słuszne i nikomu nic do tego. Najważniejsze, że zajmuje się tym, co umie najlepiej (czyli tenisem), a ten temat omija szerokim łukiem. Profesjonalna awodniczka ≠ polityczna aktywistka, polityczna aktywistka ≠ profesjonalna zawodniczka. Jest dobrze tak, jak jest, więc tylko osoby chore na głowę mogą sugerować podobne rzeczy i mieszać jedno z drugim. W kontekście Agnieszki Radwańskiej coś takiego nie ma prawa istnieć w rozsądnej debacie, kropka. Można oczywiście rozpatrywać te kwestie pod kątem zjawisk opisanych w pierwszym poście, w zasadzie do tego się jeszcze nie odniosłem. Gdyby to był jakiś inny kraj, to, nie wiem, być może byłaby taka możliwość. Jednakże Polska, to Polska... Najbardziej prawdopodobni są zawodowi hejterzy, chorzy z zazdrości, którzy wtrącają swoje obłudne trzy grosze, gdzie tylko się da. Motywacji i uzasadnienia absolutnie nie potrzebują; mają czas, więc szkodzą. Typowe nie tylko w tym temacie.

Link do postu Wysłany: 2013-03-02, 12:17

A może właśnie pewne elity boją się, że mieszkańcy tego nic nie znaczącego kraju niekontrolowani wyrośliby na liczącą się w świecie siłę? Sportową i gospodarczą. Polacy za granicą uważani są za bardzo sumiennych, pracowitych i porządnych pracowników, ludzi. U nas w kraju za to WMAWIA się nam, że jesteśmy beznadziejni i bez perspektyw. Zauważ jak na świecie lubiano Małysza - jego rywale, kibice z każdej strony świata wypowiadali się o nim w samych superlatywach. Jako o zawodniku, ale też jako o CZŁOWIEKU. Tak samo jest z Radwańską, tyle, że tenis jest dużo, dużo bardziej popularnym sportem. Ludzie widzą nasze człowieczeństwo i okazują sympatię, a pewne kręgi przedstawiają Polaków jako tych złych. Patrz prezydent USA "mylący" się mówiąc o polskich obozach zagłady. Patrz światowy odbiór katastrofy smoleńskiej - nawalona polska elita rozbija się z własnej winy nie docierając na uroczystość obchodów zbrodni katyńskiej. Taki przekaz odnośnie katastrofy poszedł w świat. Żeby było jasne nie jestem zwolennikiem teorii zamachu. Po prostu nie godzę się z OCZERNIANIEM Polski i Polaków.
MaRQs  Persona non grata

Aga czy Ula?: Tylko Aga!

Link do postu Wysłany: 2013-03-02, 14:55

Wystarczy wejść na inne forum by poczytać jakie idiotyzmy są wypisywane na siostry. A co do TF to tam na każdą zawodniczkę coś piszą. Nie tylko na Polkę. Gorzej ma chyba Wozniacka, Azarenka i Errani. Szarapowa też ma sporo antyfanów. To normalne. Wiadomo, że te z czołówki zawsze będą miały więcej przeciwników.

Link do postu Wysłany: 2013-03-02, 19:25

Czy ja wiem, Errani jakiś tam respekt ma, jedynie się z niej "podśmiewują" z powodu tego braku podania oraz agresji, słabych warunków fizycznych (niskiego wzrostu). Azarenka z czasem zyskuje niestety coraz więcej zagorzałych fanów. Woźniacka jest porównywalnie z Agnieszką atakowana, w rankingu na najmniej lubianą zawodniczkę byłą tą jedyną, która wyprzedziła Polkę..

Bakabajashi, w pewnym stopniu zgodziłbym się z pierwszym stwierdzeniem. W historii już tak się działo (rozbiory), że Rzeczpospolita stała się naprawdę potężnym państwem, przez co niewygodnym dla pozostałych krajów. Obecnie sytuacja jest oczywiście inna, bo wyrwaliśmy się z łap Związku Radzieckiego, wprowadziliśmy demokrację i przystąpiliśmy do Unii. Zaliczyliśmy skok gospodarczy, nasza gospodarka obroniła się zaskakująco dobrze przed kryzysem.. A przecież jesteśmy krajem Europy Środkowo-Wschodniej, po rozbiorach i ataku rozpoczynającym II WŚ (w której zresztą ucierpieliśmy w wiadomy sposób).

Bakabajashi napisał/a:
Ludzie widzą nasze człowieczeństwo i okazują sympatię, a pewne kręgi przedstawiają Polaków jako tych złych. Patrz prezydent USA "mylący" się mówiąc o polskich obozach zagłady. Patrz światowy odbiór katastrofy smoleńskiej - nawalona polska elita rozbija się z własnej winy nie docierając na uroczystość obchodów zbrodni katyńskiej. Taki przekaz odnośnie katastrofy poszedł w świat. Żeby było jasne nie jestem zwolennikiem teorii zamachu. Po prostu nie godzę się z OCZERNIANIEM Polski i Polaków.

Ale... No właśnie, co do Amerykanów to nie mam żadnych wątpliwości, że prowadzą z nami zupełnie mętną politykę. Tutaj uśmieszek, tam wielki sojusz, a wizy leżą i kwiczą oraz pojawiają się wpadki godne pożałowania. To jest w dużym stopniu efekt deprecjonowania Polski (raczej podświadomego i niezamierzonego) i takiej bylejakości polityków ze Stanów. Odrobinę również myślenia o nas jak o masie w postaci Unii, a regionalnie - instrumentalnego, jako potencjalnego terenu pod tarczę antyrakietową. Niekonsekwencji oraz własnego nieposiadania argumentów wewnątrz-politycznych potrzebnych do realizacji umów. Zdaje się, że Obama to jeden z wyjątków na arenie międzynarodowej, bo nie będę wspominał tutaj o Łukaszenkach, niektórych (mniej) Ukraińcach oraz (bardziej) Litwinach, Rosjanach. Tamci mają swoje własne "grzeszki" za uszami i prywatne animozje, za to nie liczą się aż tak bardzo. Trudno, samych sojuszników mieć nie będziemy, w polityce międzynarodowej są ludzie prostsi i trudniejsi w relacjach, tak jak w życiu.
Katastrofa smoleńska to trochę odrębny temat, nie bardzo wiem, co mam odpowiedzieć. Rosjanom mimo wszystko nie w smak są ich własne zaniedbania, więc próbują je tuszować naszym kosztem. Poniekąd nasze błędy są bardziej obrazowe, więc lepiej trafiają do przeciętnego obserwatora. To nie jest nic nowego, prowadzą taką politykę również w stosunku do innych państw. Dopóki Putin (razem z oligarchami i swoimi wiernymi pionkami) trzęsie tym państwem, tak będzie. Z dziennikarzami też różnie bywa, o ile nawet nie elity promują całkowicie powypaczane obrazy (typu pijacka zabawa na pokładzie), to mniej chętna Polsce rosyjska prasa wybiórczo je eksponuje. Nie brałbym jednakże tego za regułę.

Aga czy Ula?: Aga

Link do postu Wysłany: 2013-03-02, 19:46

Tak jak wierzę, że faktycznie dochodzi do zatrudniania płatnych trolli(kto jest fanem biegów narciarskich, wchodzi czasem na eurosport.onet.pl i widzi wysoko punktowane posty ex-polaka ten pewnie uzna go za najlepszy przykład), ale jeśli chodzi o TF to tam po prostu jest taka koszmarna atmosfera. Jest bardzo mało osób, które potrafią pochwalić jedną zawodniczkę nie krytykując przy tym innej, do tego królują jakieś kretyńskie konkursy piękności i popularności, które moim zdaniem są jednym wielkim żartem. Agnieszka ma akurat przerąbane ze względu na dość cięty język i przede wszystkim niefajne stosunki Sharapovą, która ma równie dużo haterów co zwolenników, a ci zwolennicy z tego forum to dla mnie jedna wielka masakra. Ludzi, którzy nazywają ją pusherką i stawiają w jednym szeregu z Woźniacką już nawet nie liczę. Często wypowiadają się, chociaż nie widzieli meczu.

A i nie zapędzałabym się z nazywaniem kogoś trollem tylko dlatego, że nei lubi Radwańskiego. Jeśli mam być szczera to niesamowicie szanuję go jako trenera, ale uważam, że czasem swoim zachowaniem i wypowiedziami stwarza problemy Agnieszce, bo to wszystko co on mówi jets bezpośrednio kojarzone z nią.

Link do postu Wysłany: 2013-03-02, 19:52

Kaszmirka napisał/a:
Tak jak wierzę, że faktycznie dochodzi do zatrudniania płatnych trolli(kto jest fanem biegów narciarskich, wchodzi czasem na eurosport.onet.pl i widzi wysoko punktowane posty ex-polaka ten pewnie uzna go za najlepszy przykład),

Oo, a to być może.. Nie wiem, kto to robi, ani jaki dokładnie ma w tym interes, ale wciąż trudno to jednak uznać za zjawisko na masową skalę. Podejrzewałbym o to raczej ludzi, których na to stać, a którzy bardzo czegoś/kogoś nie lubią i są antypolscy z wyboru.
Ostatnio zmieniony przez Alan 2013-03-03, 23:33, w całości zmieniany 1 raz  

Link do postu Wysłany: 2013-03-03, 22:41

Kaszmirka nigdzie nie napisałem, że ktoś JEST płatnym trollem, tylko, że go podejrzewam. Nie chodzi tu o uczucia jakie wzbudza w nim ojciec dwóch najlepszych polskich tenisistek. Bardziej mam na myśli tuszowanie incydentu w Izraelu. W sumie nawet podważanie jego zajścia co jest co najmniej zastanawiające. Dla Ciebie też niewiadome jest co tam się działo? To zaczęło się jeszcze przed wywiadem Radwańskiego, a trwa do dziś, więc nie chodzi o jego zdanie na temat tego człowieka. Dodam do tego niezrozumiałe wywyższanie judaistów nad katolików. Skąd to dla zwykłego Polaka może być takie oczywiste? Na jakiej podstawie może tak twierdzić? Czemu wkłada w usta Roberta słowa których nie wypowiedział - LEMINGI? Wmawia, że Radwański nie powiedział w wywiadzie NIC o sporcie. Do tego potwierdza swoją opinię (obietnicę występu Uli w Katowicach) cytatem z wywiadu, wycinając kolejne zdanie tej wypowiedzi by brzmiało bardziej wiarygodnie. Najlepsze jest to, że mam już kolejny typ trolla z tego forum, ciekawe czy to nie ten sam osobnik na dwóch nickach ;-) Mam Cię

Link do postu Wysłany: 2013-03-03, 23:35

Bakabajashi napisał/a:
Najlepsze jest to, że mam już kolejny typ trolla z tego forum, ciekawe czy to nie ten sam osobnik na dwóch nickach ;-) Mam Cię

Mam nadzieję tylko, że to nie ja :mrgreen: Ale w sumie domyślam się, o kogo może chodzić, niemniej jednak jeśli to jest ta osoba, o której myślę, to... hmm, dość wątpliwe. Tak bym to ujął :->

Link do postu Wysłany: 2013-03-03, 23:53

Bardzo interesujące jest, że te dwie (?) osoby mówią o jakichś prywatnych interesach Radwańskiego i angażowaniu się w politykę. Znaczy jedna mówi to a druga to. Ciekawe, że są to dość podobne wnioski. Tylko nie wiem na jakiej podstawie wysnute. Może mają jakiś inny WYWIAD z Radwańskim (z PRYWATNYCH materiałów tego Pana)? W końcu już jedna prywatna korespondencja tego człowieka "WYCIEKŁA". Pewnie przypadkowo jeden z nich odwoływał się do niej argumentując OBIETNICĘ Radwańskiego odnośnie występu Uli w Katowicach...

tapczan  

Link do postu Wysłany: 2013-03-03, 23:56

Baka, wyluzuj. Nie zgadzamy się w ocenie działalności okołotenisowej Radwańskiego - tylko tyle. Nie wymaga to dalszego śledztwa, oskarżeń o "trollizm" etc...

Odnoszę wrażenie że sporą część Twojej aktywności zajmuje szukanie spisków, trolli i antypolskości. Żyj i daj żyć innym. To że się z kimś w jakiejś sprawie nie zgadzasz nie znaczy że są jest on Twoim wrogiem. Nie znaczy również że jest antypolski. Po prostu ma inny pogląd.

Do meritum. Jeśli chodzi o tytułowy proceder, to moim zdaniem on jest ale nie specjalnie duży i finansowany przez portale internetowe. Im zależy na dyskusji pod artykułami, dlatego często starają się generować tam ruch. Swego czasu mój dobry kolega odbywał praktyki u jednego z dużych wydawców. Jego zadaniem było między innymi wymyślanie tematów na forum które miały pozorowac posty użytkownika, być dość kontrowersyjne, ale przede wszystkim animować innych użytkowników. Np. "Mój 2-roczny synek zgwałcił dzisiaj naszego kota, czy powinnam się udac do lekarza?". I uwierzcie że takie tematy miały setki odpowiedzi. BTW szczególną frajdę sprawiało mu pisanie na forum emama, gdzie każdy wpis polaryzował kobiety i doprowadzał niemal do wyrywania sobie włosów.

Drugi rodzaj "trolli" to ludzie którzy lubią wcisnąć kij w mrowisko. Człowiek ma w naturę wpisaną przekorę, a jeżeli w Internecie jesteśmy zamaskowani przez kilkuliterowy ciąg znaków to kwestia "Brawo Marit, Kowalczyk jest słaba" przychodzi łatwo w przeciwieństwie gdyby miało przejść przez usta w towarzystwie.

Tennisforum jest totalnie z innej bajki. Tam nie ma merytoryki. 80% opinii jest negatywna. Jak jest temat o tym że zawodniczka A wygrała z zawodniczką B, to 3/4 wątku nie zawiera pochwał dla A a dogryzanie B. To śmietnik, kloaka społeczności tenisowej. Nie ma się przejmować tym co tam pisze o Agnieszce, tak samo jak nie ma się co przejmować komentarzami z onetu. Poziom ten sam.

Ciężko mi tez uwierzyć że istnieją " pewne elity boją się, że mieszkańcy tego nic nie znaczącego kraju niekontrolowani wyrośliby na liczącą się w świecie siłę? Sportową i gospodarczą". Zawsze jak coś takiego słyszę to myślę, że Polacy lubią być "Chrystusem narodów", biczować się samemu, udawać że to ktoś inny nas bije i krzyczeć że boli. Rzeczywistość zależy od nas tu i teraz, a bluźnierstwem jest porównywać aktualny stan rzeczy do rozbiorów, czasów dwóch wojen, czy PRL'u.

Nie wiem czy już powinienem się obawiać że spotkam Bakabajashi na ulicy z lufą wycelowaną w moją skroń i tekstem "W imieniu Polskiego Państwa Podziemnego skazuję cię na śmierć..." :evil:

Link do postu Wysłany: 2013-03-04, 01:43

Tu nie chodzi o poza tenisową działalność Radwańskiego. Wypunktowałem Twoją propagandę i każdy myślący samodzielnie człowiek zauważy te niedoskonałości.
Nigdzie nie napisałem, że ktoś jest moim wrogiem - lubisz wkładać ludziom w usta słowa których nie wypowiedzieli. Tak samo nigdzie nie napisałem, że jesteś antypolski - ahhhh ta Twoja propaganda, masz to we krwi. Szkolenia nie poszły na marne. Piszesz, że mamy po prostu inny pogląd na jakieś sprawy. Jak można mieć inny pogląd na OCZYWISTOŚCI? Rzucanie na boisko samolotów i bluzgi pod adresem sióstr - dla Ciebie to nie miało miejsca. Dla Ciebie Robert OBIECAŁ obecność Uli w Katowicach. Dla Ciebie judaiści są lepsi od katolików - ja nie mogę się na ten temat wypowiedzieć bo nie znam w ogóle żadnego z tych pierwszych.

Rzucasz OGÓLNIKAMI . Typowe. Urwałeś konwersację po moim pierwszym wypunktowaniu Twojej propagandy. Teraz przedstawiłem ciekawsze FAKTY, więc musiałeś się szybko odezwać ze swoja propagandową papką, w której rzecz jasna nie ma KONKRETÓW.

Czy ktokolwiek zauważył, że nie mam nic do tapczana tylko do jego KŁAMS TV i dezinformacji? Swoją drogą przestańcie oglądać telewizję i zacznijcie myśleć samodzielnie!

Zgadzam się z jedną frazą tapczana - RZECZYWISTOŚĆ ZALEŻY OD NAS TU I TERAZ. Dalsza część nie jest mi już tak bliska.

TAPCZAN
po pierwsze: z jedyną lufą z jaką możesz mnie spotkać na ulicy jest lufa z mojego awataru.
po drugie: nie jestem za karą śmierci
możesz spać spokojnie

PS. Przełożeni załatwili Ci sędziowanie na turnieju w Katowicach? W listopadzie pisałeś, że nie wyrobisz się ze skończeniem kursu. Do stałej pensji dodawane są bonusy, no no... zamiast tyle kłamać podałbyś cennik i wytyczne, a pewnie zgłosiłoby się parę chętnych osób
tapczan  

Link do postu Wysłany: 2013-03-04, 02:45

Cytat:
Szkolenia nie poszły na marne. Piszesz, że mamy po prostu inny pogląd na jakieś sprawy. Jak można mieć inny pogląd na OCZYWISTOŚCI?

Baka, masz monopol na rację i stwierdzanie "oczywistości", a raczej "oczywistych oczywistości" ;-) I WTF jakie szkolenia?

Cytat:
Rzucanie na boisko samolotów i bluzgi pod adresem sióstr - dla Ciebie to nie miało miejsca.

Baka, w przeciwieństwie do Ciebie nie wierzę z informacje wychodzące tylko jednego źródła. Zawsze by wyrobić sobie opinię potrzebuje znać wersje dwóch stron. Wiarygodność polskich środowisk kato-prawicowych które twierdzą że dziewczyny były wyzywane od "katolickich s*k" jest dla mnie równe wiarygodności izraelskich mediów które stwierdziły że to było wspaniałe widowisko a kibice dopingowali Polki - obie są g*wno warte. W tej sytuacji wierzę Tomkowi i Adze któzy potwierdzili informacje o katastrofalnej organizacji i złym dopingu, ale nie o religijnych wyzwiskach. Finito.

Cytat:
Dla Ciebie Robert OBIECAŁ obecność Uli w Katowicach.

Rzeczywiście nie obiecał w takim 100% stwierdzeniu, natomiast po jego wypowiedzi mogłem mieć nadzieje że traktują sprawę poważnie. Szkoda że Pan dziennikarz nie zapytał w ostatnim wywiadzie papy R. cóż to za wielkie powody decydują o tym że Ula nie zagra w Katowicach. Nie wiem kto Uli robi marketing ale zawala sprawę w kraju na całej linii. Ja jestem pewien że zaraz ogólnopolskie media się zorientują że Ula nie gra w Katowicach i pojadą po niej na końcu dodając dopisek o autografach za 50 dolców.

Cytat:
Dla Ciebie judaiści są lepsi od katolików - ja nie mogę się na ten temat wypowiedzieć bo nie znam w ogóle żadnego z tych pierwszych.

Od polskich orto-katolików ciężko nie być lepszym. Chcesz przykładu? Jan Kobylański który jest gwiazdą pewnego toruńskiego radia oraz twarzą nomen omen Marszu Niepodległości w którym masy prawdziwych Polaków krzyczały "jedna rasa" i "Polska dla Polaków". Chroń mnie od takiej "prawdziwej Polski".

Cytat:
Urwałeś konwersację po moim pierwszym wypunktowaniu Twojej propagandy. Teraz przedstawiłem ciekawsze FAKTY, więc musiałeś się szybko odezwać ze swoja propagandową papką, w której rzecz jasna nie ma KONKRETÓW.

Urwałem bo wiedziałem że to do niczego nie prowadzi (ta też do niczego nie prowadzi). Poprzerzucamy się argumentami, pewnie padną inwektywy, ale nie zbliżymy do swoich stanowisk. Ja dalej zostanę w wolnym kraju w którym Robert jest dobrym trenerem tenisa który niepotrzebnie miesza Agnieszkę w politykę, a Ty w uciśnionym kraju w którym Robert jest dobrym trenerem tenisa i wspaniałym ideowcem.

Cytat:
Czy ktokolwiek zauważył, że nie mam nic do tapczana tylko do jego KŁAMS TV i dezinformacji?

O ja biedny kłamliwy i zdezinformowany. Baka , teach me master ;p

Cytat:
PS. Przełożeni załatwili Ci sędziowanie na turnieju w Katowicach? W listopadzie pisałeś, że nie wyrobisz się ze skończeniem kursu. Do stałej pensji dodawane są bonusy, no no... zamiast tyle kłamać podałbyś cennik i wytyczne, a pewnie zgłosiłoby się parę chętnych osób

Jacy przełożeni? Nie mam nic wspólnego zawodowo z tenisem. Zacząłem kurs trenerski w zeszłym roku w wakacje jako że lubię spędzać czas na korcie a tenisista ze mnie mierny.
Kursu nie skończyłem do dzisiaj, natomiast w międzyczasie okazało się że liniowym mogę być bez licencji. Złożyłem aplikację, plusem był fakt że mieszkam w pobliżu i jestem właśnie w trakcie kursu i tyle. Wynagrodzenie jest niskie i biorąc pod uwagę że będe musiał kilka dni urwać się z pracy to będę solidnie do tyłu finansowo.
Odpowiedz do tematu