top home
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie:
Normalna szerokość 1024px Mniejsza szerokość 780px Większa szerokość 1152px Mobilna wersja forum

Pokaż wyniki jako: Posty Tematy Zaawansowane
 Ogłoszenie 
Ciekawe linki - Aga Radwańska: Facebook, Instagram, Sina Weibo, Twitter, Strona internetowa; Ula Radwańska: Facebook, Instagram, Strona internetowa

Odwiedź Profil forum na Facebook'u i kliknij 'Lubie to!'.
Obserwuj Twittera forum; Jesteśmy też na Tumblr

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Cinek
2014-12-25, 23:42
Cinek  Rewolucjo trwaj

Aga czy Ula?: Aga i Ula

Link do postu Wysłany: 2014-12-25, 23:37 Propozycje zmian na forum

Już niedługo rozpoczynamy nowy sezon tenisowy i znów forum ruszy pełną parą dlatego chciałbym poznać Wasze propozycje zmian, które chcielibyście na forum. Zmiany mogą dotyczyć wszystkiego, funkcjonowania forum, zakładanych tematów, sposobu w jaki piszemy wynik na żywo, tematów, w których komentujemy mecze po ich zakończeniu, gier i zabaw na forum (WZT i WIT).

Ze względu na to, że tematy związane na ATP są tutaj mało chodliwe wpadłem na pomysł, aby trochę zmienić ich formułę. Większość z nas śledzi ATP tylko na zasadzie sprawdzania wyników turniejów, w których startują jacyś polscy zawodnicy. Inne turnieje bez Polaków (za wyjątkiem szlemów) przechodzą bez echa. Dlatego też, w dziale ATP będzie powstawał temat 'Turnieje ATP w styczniu 2015', w którym będziemy rozmawiać o wszystkich turniejach w tym miesiącu, tam wklejać drabinki, wyniki i plany gier. Dzięki temu nie będą tworzone martwe tematy 'ATP [nazwa turnieju] 2015', w których nikt nie pisał.
Natomiast wszelkie nowinki, zmiany, zdjęcia, filmiki, plotki dotyczące ATP (w tym polskich zawodników) będziemy pisać w jednym temacie 'Newsy ze świata ATP 2015', nie zakładając osobnych tematów z każdą nową informacją.
Temat 'Newsy ze świata WTA 2014' też w tym roku sprawdził się dobrze, bo zamieszczaliśmy tam krótkie i zwięzłe informacje np. na temat zmiany trenera przez jakąś zawodniczkę i myślę, że przy tej formule dalej zostaniemy, bo dzięki takiemu tematowi można w szybki w miarę sposób przeczytać parę informacji dot. WTA i być na bieżąco.
WZT WTA Singiel będzie kontynuowane przez Matusa, WIT oczywiście też.

Czy takie zmiany Wam się podobają?
Jeżeli macie propozycje innych zmień to jesteśmy otwarci, bo chcemy by forum funkcjonowało jeszcze lepiej i by pisało na nim coraz więcej osób.

Czy obecny styl prowadzenia tematów związanych z Aga i Ulą was satysfakcjonuje? Chodzi mi o osobny temat LIVE SCORE, w którym piszemy TYLKO wynik i krótkie komentarze/emocje podczas meczu oraz osobny temat 'meczowy', w którym dyskutujemy przed meczem o tym, co może się wydarzyć i po meczu o tym co się wydarzyło i jak grała Aga i Ula. Miałem pomysł połączenia tych dwóch tematów, ale to chyba nie będzie dobre? Wtedy cała dyskusja przed meczem, live score i dyskusja po meczu będzie w jednym miejscu i może być tego za dużo, co o tym sądzicie?

Jak co roku oczywiście szukamy z Matusem osób chętnych do pomocy przy forum (które jeżeli dobrze się sprawdzą zostaną pełnoprawnymi moderatorami).
Do 'obsadzenia' są następujące 'obowiązki':

- wspomniane wyżej tematy dot. turniejów ATP w danym miesięciu (drabinki, plany gier, wyniki)
- temat Newsy ze świata ATP
- tematy dotyczące turniejów WTA (drabinki, plany gier, wyniki)
- temat Newsy ze świata WTA
- prowadzenie WZT (może ktoś ma ochotę reaktywować WZT ATP singiel lub WTA debel lub ATP debel? albo stworzenie jakiejś nowej gry forumowej?); aktualizacja rankingów wzt
- aktualizacja tematów 'ITF 2015 - kobiety + juniorki' i 'ITF 2015 - mężczyźni + juniorzy' głównie z naciskiem na wyniki Polaków i Polek
- pomoc przy tematach dotyczących Agi i Uli (wklejanie drabinek, planów gier, wyników, tworzenie wątków 'meczowych' z H2H, tworzenie wątków LS)
- wklejanie wywiadów z siostrami i o siostrach
- prowadzenie profilu forum na Facebooku i twitterze
- podforum Statystyki w dziale Agi i Uli
- cotygodniowe aktualizacje rankingu sióstr i zajmowanie się wątkiem 'Ranking Agi/Uli'
- wklejanie wpisów z FB i Twittera Agi i Uli na forum do odpowiedniego tematu
- aktualizacja tematów 'come backi' i 'przegrane wygrane mecze'
- zajmowanie się wątkiem 'Plany startowe Agi/Uli'
- dział Video u Agi i Uli
- dział Zdjęcia u Agi u Uli
- prowadzenie podforum związanego ze strojami Agi
- inne rzeczy o których zapomniałem napisać :)

Liczymy na Was ;-)

Nie jest ważne by być lepszym niż ktoś inny, ale by być lepszym niż wczoraj.
"You don't have to be perfect, but you have to try hard. And I did all the time." - Elena Dementieva

Cinek  Rewolucjo trwaj

Link do postu Wysłany: 2015-01-02, 14:05

Nikt nie chce pomagać przy forum? :-(
Działy WTA/ATP/ITF mężczyźni/ITF kobiety (drabinki, wyniki, szczególnie Polaków/Polek), Newsy ze świata ATP/WTA?

Z resztą damy z Matusem radę ;) .

"You don't have to be perfect, but you have to try hard. And I did all the time." - Elena Dementieva

MaRQs  Persona non grata

Aga czy Ula?: Tylko Aga!

Link do postu Wysłany: 2015-01-02, 14:10

w zeszłym roku starałem się pisać w dziale ITF pań i myślę, że sporo tam zrobiłem :)

Jak by co to mogę w miarę możliwości ogarnąć ten dział.

Cinek  Rewolucjo trwaj

Link do postu Wysłany: 2015-01-02, 14:13

Ok, będziemy bardzo wdzięczni za pomoc ;-)

Dawcio  

Aga czy Ula?: Aga

Link do postu Wysłany: 2015-04-01, 22:31

Wprowadzenie nagród w WZT np. dla najlepszego zawodnika roku, miesiąca czy największe odkrycie i zaskoczenie sezonu. Głos oddawaliby gracze z zastrzeżeniem braku możliwości oddania głosu na siebie.
Takie małe urozmaicenie 😉

Do boju- siostry :)
MaRQs  Persona non grata

Link do postu Wysłany: 2015-04-01, 22:34

nie wiem kto mialby sie tym zajac :P bo Matus i Cinek na pewno nie :P

Dawcio  

Link do postu Wysłany: 2015-04-01, 23:33

To proste i nieskomplikowane. Wystarczyłoby założenie osobnego wątku na forum. Każda osoba w sposób jawny w danym i określonym czasie oddawałaby głos wpisując swojego kandydata ( z brakiem możliwości oddania głosu na siebie). Nagroda powędrowałaby do osoby, która zdobyłaby największą liczbę głosów ważnych, czyli takich które spełniają powyższe kryteria.
Wystarczyłby koordynator, który informowałby o początku, zakończeniu i wynikach głosowania.

MaRQs  Persona non grata

Link do postu Wysłany: 2015-04-02, 11:18

No wlasnie :P wiec jak chcesz to sie tym zajmij :P

Dawcio  

Link do postu Wysłany: 2015-04-02, 11:48

Jeżeli większość graczy i administracja nie ma nic przeciwko, to mogę się tym zająć

Link do postu Wysłany: 2015-04-13, 13:38

Witam, mogę zająć się jakimś działem. Pisać PW jeśli pomoc potrzebna!

Link do postu Wysłany: 2015-04-13, 22:04

Ja również mogę zająć się jakimś działem :)

Agnieszka Radwańska | Borna Coric | Urszula Radwańska | Jerzy Janowicz | Magda Linette
Odpowiedz do tematu