Wiek: 18
Dołączyła: 03 Cze 2010
Posty: 2212

Link do postu Wysłany: 2011-01-25, 10:25

Myślę że jak Aga , zagra na 100 % , to może ugrać seta , ale nie wygrać całego meczu , Kim jest w bardzo dobrej formie , Aga dopiero powraca . :)

26 stycznia 2011 - środa
Rod Laver Arena - około 02:45 polskiego czasu (nad ranem)
Ćwierćfinał turnieju głównego singla
Agnieszka Radwańska (POL) [12] vs. Kim Clijsters (BEL) [3]
TRANSMISJA: fromsport.com, livescorehunter.com, EUROSPORT

A. Radwańska ≈ U. Radwańska ≈ Fręch ≈ Kanepi ≈ Stephens ≈ Ka. Pliskova ≈ Linette

Pojedynek inwalidek? Clijsters też ma uraz nogi

Ćwierćfinałowa rywalka Agnieszki Radwańskiej, a więc Kim Clijsters również narzeka na zdrowie. Belgijka ma problem z nogą. Widać to było podczas jej zwycięstwa w czwartek rundzie nad Ekateriną Makarową z Rosji 7:6, 6:2. Polka natomiast nalega na bolącą po operacji stopę, która na dodatek puchnie.

W drugim secie, przy stanie 2:1 dla Clijsters, Belgijka zawołała trenera. - Poczułam po prostu ból lewego przywodziciela uda. Ścięgno zaczęło mnie mocniej ciągnąć. Z każdą chwilą czułam się coraz gorzej i gorzej.

- Zwłaszcza po tym jak usiadłam pod koniec przerwy, czułam ból coraz mocniej i mocniej. Powiedziałam sobie, że jeśli będę musiała zagrać trzeci set, to naprawdę nie chcę tego robić. W tamtym momencie czułam, że to spotkanie dobiega dla mnie końca. Po interwencji medyków udało mi się dograć ten pojedynek. Na szczęście nie musiałam grać trzeciej partii.

- Czuję już na sobie poprzednie spotkania w Melbourne. Grałam z rywalkami, z których każda prezentowała inny styl. Złapanie rytmu zawsze jest w takich przypadkach trudne. W spotkaniu z Makarową grałam zupełnie inaczej niż wcześniej. Zauważam duży postęp w mojej grze - dodawała jednak Kim.

Belgijska gwiazda spotka się w Agnieszką po raz drugi w karierze. Pierwszy pojedynek obu pań w 2006 roku w czwartej rundzie Wimbledonie. Wtedy wygrała Clijsters 6:2, 6:2.

Link do postu Wysłany: 2011-01-25, 23:13

Wątpie aby oddała mecz fajnie by było lecz Kim to dosyć wytrzymała zawodniczka. Powodznia Aga :)

~EUGENIE BOUCHARD~MANDY MINELLA~DONNA VEKIĆ~

Wiek: 24
Posty: 2389

Link do postu Wysłany: 2011-01-26, 04:37

No i tak jak większość przewidywała Aga niestety nie zdołała pokonać Kim :/ Szkoda tego TB mogła go wygrać a w 3 secie mogło by być różnie.
Adze nadal brakuje kończącego uderzenia jeśli nie pójdzie na siłownie i tego nie poprawi naprawdę wątpię by pokonywała takie przeciwniczki jak Clijsters . Dziś funkcjonował w miarę serwis choć nie jest mocny to i tak potrafił sprawić kłopoty Kim.
Winnerów Aga za dużo nie miała jednak wyszła na plus jeśli chodzi o UE

Matus

Link do postu Wysłany: 2011-01-26, 06:15

Według mnie Agnieszka zagrała dobry mecz. Procent trafiania pierwszego serwisu jak na Agnieszkę rewelka, w drugim secie sprawił kłopoty Kim. Szkoda zepsutego smecza przy stanie 5-4 i po 40 w drugim secie. Kim dzisiaj jak trafiała i wypracowała sobie pozycję to kończącego ataku to nie pozostawiała złudzeń Agnieszce. Świetne kąty łapała Belgijka. Sprawiła tym ogromne kłopoty Iśce.

Dzięki Aga za tyle emocji, bo serce mi dzisiaj waliło jak oszalałe. Było mi dziś obojętne czy wygra Agnieszka czy Kim (no z małą przewagą Agi :mrgreen: ). Obie bardzo lubię :)

Wiek: 18
Posty: 2212

Link do postu Wysłany: 2011-01-26, 09:53

Moim zdaniem , Aga zagrała najlepszy mecz w AO , mało błędów , znakomity 1 serwis , tylko szkoda że tak mało winnerów , no ale brawa dla Agi że zawiązała walkę w 2 secie .

Link do postu Wysłany: 2011-01-26, 11:50

Brawo dla Agi za cały turniej. W 2 secie uwierzyłem, że uda się go wygrać, ale Aga nie wykorzystała swoich szans + miała trochę pecha. Powodzenia w następnych turniejach.

Nie jest ważne by być lepszym niż ktoś inny, ale by być lepszym niż wczoraj.
"You don't have to be perfect, but you have to try hard. And I did all the time." - Elena Dementieva

Jacek50

Wiek: 58
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 911
Skąd: Piła

Link do postu Wysłany: 2011-01-26, 11:58

Widać progres w grze Agnieszki.Co jest tym bardziej dziwne bo nie mogła normalnie trenować.Może pomógł jej fakt , że nie grała pod presją.Psychika + siła=sukces.Powodzenia w następnych turniejach :)

Aga czy Ula?: Agnieszka:*:*:*:*<3
Wiek: 20
Dołączył: 20 Sty 2011
Posty: 5
Skąd: Brzozów

Link do postu Wysłany: 2011-01-29, 14:55

Bardzo dobry mecz Agnieszki rewelacyjny serwis, bardzo dobra gra przy siatce powodzenia Isia jesteś wielka w swoich dokonaniach ;d :*:*:*

Pomógł: 1 raz
Wiek: 52
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 3959
Skąd: Sosnowiec/Gliwice

Link do postu Wysłany: 2011-01-31, 10:02

Wreszcie dobry mecz Agi w meczu z silniejszą rywalką. Szkoda okazji z koncówki II seta; bo w trzecim mogłoby być różnie...Zdaje się, że Aga zawsze powinna mieć takie nastawienie do gry, jak w Melbourne.
A za obronę meczboli z Peng (głównie za styl w jakim to zrobiła)- dodatkowy bonusik! Widziałem tylko te dwa mecze ale jest dobrze (powiedziałbym bardzo dobrze, żeby nie zapeszyć); zabaczymy jak będzie w następnych miesiącach.