top home
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie:
Normalna szerokość 1024px Mniejsza szerokość 780px Większa szerokość 1152px Mobilna wersja forum

Pokaż wyniki jako: Posty Tematy Zaawansowane
 Ogłoszenie 
Ciekawe linki - Aga Radwańska: Facebook, Instagram, Sina Weibo, Twitter, Strona internetowa; Ula Radwańska: Facebook, Instagram, Strona internetowa

Odwiedź Profil forum na Facebook'u i kliknij 'Lubie to!'.
Obserwuj Twittera forum; Jesteśmy też na Tumblr

Poprzedni temat «» Następny temat

Czy Isia wygra z Clijsters?
Tak
76%
 76%  [ 13 ]
Nie
23%
 23%  [ 4 ]
Głosowań: 17
Wszystkich Głosów: 17

Matus  

Aga czy Ula?: Agnieszka

Link do postu Wysłany: 2011-01-24, 14:46 QF: A. Radwańska - Kim Clijsters (BEL)

Dawaj Agnieszko! :)

A. Radwańska ≈ U. Radwańska ≈ Fręch ≈ Kanepi ≈ Stephens ≈ Ka. Pliskova ≈ Linette
Lottner ≈ Leśniak ≈ Korpatsch ≈ Zhuk ≈ Bacsinszky ≈ Świątek ≈ Halep ≈
KaniaChwalińska ≈ Kasatkina ≈ Piter ≈ Vondrousova ≈ Svitolina

kiriosz  

Link do postu Wysłany: 2011-01-24, 15:03

Ich ostatni mecz nie dostarcza zbyt wiele informacji, bo Aga grając wtedy była 217 rakietą świata, choć już wtedy ugrała 4 gemy z Clijsters. Walka może być, to zależy od dnia obu pań, jednak nie liczę na zwycięstwo. Dojście do ćwierćfinału po kontuzji jest już bardzo dużym sukcesem ;)

daro97  Aga C'mon

Aga czy Ula?: Aga

Link do postu Wysłany: 2011-01-24, 16:19

Według mnie Aga zostanie szybko odprawiona w dwóch setach. Niestety ja nawet przed kontuzją nie dawałbym większych szans na wygranie z Kim. Jak wiemy Aga zbyt często nie wygrywa z zawodniczkami z top10 może kiedyś to się zmieni i to Aga będzie faworytką takich meczy ale jak już Kiriosz wspomniał dojście do QF po kontuzji to duży sukces więc nikt nie powinien mieć pretensji gdy Aga przegra. Ja osobiście mam nadzieje że Aga ugra z 7-8 gemów.

Aga czy Ula?: Aga:)

Link do postu Wysłany: 2011-01-24, 16:34

Clijsters zagrała dziś słabo, miała moment w którym wbiła 5 piłek z rzędu aut-siatka.
Liczę że Aga zagra bez presji ale też nie będzie kalkulować, pamiętam mecz z Venus na Wimblu grała niby pięknie niby dokładnie ale bez pazura. Jeżeli Aga zagra z charakterem da z siebie wszystko i postara się jakoś kończyć akcjie to wszystko się może zdarzyć. Chociaż faworytką jest Kim i do tego jej styl kompletnie nie pasuje Adze, nie dość że Kim wszystko wybiega to jeszcze odegra dokładnie. Jak powiedział kiedyś Radwański ze Schiavone,Wozniacki,Clijsters,Janković można wygrać tylko i wył ryzykując agresywną grą, zabijając ich piłki . Byle Aga nie wdała się w wymiany i bieganinę. Dla mnie Kim faworytką ale wynik pozostaje otwarty.
aus2en  

Link do postu Wysłany: 2011-01-24, 16:40

Aga ma juz 3 zycie turniejowe, pokonanie Kim byloby duzym wydarzeniem, ale nie ma co sie tym ekscytowac, bo szanse nie sa duze, ale sa, dawno juz Aga nie pokonala gwiazdy, wiec przydalby sie nowy impuls, ja obawiam sie kazdej "slabszej" rywalki i wierze w zwyciestwo nad kazda znana faworytka, uwazam ze wiara to podstawa - mocna wiara, ale bez zbytnich oczekiwan - rowniez kibicowska, bez niej nie ma niespodzianek, Aga powinna zapomniec z Kim gra, i grac swoje, oczywiscie uwzgledniajac slabe strony rywalki, o ile takie znajdzie, a co wyjdzie to wyjdzie, ale to takie moje bzdurne filozofowanie, a inna sprawa to zdrowie, w kazdym razie trzymam kciuki, cenzura

----------------------------------------------------------------------------------------------------
nie wazne kto wygra mecz, wazne aby zrobic wszystko co w naszej mocy, aby go wygrac
Ostatnio zmieniony przez aus2en 2011-01-25, 07:54, w całości zmieniany 3 razy  

Link do postu Wysłany: 2011-01-24, 16:54

Zależy jakie będzie nastawienie Isi, w Miami 2009r. potrafiła ganiać Venus po korcie jak dziecko, w pozostałych meczach z nią praktycznie stała. Jeżeli będzie grać jak z Dementievą liczę na 6-8 gemów, może seta.
Cinek  Rewolucjo trwaj

Aga czy Ula?: Aga i Ula

Link do postu Wysłany: 2011-01-24, 17:36

Ja od Agnieszki nic nie oczekuję, tym bardziej, że będzie bardzo zmęczona po 3-godzinnym maratonie z Peng i meczu deblowym (przeszło 1h). Mam nadzieje, że zagra na totalnym loozie, bo przecież nie ma nic do stracenia i zobaczymy parę fajnych zagrań z jej strony.
Do boju Aga!

Nie jest ważne by być lepszym niż ktoś inny, ale by być lepszym niż wczoraj.
"You don't have to be perfect, but you have to try hard. And I did all the time." - Elena Dementieva

piterus  <-po prostu Piotrek

Aga czy Ula?: Roma

Link do postu Wysłany: 2011-01-24, 18:17

Wykonała i tak plan maximum w pewnym sensie, a awans do SF będzie nadwyżką.
Ważne że po 574 dniach znowu wita w najlepszej 8 Wielkiego Szlema!

Graj Aga swoje i niech dobry serwis będzie z Tobą ;)

Miron  AgUla

Aga czy Ula?: AgULA

Link do postu Wysłany: 2011-01-24, 18:31

Ja po cichu jak zwykle liczę na sensację ale to chyba takie tylko marzenie mam nadzieje że ten mecz będzie transmitowany w eurosporcie głównym

piterus  <-po prostu Piotrek

Aga czy Ula?: Roma

Link do postu Wysłany: 2011-01-24, 18:52

Transmisja będzie na 100 % w głównym. Agnieszka zagra na Rod Laver Arena po raz 3 w karierze (wcześniej w 2008 r. - z Kuzi 3r. i QF z Danielą.) Trasmisja na pewno w Eurosporcie głównym ;)

Niech tylko zagra ładnie.

Miron  AgUla

Aga czy Ula?: AgULA

Link do postu Wysłany: 2011-01-24, 18:55

I oby ten mecz odbył się np. jako pierwszy bym zdążył do szkoły bo takiego widowiska nie mogę przepuścić

rado  Go Aggie!

Link do postu Wysłany: 2011-01-24, 19:26

Kim to bardzo niewygodna dla Agnieszki rywalka. Przede wszystkim ma bogaty repertuar uderzeń, gra mocno i dokładnie, no i co najgorsza potrafi doskonale wykorzystywać krótkie zagrania rywalek. Szansą dla Agnieszki może być tylko jej ryzykowna, agresywna gra w połączeniu z błędami Kim. Liczę na dobry mecz, aczkolwiek zwycięstwa nie oczekuję. Agnieszka i tak zrobiła swoje. Poza tym na tym turnieju stało się coś, na co tak długo czekałem - Agnieszka zmieniła swoje podejście, cieszy się po wygranym meczu, kłania się kibicom, zaciska pięść, krzyczy "trzymaj", zachowuje zimną krew w newralgicznych momentach, biega, walczy o każdy centymetr kortu, a od tego incydentu z rakietą stara się trzymać nerwy na wodzy. Oby więcej takich turniejów :-D

Powodzenia w ćwierćfinale! :hurra:

Cinek  Rewolucjo trwaj

Link do postu Wysłany: 2011-01-24, 20:00

Mam nadzieje, że mecz będzie jako 1 na RLA a nie 3, bo mam ochotę wreszcie się wyspać :D

"You don't have to be perfect, but you have to try hard. And I did all the time." - Elena Dementieva

Cinek  Rewolucjo trwaj

Link do postu Wysłany: 2011-01-24, 21:48

Znalezione na TF w wątku o Kim:

Cytat:
According to the Belgian radio commentator Kim was having some stomach problems, for which the trainer gave medication.

daro97  Aga C'mon

Link do postu Wysłany: 2011-01-24, 22:25

Na pewno leki pomogły i Kim na środę będzie gotowa. Choć nigdy nic nie wiadomo ;D

Odpowiedz do tematu