Aga czy Ula?: Agnieszka
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 18093

Link do postu Wysłany: 2011-08-05, 09:40 QF: Aleksandra Wozniak (CAN) def. Ula Radwańska 5-7 6-3 6-3

A. Radwańska ≈ U. Radwańska ≈ Fręch ≈ Kanepi ≈ Stephens ≈ Ka. Pliskova ≈ Linette

Link do postu Wysłany: 2011-08-05, 10:12

Może być ciekawie. Stawiam trzysetówke, ale szkoda, że nie da się nigdzie w necie obejrzeć turnieju.

Ula Radwańska vs. Aleksandra Woźniak

Nie jest ważne by być lepszym niż ktoś inny, ale by być lepszym niż wczoraj.
"You don't have to be perfect, but you have to try hard. And I did all the time." - Elena Dementieva

Link do postu Wysłany: 2011-08-05, 13:29

Obie panie po nieudanym poprzednim sezonie i problemach zdrowotnych próbują wrócić do czołówki. Mecz powinien być ciekawy. Teoretycznie za Aleksandrą przemawia jej ostatnie zwycięstwo w eliminacjach Wimbledonu i fakt grania u siebie. Ale forma Uli poszła ostatnio w górę, więc liczę na dobry mecz i niespodziankę w postaci zwycięstwa

Gość

Link do postu Wysłany: 2011-08-05, 19:00

Aleksandra Wozniak nie gra u siebie, jest bowiem Kanadyjką, a Carlsbad leży na Florydzie, w USA.
stalion

Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 2437
Skąd: Katowice

Link do postu Wysłany: 2011-08-05, 19:11

Przeciez one graja w Vancouver w Kanadzie.

Link do postu Wysłany: 2011-08-05, 21:47

Przynajmniej możecie się z czegoś pośmiać i przestać się spinać w livescorach, mnie moje błędy bawią, a internet nie wywołuje skrajnych emocji :roll:

Wiek: 28

Link do postu Wysłany: 2011-08-06, 01:34

Woźniak def. Ula 5-7 6-3 6-3

Posty: 3483

Link do postu Wysłany: 2011-08-06, 07:11

Pomeczowa wypowiedż Aleksandry
“When it was 5-3, I starting waiting a bit and she took advantage of that, definitely,” noted Wozniak. “I had to find my groove again in the second set because she wasn't missing. She was like a wall [returning]. It shows that when you have little letdowns like that, you need more matches. You have to be patient with consistent players like her and, at some moments, I was rushing too quickly.”

Link do postu Wysłany: 2011-08-06, 11:02

Ja juz nie mam slow na ta Ule, znowu wypuszcza z rak wygrany mecz, poki nie nauczy sie dogrywac meczy do konca to nie bedzie z niej dobrej tenisistki, nawet pierwsza 100 to beda za wysokie progi jak nie bedzie w stanie wygrywac takich meczy, no bo ile razy mozna wypuscic z rak wygrany mecz?? Zal komentowac.

Link do postu Wysłany: 2011-08-06, 18:29

spokojnie, 3:1 w drugim secie to wcale nie wygrany mecz. Poza tym - bądźmy obiektywni - Ula mogła przegrać pierwszego seta - było przecież 3:5 a Ula wygrała 4 gemy z rzędu i skończyła tego seta. Najbardziej szkoda tych ośmiu gemów przegranych z rzędu i początku trzeciego seta, było blisko. Cieszy walka i dobra mimo wszystko postawa w tym turnieju, bo z rywalkami którymi powinna wygrać, wygrywała i to gładko. No i kolejny awans w rankingu o jakieś 10 pozycji się szykuje. Lepiej powoli, a konsekwentnie.