Aga czy Ula?: Aga
Wiek: 25
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 2389

Link do postu Wysłany: 2011-10-18, 13:57 R2: Lucie Safarova (CZE) def. Aga Radwańska 6-4 4-6 6-4

Link do postu Wysłany: 2011-10-18, 14:22

Wydaje mi się, że wygra na 99% Aga, Safarova ma już trochę w nogach, dziś też nie miała łatwego pojedynku.
kiriosz

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Sie 2010
Posty: 2802

Link do postu Wysłany: 2011-10-18, 14:30

Nie mamy zielonego pojęcia w jakiej dyspozycji jest w danym momencie Aga i co zaprezentuje. Jeśli forma 'zwyczajna', to spodziewam się trzech setów dla którejś, bardziej dla Agi, natomiast jeśli prezentuje dalej dyspozycję azjatycką to zwycięstwo Agi powinno być łatwiejsze ;)

Wiek: 25
Posty: 2389

Link do postu Wysłany: 2011-10-18, 14:31

Osobiście uważam że Aga wygra ten mecz jest przecież w formie a ich wszystkie pojedynki były zacięte. Na dodatek Czeszka zaserwowała sobie dziś 2 godziny mecz więc coś w nogach jej zostanie ale za to można powiedzieć że jako tako się ograła. Niby najgorszy jest pierwszy mecz w turnieju mam nadzieje że tym razem to stwierdzenie się nie sprawdzi.

Link do postu Wysłany: 2011-10-18, 14:41

Pierwszy set pewnie dla Agi i to łatwo... Lucie ostatnio zanim się rozegra musi minąć 1 set, jak nie półtora... Trzeba zamknąć mecz w 2 setach - wtedy będzie wygrana. Nie można od połowy 2 seta tylko przebijać, bo Lucie zacznie strzelać i wszystko trafiać, a w 3 secie zrobi się nerwówka.

Nie jest ważne by być lepszym niż ktoś inny, ale by być lepszym niż wczoraj.
"You don't have to be perfect, but you have to try hard. And I did all the time." - Elena Dementieva

Wiek: 53
Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 5749
Skąd: Sosnowiec/Gliwice

A co tu dużo pisać -ten mecz Aga POWINNA WYGRAĆ! I tyle...
A co - że presja? A który sportowiec jej nie ma.... To przecież mecz o wisienkę na torcie-głupio byłoby zatonąć u wejścia do portu no nie?

plastras

Wiek: 28

Link do postu Wysłany: 2011-10-18, 17:55

19 październik 2011 - środa
Kort centralny - około 18.35
2 runda singla turnieju głównego
Safarova Lucie (CZE) - [2] Radwanska Agnieszka (POL)

Link do postu Wysłany: 2011-10-18, 18:31

Jeżeli Agnieszka aspiruje do 1-wszej 5-tki WTA to nie może liczyć,że Jej ktoś w tym pomoże.Musi ten ranking wydrzeć własnymi rękami i własną głową.Wierzę,że nastąpi takie przełamanie w pojedynkach z Safarovą jak ze Sciavone.

stalion

Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 2437
Skąd: Katowice

Link do postu Wysłany: 2011-10-18, 19:28

Ja jakos nie potrafie byc optymista, Aga po prostu nie znosi gry Czeszki. Moze jednak Lucie bedzie pudlowala na potege, a Aga utrzyma koncentracje...

Wiek: 53
Posty: 5749

Link do postu Wysłany: 2011-10-19, 07:37

Kurczę-beznadziejna jest nawierzchnia tych kortów-ale cóż począć-wszystkie zawodniczki mają tak samo - nikt Agnieszce Mastersa nie podaruje; jak Ją chcemy oglądać w absolutnym czubie rankingu - to Aga musi znaleźć remedium na dzisiejsze problemy.
Pamiętacie wpisy przed meczem z Azarenką, że Aga to nie ta półka itd? Safarowej do Azarenki daleko - mam nadzieję że zobaczymy Agnieszkę z Carlsbad, Toronto, Tokio ,Pekinu (dużo tego no nie?) i że sobie poradzi :) ))

plastras

Aga czy Ula?: Aga:)
Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 6945

Link do postu Wysłany: 2011-10-19, 07:51

Szafarzova to ciężka rywalka a wolna nawieszchnia jej sprzyja, mecz będzie ciężki z kwestii technicznych nic nie jest za Agą, plan meczu Bartoli, nawieszchnia, leworęczna uparta rywalka. W meczach z Szafarzovą zawsze coś Iśce przeszkadzało. Jeśli wyjdzie po to żeby wygrać ten mecz bez patrzenia na nic innego poza swoja grą to wygra w 2 setach. Ustawuać się do środkowej linii przy jej podaniu i nie podawać jej piłek na odwrotne crossy mieszać jej slajsami, chodzić do siatki i skracac, Szafarzova słabo biega i nie ma dobrzej defensywy, czasami podniesie piłke.

Dołączył: 16 Wrz 2009
Posty: 129

Link do postu Wysłany: 2011-10-19, 08:06

Mecz Lucie Safarova - Agnieszka Radwańska jest obstawiany 4,50 do 1,18. Agnieszka wygra łatwo w 2 setach. O taktykę zadba Tomasz Wiktorowski.

Wiek: 53
Posty: 5749

Link do postu Wysłany: 2011-10-19, 10:34

Nie pamiętam takiego obstawiania "buków" (ja widziałem 1.2 dla Agi i 4.2 dla Lucie) w meczach, w których Aga ma słaby H2H. Czyli uważają, że Lucie nie ma szans (nawet Pironkowa z Batoli ma 3.3 do 1.3). Ku pokrzepieniu serc-a jak będzie no cóż -zobaczymy to na własne oczy wieczorem.