top home
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie:
Normalna szerokość 1024px Mniejsza szerokość 780px Większa szerokość 1152px Mobilna wersja forum

Pokaż wyniki jako: Posty Tematy Zaawansowane
 Ogłoszenie 
Ciekawe linki - Aga Radwańska: Facebook, Instagram, Sina Weibo, Twitter, Strona internetowa; Ula Radwańska: Facebook, Instagram, Strona internetowa

Odwiedź Profil forum na Facebook'u i kliknij 'Lubie to!'.
Obserwuj Twittera forum; Jesteśmy też na Tumblr

Poprzedni temat «» Następny temat

Czy Aga wygra?
Tak
100%
 100%  [ 2 ]
Nie
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 2
Wszystkich Głosów: 2

tapczan  

Link do postu Wysłany: 2017-01-19, 12:41

Nawet nie jest mi żal.
Iśka nie powinna przegrywać z takimi zawodniczkami. Siedzi mi dzisiaj w głowie że chyba zaczęła się dzisiaj jakaś nowa epoka w karierze Agi. Taka schyłkowa epoka.
tapczan  

Link do postu Wysłany: 2017-01-19, 12:49

I jeszcze jedno. 3 zawodniczka świata w ciągu ostatnich 3 lat tylko 2 razy dotarła do najlepszej 8ki WS. To już zaczyna być reguła.
piterus  <-po prostu Piotrek

Aga czy Ula?: Roma

Link do postu Wysłany: 2017-01-19, 17:39

Coś od roku te cele Agnieszce nie wychodzą:

- miało być świetne RG - nie było (tutaj można psioczyć na warunki)
- Wimbledon - słabiutka forma, prawie wylot w R2
- Igrzyska - porażka
- US Open - drabinka marzenie i wiadomo jak się skończyło
- AO - klapa

Od początku 2014 roku zagrała 13 Szlemów - tylko 3 razy przeszła R4, 5 porażek w 1/8, 4 w II-III rundzie i klapa z Beck. Tenisowo perspektyw nie widać, a i chęci coraz mniej.

Na plus tylko New Haven, Pekin (ale powiedzmy szczerze, zbyt wielkiej konkurencji tam nie miała).

Link do postu Wysłany: 2017-01-19, 17:47

WTA karmi ludzi coraz bardziej wyszukanymi statystykami: tylko trzeci raz w ciągu ostatnich 41 lat w pierwszych dwóch rundach odpadają dwie zawodniczki z top4.

Teraz czas na wiadra jadu z mojej strony, i tak bardzo rzadko je wylewam.

Nie mam już zapału do oglądania turniejów WS. Aga to traktuje jak turnieje przygotowawcze przed kolejnymi tytułami w Internationalach czy innych Premierach, byle emerytka która nie popełnia błędów sprawia że Aga nie ma już ochoty na walkę jak kiedyś.
Nie forma, nie umiejętności, nie możliwości fizyczne a absurdalne podejście i totalny brak determinacji Agnieszki sprawia, że na 95% nigdy nie wygra turnieju WS. Ci którym nie zależy nie zwyciężają. Nikt mi nie wmówi że Aga nie ma narzędzi do rozbrojenia tego dzisiejszego poligonu. Chodzi o podejście.

Na to że Agnieszka zmieni swój "świetnie działający team" bym nie liczył. Zaraz wpadnie jakiś SF na pustyni i można uznać początek roku za udany.

W ostatnich latach i najwyraźniej w obecnym sezonie to wszystko wygląda podobnie. RG, USO - Aga ma wtłoczone do podświadomości że się do nich nie nadaje, więc się nie nada, w Wimbledonie trafi się jakaś wtopa, stara czy nowa zmora, trudna drabinka czy inna presja najważniejszego turnieju w sezonie i rok mamy z głowy.

Nie życzę Agnieszce, żeby z takim podejściem dojechała do końca kariery. Obym się w tym wszystkim mylił.
Space93  Czas zostać nr 1

Aga czy Ula?: Aga

Link do postu Wysłany: 2017-01-19, 18:10

A może przydałby się jakiś spektakularny spadek w rankingu? Tak żeby móc zaatakować z pozycji nie-faworytki. :)

Aga czy Ula?: Aga

Link do postu Wysłany: 2017-01-19, 20:00

Nie wiem czy Aga sie dzwignie tak jak w 2015. Trener + psycholog, a juz na pewno własne chęci. Bo teraz oprócz wymówki "ona grala zbyt dobrze" pojawiło się "to wszystko poszlo za szybko, nie mogłam nic zrobić". ZAWSZE można cos zrobić.

Nie ma szans na drabinke bez ani jednej mocno bijacej po drodze. A najgorsze jest to, że Aga zrobił sf na pustyni i będzie na koniec roku zachwyt o super początku roku, bo final sydney byl..

Aga czy Ula?: Aga:)

Link do postu Wysłany: 2017-01-19, 23:07

Zauwazyliście też że Aga się strasznie wygodna tenisowo zrobiła?

Tylko jakieś problemy, mus grania 3 setów i już wali fochem bo trzeba tyrać 40 minut dłużej. Przykre te podejście.
Na początek roku mieliśmy 3 dramatycznie złe mecze, przegrane mecze. Bez walki, chęci, bez pomysłu.

Ona co turniej na okrągło powtarza jak to cudownie wygrywać w 2 setach.

Zaraz mnie każdy zjedzie ale ja nie bujam w obłokach. Nie wierzę że Aga wygra WS, po prostu jej to tak ciąży w głowie, tak jej Radwański nakładł "Qf Aga, dobra pozycja, środeczek". Moje kibicowskie chciejstwo zdechło po Pironkovej RG16' a pierwszy obuch był z Errani też na jakimś RG.
Ta wtopa mnie nawet nie irytuje a utwierdza w nowym przekonaniu że z taką psychiką, kompleksem ona nie wygra Szlema. Znowu się okaże że w qf będzie kelneruch a SF bez Williams.... tylko Radwańskiej brak tam gdzie być powinna.

Piotrek statystyki które podałeś mówią same za siebie.

Cóz Aga, powodzenia dalej w sezonie ale nie opowiadaj już tak często o tym WS i #1.
Odpowiedz do tematu