top home
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie:
Normalna szerokość 1024px Mniejsza szerokość 780px Większa szerokość 1152px Mobilna wersja forum

Pokaż wyniki jako: Posty Tematy Zaawansowane
 Ogłoszenie 
Ciekawe linki - Aga Radwańska: Facebook, Instagram, Sina Weibo, Twitter, Strona internetowa; Ula Radwańska: Facebook, Instagram, Strona internetowa

Odwiedź Profil forum na Facebook'u i kliknij 'Lubie to!'.
Obserwuj Twittera forum; Jesteśmy też na Tumblr

Poprzedni temat «» Następny temat

Czy Aga wygra?
Tak
100%
 100%  [ 3 ]
Nie
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 3
Wszystkich Głosów: 3

Matus  

Aga czy Ula?: Agnieszka

Link do postu Wysłany: 2017-09-01, 11:12 R3: [20] Coco Vandeweghe def. [10] Aga Radwańska 7-5 4-6 6-4

A. Radwańska ≈ U. Radwańska ≈ Fręch ≈ Kanepi ≈ Stephens ≈ Ka. Pliskova ≈ Linette
Lottner ≈ Leśniak ≈ Korpatsch ≈ Zhuk ≈ Bacsinszky ≈ Świątek ≈ Halep ≈
KaniaChwalińska ≈ Kasatkina ≈ Piter ≈ Vondrousova ≈ Svitolina

Matus  

Aga czy Ula?: Agnieszka

Link do postu Wysłany: 2017-09-01, 20:29

Mecz Agi i Coco jutro na Arthur Ashe Stadium jako drugi w kolejności (po Pliskovej).

A. Radwańska ≈ U. Radwańska ≈ Fręch ≈ Kanepi ≈ Stephens ≈ Ka. Pliskova ≈ Linette
Lottner ≈ Leśniak ≈ Korpatsch ≈ Zhuk ≈ Bacsinszky ≈ Świątek ≈ Halep ≈
KaniaChwalińska ≈ Kasatkina ≈ Piter ≈ Vondrousova ≈ Svitolina

Aga czy Ula?: Aga

Link do postu Wysłany: 2017-09-02, 17:44

Safarova czeka w 4R Agę/Coco

Aga czy Ula?: Aga:)

Link do postu Wysłany: 2017-09-02, 22:01

Stracony czas na mecz który był przegrany w tej jej NIEREFORMOWALNEJ GŁOWIE Agi.
Byliśmy również świadkami "Najgorszego zagrania roku" w wydaniu Radwańskiej. Jak nie dwóch bo były dwie takie piłki genialne. Jedna gorsza od drugiej.

Dobrze że dla mnie to był jej ostatni mecz sezonu na jaki się skusiłem. Niektórym jeszcze się trafi kaszana w Azji do oglądania, ja odpuszczam i cierpliwie czekam na następny sezon.

Typowy flop , typowy WS Radwańskiej. Bez zmian ale super team bd mieć podnietę że 3r, super wynik, cudowny mecz itd.
Vandeweghe bicz z zachowania.

Link do postu Wysłany: 2017-09-02, 22:05

ja jej tego zagrania długo nie wybaczę...już nie mówiąc o denerwujących komentatorach że niby Isia jest meczową zawodniczką i nie przegrywał w głowię, nie raz chciałem go tam pier...
Jednak w czwartek to był wypadek przy tegorocznej pracy, bo było za ładnie. Teraz znów Aga model 2017. Trochę nerwów i życia teraz straciłem.

Link do postu Wysłany: 2017-09-02, 22:11

Ja zaczęłam mecz oglądać chora a teraz się czuję chora do kwadratu.
Coco i jej zachowanie - nie mam pytań.
Juka  

Link do postu Wysłany: 2017-09-02, 22:20

Aga zagrała ogólnie świetny mecz... do momentu tego "najgorszego zagrania roku". Potem chyba sama była już bardzo sobą zniesmaczona, a CoCo się tylko tym zbudowała.

1-2 piłki zdecydowały i zawsze tak będzie, bo w tym "teamie" nikt nad tym nie pracuje. Ale do tego się już zdążyliśmy chyba wszyscy przyzwyczaić?

Gra w US Open i tak zdecydowanie na plus - patrząc na to, co było do tego momentu sezonu.

Juka

Link do postu Wysłany: 2017-09-02, 22:26

Na plus może być wygrany mecz, SF Szlema, QF ale nie porażka.
Dwa nie można było oczekiwać wiele! Tu jeszcze dużo pracy poza kortem. Tylko dzisiaj nie była na korcie zdychającą szkapą ale żywą zawodniczką gotową wygrać bez problemów mecz.
Głowa jak zwykle wielkoszlemowa hehe

O dobry tytuł z onetu
Nowy Jork, Stara śpiewka :D Pewnie z Narą też by Aga przegrała po 4 godzinnej walce. To przecież NY.

Link do postu Wysłany: 2017-09-02, 22:39

Aga w tym sezonie zrobiła trzy kroki do tyłu i jeden do przodu - który można zaobserwować w ostatnich tygodniach. Nic poza tym.

Są głupie decyzje na korcie, są słabe gemy serwisowe kiedy trzeba zrobić w secie ten krok do przodu - ale jest zaciśnięta pięść po dobrych zagraniach. Balony przez cały kort w kluczowych momentach nie przekreślają tego, że Aga nie odpuszczała, była zmotywowana i była walka do końca.

Nikt nie oczekiwał w tym turnieju sukcesu, ale COŚ ruszyło do przodu. Efekty zobaczymy najwcześniej w styczniu.

Zachowanie Coco - szczególnie gdy trzeba było z szacunkiem uścisnąć dłoń przeciwniczce zanim zacznie się na dobre fetować zwycięstwo - skandaliczne. To pewnie drobna złośliwość w zamian za challenge po piłce meczowej, ale to żaden argument.

Link do postu Wysłany: 2017-09-02, 22:48

CrazyCoach napisał/a:

Nikt nie oczekiwał w tym turnieju sukcesu, ale COŚ ruszyło do przodu. Efekty zobaczymy najwcześniej w styczniu.

Czekam na to i będę bacznie obserwować pierwszy kwartał. Jeśli nic się nie zmieni, nie wróci na odpowiednie tory to trzeba będzie bardzo obniżyć oczekiwania nawet na turniejach typu IW, Stanord czy Tokio na standardy typu "wygrać 1r, wygrać 2r, ladnie zagrać i odpaść lub liczyć na cud"

Wtedy też Aga będzie startować z pozycji tej na którą nikt nie liczy, z dalszym rankingiem, dużo dalszym niż przywykliśmy. Bez dobrego przygotowania do sezonu to rywalki będą ja klepać w pierwszych rundach niemiłosiernie.
BARDZO ciekawe jak super team i ona sama to potraktują, będzie trzeba też trochę ekscytacji, zawziętości jakby była młodym podlotkiem który chce się przebić na szczyt.
Juka  

Link do postu Wysłany: 2017-09-02, 22:58

jankovic napisał/a:
Na plus może być wygrany mecz, SF Szlema, QF ale nie porażka.

Nie napisałam, że na plus jest ta porażka, tylko gra Agnieszki w całym tym turnieju. I to tylko w odniesieniu do tego, co widzieliśmy jeszcze nie tak dawno.

Mamy pierwszy od dawna sezon, w którym Aga nie zrobiła nawet jednego QF w szlemach. I to jest zdecydowany regres. Może być to też rok bez zwycięstwa w jakimkolwiek turnieju, co nie byłoby takie złe, bo może wreszcie coś by się pozmieniało w "teamie" (a co - pomarzyć zawsze można ;) ).

Juka

Link do postu Wysłany: 2017-09-02, 23:05

Całe (chyba całe?) forum marzy o tym żeby Aga coś zmieniła, sięgnęła po kogoś do pomocy, na miesiąc, rok, do końca kariery nie ważne ale żeby dała sobie szansę.
Bardziej się też większość z nas skłania do konsultanta, osoby która przestawi nieco głowę Agi na inne myslenie.
Juka  

Link do postu Wysłany: 2017-09-02, 23:15

Konsultant byłby dobrym pomysłem, ale to musiałby być ktoś, kto rozumie jej tenis. A nie kolejna Navratilova, która zanim dołączyła do teamu Agi zawsze wypowiadała się o niej negatywnie w kontekście szans wielkoszlemowych i od razu chciała pozmieniać naturę Agnieszki.

Juka

Link do postu Wysłany: 2017-09-02, 23:39

Nie żeby Navratilovej ofensywa pozwolila Adze wygrac YEC.. No, ale wszyscy będą patrzeć na ta wspolprace tylko w kontekście tych miesięcy, w których pracowały razem.

Dla mnie byłoby fajny taki skład:
-odnowiony kontrakt z Babolatem, zeby nie grala ta pomalowana rakieta
-Carlos Rodriguez jako trener (wolny jest bo Hantuchova skończyła karierę)
-Martina Hingis/Kim Clijsters jako konsultant
-nowy sparingpartner ktoś typu Sascha Baijin.

To oczekiwania, a rzeczywistość będzie taka.
Wiktorowski ucieknie z podkulonym ogonem, Celcik zostanie 1 trenerem i rozwali Agi technikę uderzeń i serwisu jeszcze bardziej. Jedyny plus jest taki, ze w 2018 Aga będzie bronić śmiesznej ilości punktów, wiec cały rok będzie grany bez presji i z pozycji outsiderki, czyli to co Adze wychodzi najlepiej.

Link do postu Wysłany: 2017-09-03, 10:54

Ja na prawdę mimo całego znużenia ciągłymi frajerskimi wtopami na WS u Agi mam jednak nadzieję że ta "śmieszna ilość punktów" Radek okaże się faktycznie śmieszą i Aga ją do Miami zrobi.
Skład który podałeś ok ale u Radwańskiej? heh prędzej Halepowa sięgnie i już to zrobiła po konsultanta, byłego zawodnika niż konserwAga.
Odpowiedz do tematu