top home
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie:
Normalna szerokość 1024px Mniejsza szerokość 780px Większa szerokość 1152px Mobilna wersja forum

Pokaż wyniki jako: Posty Tematy Zaawansowane
 Ogłoszenie 
Ciekawe linki - Aga Radwańska: Facebook, Instagram, Sina Weibo, Twitter, Strona internetowa; Ula Radwańska: Facebook, Instagram, Strona internetowa

Odwiedź Profil forum na Facebook'u i kliknij 'Lubie to!'.
Obserwuj Twittera forum; Jesteśmy też na Tumblr

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Matus
2017-06-03, 11:31

Czy Aga wygra?
Tak
100%
 100%  [ 2 ]
Nie
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 2
Wszystkich Głosów: 2

Aga czy Ula?: Aga i Ula

Link do postu Wysłany: 2017-06-03, 12:30

Na obecny moment w live the race Isia jest bodaj poza 32. Z obecną gra- zasłużenie.
a taktyki na dziś to chyba nie było - chyba że - wyjdź i zobacz co się podzieje - sorki - ja niczego więcej nie widziałem ...

plastras

Aga czy Ula?: Aga:)

Link do postu Wysłany: 2017-06-03, 12:37

Plastras - tak można było to odebrać.
Ja może nie czuję rozczarowania samą porażką jak tym w jakim stylu to się stało. Że znowu madame Radwańska przyjechała nie przygotowana do gry na clayu jak 8 latek na kartkówkę w szkole. I tak co roku i tak dwa razy do roku bo jeszcze jest ukochane USO.

Plus z dzisiaj to jedynie fakt 3 rundy i że nie miała focha. Robiła tyle na ile jest obecnie gotowa...czyli wiadomo ile.

Aga czy Ula?: Aga

Link do postu Wysłany: 2017-06-03, 13:42

http://www.przegladsporto...9129,1,289.html

Jednak inny wywiad niz sie spodziewałem. Widać, że kazdy mecz na maczce duzo kosztuje Agę.

"Na tej nawierzchni to może bym i lepiej zaśpiewała niż zagrała" made my day :lol: :lol: :lol:
Juka  

Link do postu Wysłany: 2017-06-03, 15:16

Aga strasznie zrezygnowana. Co i tak nie zmienia faktu, że gdyby na ten mecz założyła sobie, że biega bliżej linii końcowej, to mogłoby to wszystko inaczej wyglądać. No ale to trzeba by było chcieć wyjść ze swojej strefy komfortu... Albo mieć obok kogoś, kto by ją do tego udanie przekonał.

Juka

Link do postu Wysłany: 2017-06-03, 15:23

Tylko ile w tym rzeczywistości - czyli faktu - i walki mimo że boli - a ile strachu - że się Aga "posypie" i " clay a kysz".. Kurczę - przecież Alize to nie jest jakieś monstrum , a dziś to wyglądało jakby po drugiej stronie była Sveta, Vee, Muguruza - a nie " tylko" Cornet. Jakieś fobie się u Isi włączają na mączce; czy jak ??

plastras

Link do postu Wysłany: 2017-06-03, 15:26

Ja tam mam nadzieję, ze w 2018 Aga nie zagra ani jednego meczu na mączce. Lepiej odpocząć po hardzie i zacząć 2 miesięczne przygotowania do trawy.
Porando  sranie nie granie

Link do postu Wysłany: 2017-06-03, 16:11

"Piłki były za ciężkie", a w główce chyba zbyt ciasno. Masakra.

Nawet gorzej było, niż jak rok temu dogrywała ten drugi set po przerwie z Pironkową. Trawy NA PEWNO nie zawojuje, przecież techniki jej uderzeń są tak nienaturalne, ten FH taki okropny.

have more than u show
speak less than u know

Link do postu Wysłany: 2017-06-03, 19:44

Ja się czasem zastanawiam, jak ona z taką głową i takim marnym podejściem gdy trzeba o coś powalczyć, osiągneła tyle co osiągneła.. to jeszcze bardziej podkresla jaki ona ma talent do tenisa i złote ręcę..

Aga czy Ula?: Aga:)

Link do postu Wysłany: 2017-06-04, 12:24

Sam sobie odpowiedziałeś że talentem. Jednak głowa tak, nie raz ją zawiodła w kluczowych momentach z niewygodnymi rywalkami czy też warunkami.

Trzeba czekać i liczyć że się odrodzi. Czekam na drabinkę denBosch

Link do postu Wysłany: 2017-06-04, 17:34

Wozniacki: Doesn't matter if I feel comfortable or not comfortable... I feel like I can play well on any surface, and I really believe that.

No i Aga się powinna uczyć od swojej psiapsióły. :roll:

Link do postu Wysłany: 2017-06-04, 20:24

Ja czasem mam wątpliwości czy Isi potrzebny jest psycholog; czy psychiatra. Może z tym drugim przesadzam, ale " zakopywałam się i nic nie mogłam zrobić "- to niestety bliżej psychiatry niż psychologa. Nikt z Jej budową o czymś takim nie mówił ..

plastras
AQQ  

Link do postu Wysłany: 2017-06-04, 21:03

plastras napisał/a:
Ja czasem mam wątpliwości czy Isi potrzebny jest psycholog; czy psychiatra. Może z tym drugim przesadzam, ale " zakopywałam się i nic nie mogłam zrobić "- to niestety bliżej psychiatry niż psychologa. Nikt z Jej budową o czymś takim nie mówił ..

Akurat o problemach zdrowotnych przed RG to każdy słyszał, a jakoś niewiele osób dostrzega fakt, iż brak udziału w turniejach i treningach na mączce wiąże się z gorszym poruszaniem się na clayu :roll:
Trochę realizmu, każdy widział jak to poruszanie się po korcie wyglądało i jak bezradnie Agnieszka wykonywała ślizg do piłki, jej słowa są tylko tego potwierdzeniem.
Brak odpowiedniego przygotowania widać i tego nie da się zaprzeczyć, ale co ma psycholog do aspektów czysto treningowych?

Link do postu Wysłany: 2017-06-04, 22:38

Aga po prostu zagrała te 3 mecze na podobnym poziomie, tylko, że z kazdym meczem klasa rywalki wzrastała. Przeciwko Ferro i Van Uytvanck Aga może ustrzeliła z 8 winnerów z lini koncowej łącznie, ja nie żartuje. Jedyne jej winnery to była gra przy siatce, której zabrakło z Alize. Widac też brak ogrania i przygotowań, rok temu była zupelnie inna gra, a bo i pewność siebie była po hardzie i zdrowie.

A jeszcze co do kwestii czysto tenisowych i tej nieszczęsnej rakiety. Ktoś na twitterze zauważył, że fakt rama jest ta sama(PD LITE), ale struny są zupełnie inne i to nie są te, których używała zawsze czyli RPM Blast. Czy jest możliwe, że oni uzywają ramy Babolata i strun Srixona? Ma to jakikolwiek sens?

Same znaki zapytania przed tą trawą, na pewno coś co ulegnie zmianie to nastawienie. Ale czy to wystarczy? Moze te "nowe" techniki, które Dawidek z Tomeczkiem wymyślili zdadza egzamin na trawie..
Odpowiedz do tematu