top home
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie:
Normalna szerokość 1024px Mniejsza szerokość 780px Większa szerokość 1152px Mobilna wersja forum

Pokaż wyniki jako: Posty Tematy Zaawansowane

Poprzedni temat «» Następny temat
Cinek  Rewolucjo trwaj

Aga czy Ula?: Aga i Ula

Link do postu Wysłany: 2009-09-01, 13:49 Robert Radwański: W damskiej szatni się mówi po polsku

Cała sportowa Polska drży o stan ścięgna serdecznego palca Agnieszki Radwańskiej.
Z palcem na szczęście jest już w porządku. Aga była poddawana różnym zabiegom, które jej pomogły. Przed następnym meczem ma dzień przerwy, a więc czas działa na naszą korzyść.
Czy to oznacza, ze Agnieszka i Urszula zagrają razem w deblu?
Tak, debel to inny rodzaj obciążenia. Wbrew temu, co może się wydawać, nie stwarza problemów.
Mecz pierwszej rundy z Austriaczką Patricią Mayr trwał niecałą godzinę. Jak ocenia pan grę córki?
Chodziła często do siatki, co mnie bardzo cieszy. Wymiany nie trwały długo, Mayr nie była równorzędną przeciwniczką. Dobrze, że Aga nie wylosowała w pierwszej rundzie Hiszpanki lub Włoszki, bo one są w stanie długo przebijać piłkę, a wtedy mogłoby być różnie.
Austriaczka bywa na korcie nerwowa, czy prowokowała także Agnieszkę?
W spotkaniu do jednej bramki nie miała okazji się wykazać. Faktycznie, ona nie ma w szatni przyjaciół. Potrafi się zachowywać bardzo niesportowo i urządza na korcie przedstawienia.
Druga z pana córek, Urszula, zagra przeciwko Niemce Kristinie Barrois. Jakie są jej szanse?
Przede wszystkim podoba mi się, że Polka zagra z Niemką pierwszego września. Data jest symboliczna i mam nadzieję, że tym razem będzie dla nas lepiej. Barrois stara się naśladować Steffi Graf, dobrze serwuje.
Agnieszka chwaliła się występem na imprezie players' party w butach na 10-centymetrowych obcasach. Na ile to bezpieczne dla sportowca?
Przyznam, że nie mierzyłem jej szpilek. Nawet nie wiem, jakie dziewczyny włożyły sukienki. Nie byłem na tym przyjęciu. Kontakty z innymi tenisistkami utrzymujemy w okolicy kortu. Są nimi Polki z Niemiec: Angelique Kerber i Sabine Lisicki, Dunka Caroline Wozniacki oraz Kanadyjka Aleksandra Wozniak. W damskiej szatni się teraz mówi po polsku.

Nie jest ważne by być lepszym niż ktoś inny, ale by być lepszym niż wczoraj.
"You don't have to be perfect, but you have to try hard. And I did all the time." - Elena Dementieva

Odpowiedz do tematu