top home
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie:
Normalna szerokość 1024px Mniejsza szerokość 780px Większa szerokość 1152px Mobilna wersja forum

Pokaż wyniki jako: Posty Tematy Zaawansowane
 Ogłoszenie 
Ciekawe linki - Aga Radwańska: Facebook, Instagram, Sina Weibo, Twitter, Strona internetowa; Ula Radwańska: Facebook, Instagram, Strona internetowa

Odwiedź Profil forum na Facebook'u i kliknij 'Lubie to!'.
Obserwuj Twittera forum; Jesteśmy też na Tumblr

Poprzedni temat «» Następny temat

Link do postu Wysłany: 2016-03-09, 06:40 rozgrzewka

Aga rozegrała wczoraj krótką pokazówke z Wiką w ramach imprez dobroczynnych.
poprzedzających turniej. Jej gra podobała się widzom

Aga czy Ula?: Aga:)

Link do postu Wysłany: 2016-03-09, 08:48

Czyli dawny topór zakopany.
tapczan  

Link do postu Wysłany: 2016-03-09, 22:36

Nic tak nie łagodzi konfliktów jak wyrównywanie rachunków a to się Iśce udało ostatnio ;-)
Patra  

Aga czy Ula?: Aga

Link do postu Wysłany: 2016-03-09, 22:56

Cytat:
Aga rozegrała wczoraj krótką pokazówke z Wiką w ramach imprez dobroczynnych.
poprzedzających turniej. Jej gra podobała się widzom

Zrodlo Twojego njusa?

ja tylko znalazlam informacje, o pokazowce Caroline W. z Serena w Nowym Jorku

Link do postu Wysłany: 2016-03-10, 04:31

Mam ochotę odpisać, że jak zawsze wszystko zmyśliłem, żeby Cię, Patra, wprowadzić w błąd.
Zadowolony/na/?
dlaczego po 7 latach aktywnego udziału na tym Forum, gdzie jestem często pierwszym informatorem o sprawach nowych, które wkrótce się potwierdzają , raz po raz dostaję nieufne pytania o źródło , choć od innych tego nie wymagacie?
Kiedy zamieszczam na Forum oryginalne inf. źródlowe (w oryginalnych językach) odnoszę wrażenie, ze nawet tego nie czytacie. Średnia reakcja jest bliska zeru. Więc, co mam robić?
Nie jestem agencja prasowa ani dziennikarzem BBC - tam jest obowiazek ujawniania źródel każdej inf.
Ale OK - zobaczcie najnowsze zdj. z IW zamieszczone przez Cinka + http://www.desertsun.com/...arity/81452040/

Link do postu Wysłany: 2016-03-10, 04:44

Uprzedzam kolejne pytanie skąd wiem, ze się podobało
Np. stąd https://twitter.com/desertsmash
Patra  

Link do postu Wysłany: 2016-03-13, 16:46

Aryman3 napisał/a:
Mam ochotę odpisać, że jak zawsze wszystko zmyśliłem, żeby Cię, Patra, wprowadzić w błąd.
Zadowolony/na/?

Jestem bardzo zdziwiona Twoja reakcja, na moje pytanie o podanie zrodla Twojego njusa.
Przeciez nie napisalam, nie wierze, w Twoje informacje, o tym, ze Aga grala z Vika pokazowke, wiec musisz podac mi to zrodlo, bo pewnie wszystko zmyslasz i chcesz mnie wprowadzidz w blad.

Napisalam tylko:
Zrodlo Twojego njusa?
napisalam te 3 slowa i moze to byl duzy blad, bo powinnam to zdanie rozwinac:

Czy mozesz podac mi zrodlo Twojego njusa, bo bardzo mnie interesuje ta wiadomosc i bardzo bym chciala cos wiecej przeczytac na ten temat i moze zobaczyc tez jakies zdjecia/video

wiec, jeszcze raz chce tu podkreslic, ze nawet mi nie przyszlo do glowy, ze ktos tu na forum moze tracic czas na zmyslanie -- ja zadalam pytanie,bo tylko chcialam zobaczyc wiecej informacji o tej pokazowce

Mozesz mi napisac,ze sama powinnam poszukac sobie tych informacji.

I tak tez probowalam zrobic, zanim napisalam ten moj komentarz z pytaniem
sprawdzilam strone WTA, i weszlam na strone sportowych faktow oraz przegladu sportowego-- tam nie znalazlam nic na temat pokazowki Agi i Viki (byla tylko infornacja o Serenie i Caro) i dlatego napisalam to moje pytanie, bo bardzo interesowal mnie ten temat- ze wzgledu na historie kortowej i pozakortowej relacjii Agi i Viki...

Moja ciekawosc zostala zaspokojona (czesciowo) przez Cinka, ktory ok. 2 godziny po moim pytaniu zamiescil tu na forum zdjecia z tej pokazowki Agi i Viki...
...no i rowniez przez Ciebie, kiedy zamiesciles ten link do twittera...
Patra  

Link do postu Wysłany: 2016-03-13, 20:05

Aryman3 napisał/a:
Kiedy zamieszczam na Forum oryginalne inf. źródlowe (w oryginalnych językach) odnoszę wrażenie, ze nawet tego nie czytacie. Średnia reakcja jest bliska zeru. Więc, co mam robić?

pytasz, co masz robic?
jesli masz czas i ochote, to dalej udzielaj sie na forum i nie zwracaj uwagi na to, ze nie wszystkie posty sa komentowane, bo przeciez mozesz zobaczyc na liczbe wyswietlen, ze informacje sa czytane przez forumowiczow.
ludzie czytaja wiadomosci, ale czesto ich nie komentuja, bo moze nie maja w danym momencie nic nowego do powiedzenia lub nie chca powtarzac, czegos, co ktos inny juz napisal
malo osob zna inne jezyki obce, wiec nie czytaja tych informacji, ktore sa w j.hiszpanskim lub wloskim
sporo osob zna dobrze angielski, wiec czytaja, te njusy w tym jezyku

Aryman3 napisał/a:
Nie jestem agencja prasowa ani dziennikarzem BBC - tam jest obowiazek ujawniania źródel każdej inf.

to prawda, nie jest to Twoja praca, wiec nie masz takiego obowiazku
Odpowiedz do tematu