Aga czy Ula?: Agnieszka
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 18093

Link do postu Wysłany: 2014-10-18, 12:01 RR: [2] Maria Sharapova def. [6] A. Radwańska 7-5 6-7(4) 6-2

A. Radwańska ≈ U. Radwańska ≈ Fręch ≈ Kanepi ≈ Stephens ≈ Ka. Pliskova ≈ Linette

Trzeci mecz grupowy
[6] Agnieszka Radwańska (POL) vs. [2] Maria Sharapova (RUS)

Nie jest ważne by być lepszym niż ktoś inny, ale by być lepszym niż wczoraj.
"You don't have to be perfect, but you have to try hard. And I did all the time." - Elena Dementieva

Link do postu Wysłany: 2014-10-23, 15:48

To się aż mi niemożliwe wydaje, że my rozważamy sytuację, w której Agnieszka wygrywa z Sharapovą. Tyle, że z Petrą też nie miała szans.

Link do postu Wysłany: 2014-10-23, 16:20

Ostatnie spotkanie wygrane przez Maryję nie na clayu to był ten 3godzinny hard w Stambule, a poprzednio dopiero 2010r., więc statystyki nie grają ;)

Link do postu Wysłany: 2014-10-23, 16:27

Myślę, że z taką Sharapovą jaką oglądamy w Singapurze można się postarać o wyrwanie seta, co przecież może okazać się potem nawet na wagę awansu. Tyle, że Sharapova zapewne będzie gryźć ziemię, żeby Agę zniszczyć, upokorzyć i odebrać jakiekolwiek szanse na awans.

Cytat:
Tyle, że Sharapova zapewne będzie gryźć ziemię, żeby Agę zniszczyć, upokorzyć i odebrać jakiekolwiek szanse na awans.

Oj tak, to jest bardzo w stylu Sharapki - będzie chciała pociągnąć Agę na dno razem ze sobą :lol: i będzie jutro BARDZO nakręcona. Ale jestem dobrej myśli, żeby chociaż ten set wpadł...

Link do postu Wysłany: 2014-10-23, 17:31

Nie wszystko zależy od Cukierkowej. Szarapową mogła rozregulować Karolina to może i Aga, która rozregulowała tak ładnie Petrę. Tylko musi tak ładnie grać jak z Petrą, gdzie funkcjonował regularnie i serwis i dobry return. Bez dobrego serwisu nie ma szans. Jak wyjdzie Aga na mecz zmotywowana z dobrym serwisem i koncentracją i jeszcze postara się o wygranie ważnych piłek to pewnie wygra mecz. Wygranie tego meczu jest b.ważne. Pozostawi dobre wrażenie na koniec roku. Drugorzędne jest czy awansuje do półfinału czy nie. Lepiej jest wygrać mecz z nr2 rankingu WTA i udać się na wakacje niż przegrać z Szarapową i awansować do SF a następnie przegrać z Halep.
MaRQs  Persona non grata

Aga czy Ula?: Tylko Aga!
Wiek: 30
Posty: 6873
Skąd: Upper Silesia

Link do postu Wysłany: 2014-10-23, 17:34

i niech gra jej skróty..wszyscy wiem jak Szarapowa tragicznie biega do przodu xd

Wiek: 22
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 1638
Skąd: Szczecin

Link do postu Wysłany: 2014-10-23, 17:35

Aga z taką grą przy siatce jak dzisiaj to będzie jakiś koszmar dla Sugarpovej. Jeśli by do tego dołożyć serwis jak z Petrą(pomarzyć można, nie?) to wygrana Agi w dwóch setach jest bardzo realna. Mając jednak w pamięci to jak bardzo Maria nie znosi Agi i jak się na nią motywuję, to jednak ona jest faworytką. W końcu, jeśli ktoś może wyciągnąć mecz z dobrze dysponowaną zawodniczką samemu grając tragicznie to ona - takich sytuacji w tym sezonie miała mnóstwo.
Porando  sranie nie granie

Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 2082
Skąd: ślunsk

Link do postu Wysłany: 2014-10-23, 18:22

Szkoda meczu z Caro, jednak doszła ona do takiego momentu, że potrafiłaby przejść przez cały turniej trzysetówkami a i tak w finale latałaby jak sarenka. U Agi podobno już brakowało lekko sił pod koniec pierwszego seta, a co dopiero byłoby jakby doszło do trzeciego seta.

Jednak sądzę, że nawet jeżeli Aga miałaby wykrzesać z siebie wszystko to i tak postawi wszystko na jedną kartę w meczu z Sharapką, choćby i miała na rzęsach grać w półfinale.

MaRQs napisał/a:

A wyobrażasz sobie Marię, bięgnącą do skrótu, a potem wracającą na koniec kortu, grającą tweenera? :D

A tak na serio, będę dzisiaj jak Cinek przed każdym meczem Agi - nie daje Adze szans, boje się myśleć, że Aga ma szanse, a Maria gra fatalnie, nie chce nic zapeszać. Aga gra świetnie i zasługuje żeby trzymać za nią kciuki! Powodzenia, trzymaj Aga!

Link do postu Wysłany: 2014-10-23, 22:00

Z bomb nadlatujących od Szarej tak łatwo skróta się nie zagra. ;-)

Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1198

Link do postu Wysłany: 2014-10-23, 22:08

Hahahahhaha, Maria grająca tweenera :mrgreen:
Prawie sobie to wyobraziłem, czarny humor :evil: :evil:

Zbyt wiele razy dałem się nabrać na słabą formę zmór Agi, dostają boskiego natchnienia jak tylko widzą Polkę po drugiej stronie siatki, bo wiedzą czym grozi chwila rozkojarzenia.

Podobnie Aga potrafi wtopić z kimś niezbyt godnym zwycięstwa, a dajcie jej kogoś bardzo niebezpiecznego i dyspozycja nagle szybuje w górę. Patrz: Montreal w środku słabego lata.

Aga gra dobrze, Maria na pewno zagra lepiej niż w poprzednich meczach, tym razem nie zdecyduję się nikogo wskazywać chociaż na dzień przed turniejem byłoby to oczywiste.