Aga czy Ula?: Agnieszka
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 18092

Link do postu Wysłany: 2011-10-23, 18:03 RR: Petra Kvitova (CZE) def. Aga Radwańska 7-6(4) 6-3

A. Radwańska ≈ U. Radwańska ≈ Fręch ≈ Kanepi ≈ Stephens ≈ Ka. Pliskova ≈ Linette

Link do postu Wysłany: 2011-10-23, 18:08

Masz rację Miron. Czeszka pokazała w Linzu kawał tenisa i wyraźnie przypominała nam tą Petrę z tegorocznego Wimbledonu. Jeżeli forma Petrze "nie uleciała" to Aga będzie miała ciężki orzech do zgryzienia.

kamil6113  Tennis is my drug <3

Aga czy Ula?: Agnieszka,ale ogólnie to obie siostry :)
Wiek: 23
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 1015

Link do postu Wysłany: 2011-10-23, 18:46

Według mnie najcięższa rywalka do pokonania, Agnieszcze nie siedzą lewo-ręczne przeciwniczki.Ale Agnieszka jest w stanie ją pokonać ,jeżeli nie da jej rozwinąć "skrzydeł" tak jak Cibulkova w Linzu .Szanse oczywiście oceniam 55:45 dla Isi.

Link do postu Wysłany: 2011-10-23, 18:56

Na dzień dzisiejszy Aga i Petra ma u mnie 50/50 %. Obie potrafią zagrać swoje mecze
na najwyższym światowym poziomie. O czym świadczą wyniki Agi w Azji oraz Petry
w Linzu. Trzymam kciuki. Zobaczymy jak sobie obie poradzą. :)

Link do postu Wysłany: 2011-10-23, 19:00

Trzeba liczyć na regularność Agnieszki i błędy Petry.
Wszystko jest możliwe.
W Eastbourne przed Wimbledonem było blisko.

Link do postu Wysłany: 2011-10-23, 19:32

Wszystko zalezy od tego czy Petra bedzie umiala trafic w kort. Ona gra woz albo przewoz, wiec nigdy nic nie wiadomo, ostatnio Aga byla blisko, i to wtedy kiedy Petra byla w swietnej formie.
aus2en

Wiek: 50
Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 153
Skąd: warszawa

Link do postu Wysłany: 2011-10-23, 20:32

Czeszka i to mańkutka, to zmora Agnieszki w tym roku. Może Aga wezmie rewanż na Kvitovej, za wszystkie tegoroczne porażki z leworęcznymi Czeszkami :roll: . Niech zerknie jakie tenisistki pokonywały Petrę w tym roku, i wezmie z nich przykład.

Link do postu Wysłany: 2011-10-23, 22:12

Będzie ciężko, bo w Linzu Kvitova grała momentami bardzo dobrze, ale miała też momenty słabsze. Liczę na trzymanie serwisów przez Agę i przełamanie Czeszki w obu setach w momencie jej chwilowej słabości. Aga nie jest tu faworytką, więc mam nadzieje, że zagra na loozie.

Nie jest ważne by być lepszym niż ktoś inny, ale by być lepszym niż wczoraj.
"You don't have to be perfect, but you have to try hard. And I did all the time." - Elena Dementieva

Link do postu Wysłany: 2011-10-24, 14:35

Agnieszka w żadnym meczu nie będzie faworytką.

Mecz z Petrą - szczególnie mi bliski - obie tenisistki są w moim top5. Będzie strasznie ciężki jeśli Petrze będzie wchodzić i będzie pilnować timingu - bo w tym właśnie upatruje mase błędów. Agnieszka musi, chcąc wygrać, starać się grać lewo-prawo, przód-tył. Oddawanie inicjatywy, jak miało miejsce w meczu z Luczie będzie jeszcze bardziej karcone, bo Petra to jeszcze lepsza tenisistka.

Zwyciężczyni nie ma co typować - za dużo zmiennych w tym typowaniu. Liczę tylko na mecz godny mistrzostw.
ktos

Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 2304

Link do postu Wysłany: 2011-10-27, 21:44

jak czytałem na Tennis Forum to musi wygrać seta przynajmniej jutro inaczej Zvonareva wejdzie bo ma lepszy bilans gemów także aga dajesz 8-)

a na innych już czytałem co innego ktoś wie dokładnie co musi zrobić aby wejść do półfinału :?:
Space93  Czas zostać nr 1

Wiek: 25
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 2772
Skąd: Celestynów/Warszawa

Link do postu Wysłany: 2011-10-27, 21:52

Taak to wystarczy bo Wozza ma teraz w setach 3:5, Vera ma 3:5 a Aga ma 3:3. Przegrywając 2:0 ma tyle co wszystkie więc decydują gemy. a wtedy to już nie wiem.

Wiek: 24
Posty: 4591

Aga musi wygrać seta nawet 7/6 i będzie SF beż względu na pozostałe sety. 2 i 3 set może przegrać nawet do 0

Link do postu Wysłany: 2011-10-27, 21:53

dokładnie. W tym momencie jest taka sytuacja w grupie (nie uwzględniam pewnej awansu Petry Kvitovej):

sety gemy
Radwańska 3:3 27-29 (-2)
Zwonariewa 3:5 34-37 (-3)
Wozniacki 3:5 34-41 (-7)

Z tego wynika, że Wozniacki jest na aucie. Radwańska ma szanse na awans, ale musi wygrać seta - bez względu na wynik. Mogłaby przegrać w dwóch setach, ale nie jest to możliwe różnicą jednego gema. Tak więc Aga - prosimy o seta z Kvitową ! ;] Będzie bardzo ciężko, ale może Petra będzie już myślami w półfinale...

vspak

Aga czy Ula?: Slamlessaga
Wiek: 28
Dołączył: 20 Mar 2011
Posty: 1285

wszystko takie zamotane jak wygra seta to chyba na 99,999999% wejdzie a jak nie to musi ugrać dużo gemów :<