top home
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie:
Normalna szerokość 1024px Mniejsza szerokość 780px Większa szerokość 1152px Mobilna wersja forum

Pokaż wyniki jako: Posty Tematy Zaawansowane
 Ogłoszenie 
Ciekawe linki - Aga Radwańska: Facebook, Instagram, Sina Weibo, Twitter, Strona internetowa; Ula Radwańska: Facebook, Instagram, Strona internetowa

Odwiedź Profil forum na Facebook'u i kliknij 'Lubie to!'.
Obserwuj Twittera forum; Jesteśmy też na Tumblr

Poprzedni temat «» Następny temat
rafal  

Link do postu Wysłany: 2014-09-02, 12:32

Wg mnie najlepsza z ceremonii było zaprezentowanie dwóch drużyn - to też miałem na myśli.

Aga czy Ula?: Aga:)

Link do postu Wysłany: 2014-09-02, 15:33

Iran - USA 3-2
No proszę, Iran utrzymał świetną formę z LŚ i idzie na zwycięstwo w grupie.
Maja jeszcze 3 spotkania z czego Portoryko i Belgię powinni odesłać za 3 punkty.
Francuzów również maja szanse pokonać jeśli bedą tak ofensywni i skuteczni w tym jak do tej pory. Ich atut to zagrywka i ataki.
Seria - Argentyna 3-1
Słaby mecz, sporo błędów, Serbia w sumie na jednego zawodnika, Argentyna jakby psychicznie padła dzisiaj. Słabo bronili i ich kontra kończyła się na autach lub bloku. Myślę że stawianie ich w roli "czarnego konia" na MŚ przed np Iranem bądź Francją była bardzo nad wyrost.
Cinek  Rewolucjo trwaj

Aga czy Ula?: Aga i Ula

Link do postu Wysłany: 2014-09-16, 22:04

Ale mecz :mrgreen:

Polska - Brazylia 3-2 :-)

Nie jest ważne by być lepszym niż ktoś inny, ale by być lepszym niż wczoraj.
"You don't have to be perfect, but you have to try hard. And I did all the time." - Elena Dementieva

MaRQs  Persona non grata

Aga czy Ula?: Tylko Aga!

Link do postu Wysłany: 2014-09-16, 22:10

noo masakra..ja obstawiałem łatwą wtopę, a tu taka walka i zwycięstwo..a ten sedzia i jego wytrzeszcz oczuu..myslalem ze zejde ze smiechu xd

tapczan  

Link do postu Wysłany: 2014-09-19, 00:01

Arent they already in Russia?

:-P
MaRQs  Persona non grata

Link do postu Wysłany: 2014-09-21, 09:52

No to dziś bijemy się o złoto z Brazylią.

Jestem pełen obaw. Jeśli będziemy grać tak jak z Niemcami to nie mamy większych szans na zdobycie Mistrzostwa. Brazylia jest do ogrania, ale nie ma co ukrywać to oni są faworytami.

No i finał można obejrzeć w Polsacie otwartym. Miły prezent.

Miron  AgUla

Aga czy Ula?: AgULA

Link do postu Wysłany: 2014-09-21, 10:52

A ja jestem dziwnie spokojny przed tym meczem finałowym, nie wiem czy uda nam się wygrać i nawet się na to nie nastawiam, ale czuję, że będzie walka. Ten wczorajszy słaby poziom gry mógł wynikać na pewno z nerwów, ale też zapewne z tyłu głowy siedziała naszym panom myśl, że Niemcy to zespół dużo słabszy niż chociażby obecna Rosja, toteż trudno było odnaleźć właściwy rytm. I ten wysyp sezonowych kibiców - powiedzmy sobie szczerze, każdy na początku brałby finał w ciemno, a teraz już kręcenie nosem, bo słabo z Niemcami, bo mieli farta. Ludziom nigdy nie dogodzi. Dla mnie to srebro jest ogromnym sukcesem, a ewentualne złoto to już będzie kosmos.

Porando  sranie nie granie

Link do postu Wysłany: 2014-09-21, 22:07

cóż więcej pisać, Polska Mistrzem Świata w siatkówce! Brawo!

ciekawe kiedy Aga ugra szlema :evil: :evil:

have more than u show
speak less than u know
MaRQs  Persona non grata

Link do postu Wysłany: 2014-09-21, 22:42

Szok! Niesamowite! WOW :D

tapczan  

Link do postu Wysłany: 2014-09-22, 00:40

Gratuluję i się cieszę bo za mojego życia to pierwsze mistrzostwo świata w grze zespołowej i to w dyscyplinie olimpijskiej. Kto wie czy doczekamy jeszcze takiego sukcesu.

I ta reprezentacja bez Kurka i Bartmana w moich oczach jest jakaś pokorniejsza i bardziej mi pasuje. Szczególnie ten drugi sprawa na mnie wrażenie że 50% jego procesu myślowego jest nonstop zajęte przez proces 'czy ja teraz wystarczająco dobrze wyglądam' xD

Ale jest pewien dystans mimo wszystko bo siatkówka nie jest moim centrum wszechświata i ...

Cytat:
ciekawe kiedy Aga ugra szlema :evil: :evil:

... nie wiem kiedy to się stanie, ale wiem że wtedy skupi się we mnie radość równa tych 10 000 ludzi w spodku ;-) Wówczas eksploduję i tydzień będe balować.
first-pepe  Poszukiwacz

Aga czy Ula?: Alexa Davalos

Link do postu Wysłany: 2014-09-22, 06:40

Jak Aga wygra Szlema, to się boję, co się ze mną stanie z tych emocji. Siatkarze, niesamowicie fajna sprawa, ale jednak to jest na świecie sport zespołowy nr 9-10, nie to co koszykówka, czy nożna. I te przewały FIVB gorsze niż FIFA.

Link do postu Wysłany: 2014-09-22, 07:42

Graty dla chłopaków za ogromny sukces- pobili obrońców tytułu cierpliwością, i mega poświęceniem - każdy bronił; każdy (niemal) atakował. Złoto wywalczyłą DRUŻYNA (zresztą tak jak 40 lat temu). A gwiazdeczki to mogą skoczyć po Monte Zott -jeden i żelik do włosów - drugi... szkoda tylko że Wielki Lider ogłosił ostatni występ w drużynie...

plastras

Aga czy Ula?: Aga:)

Link do postu Wysłany: 2015-10-02, 17:17

Po 3-cim gorzkim miejscu chłopaków w PŚ.
Polki zajęły 8 na ME....
Z kibicowską łzą w oku wspominam czasy gdy ta drużyna była coś więcej warta niż 2 lania z Holandią, 1 Włoszkami i męczarnie z Białorusią.
Widać bylejakość grania w Polskiej lidze jest na tyle dobrze opłacana że umiejętności u nich nie potrzeba podnosić. Szkoda Skowrońskiej że musi przebywać na boisku w barwach narodowych z takimi nieudacznikami u boku trenerzyny który pasuje 9szczególnie finansowo) Pzps.

Link do postu Wysłany: 2015-10-06, 10:45

U dziewczyn chyba by trzeba rozpędzić to całe towarzystwo; i od 2016 r zabrać się na porządnie do roboty. Bo do 2020 i Tokio dużo czasu nie zostało. No ale PZPS też może czekać "wietrzenie" sal i na 100 % zmiana trenera + zebranie nowej ekipy się nie odbędzie. Przynajmniej nie w I półroczu 2016 - bo ja w cuda czyli w TOP 3 turnieju kwalifikacyjnego nie wierzę - Z CZYM???

Panowie też nie muszą mieć lekko; bo jeśli rozstawienie drużyn w turnieju kwalifikacyjnym odbędzie się metodą "serpentyny" to bardzo prawdopodobna będzie grupa Rosja- Polska-Francja-ogórek.
Nam ME wiele w rankingu europejskim nie zmienią (na plus...); niestety liczą się ostatnie dwa turnieje ME, a my "bronimy" 3 miejsca za rok 2011. Jak Niemcy i Francja niczego nie zawalą, to a) Niemcy będą przed nami b) Francja tuż za nami. A my wylądujemy na 5-tym, czyli - bez Italii- na 4-tym miejscu.
Istotna będzie postawa Włochów; którzy oczek do rankingu europejskiego specjalnie nie potrzebują, (bo awans na IO mają) ale zamieszać na ME mogą...

plastras

Link do postu Wysłany: 2015-10-12, 08:31

Nasi na razie "planowo" w ćwierćfinale; ale - delikatnie mówiąc grą na kolana nie rzucają, ze szczególnym uwzględnieniem meczu ze Słowenią. O czwórkę zagramy ze zwycięzcą barażu Słowenia- Holandia, czyli raczej z tymi drugimi i musimy poprawić jakość gry, bo będzie ciężko.
Nie zawodzą Francuzi, którzy w meczu na szczycie swojej grupy "odwrócili" mecz z Włochami z 0:2 do 3:2 i "wrzucili" Włochów do barażu (z Finlandią) i na ewentualny "hit" ćwierćfinałowy z Rosją. Sami zagrają o czwórkę z lepszym z pary Serbia/Estonia, (czyli z Serbią).
Niemcy po wtopie 0:3 z Bułgarią, przegrali z Holandią - ponoć by uniknąć Polski. Wygrali dopiero z Czechami. Teraz grają baraż z Belgią i - po ewentualnej wygranej - powtórka z Bułgarią.
W perspektywie pólfinał z lepszym z pary Włochy/Rosja. (No, bo raczej nie będzie to mecz Rosji z Finlandią...)

plastras
Odpowiedz do tematu