top home
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie:
Normalna szerokość 1024px Mniejsza szerokość 780px Większa szerokość 1152px Mobilna wersja forum

Pokaż wyniki jako: Posty Tematy Zaawansowane
 Ogłoszenie 
Ciekawe linki - Aga Radwańska: Facebook, Instagram, Sina Weibo, Twitter, Strona internetowa; Ula Radwańska: Facebook, Instagram, Strona internetowa

Odwiedź Profil forum na Facebook'u i kliknij 'Lubie to!'.
Obserwuj Twittera forum; Jesteśmy też na Tumblr

Poprzedni temat «» Następny temat
amilka  Cabrel a jamais

Aga czy Ula?: Obie:):)

Link do postu Wysłany: 2009-12-05, 12:10

ilidan napisał/a:
No a jak to znaleźć, bo kont z "Małyszem" na nk jest trochę...

Jest wpisane jako KONTO OFICJALNE, o tu masz linka: http://nasza-klasa.pl/profile/30136635

"A la vitesse ou le temps passe
Le miracle est que rien n'efface l'essentiel"- les victoires d'Agnieszka Radwańska:D

C'mon Siostry!!!

JUSTINE- merci & bonne chance!!!!!
ochalk  

Link do postu Wysłany: 2009-12-05, 13:40

Cytat:
"Oddałem dziś trzy równe i dobre skoki. Cieszę się, że one są już powtarzalne i forma się stabilizuje. Myślę, że te kilka odpoczynku od skoków dobrze na mnie wpłynęło. To nie jest tak, że my siedzieliśmy w domu i leżeliśmy bykiem. Cały czas trenowaliśmy na sali i na siłowni. Dalej jesteśmy w cyklu treningowym i jak widać, ten system się sprawdza" - mówił po kwalifikacjach Kamil Stoch.

"Na tym obiekcie skacze mi się bardzo dobrze, chociaż w ostatnich latach moje wyniki jakoś tu nie szokowały, natomiast dziś było dobrze i sądzę, że to fajny obiekt" - zakończył Stoch.

"Trochę ten mój skok w kwalifikacjach był słabszy od skoków treningowych. Przy lądowaniu miałem problemy, narta mi odjechała, co wpłynęło negatywnie na noty za styl" - powiedział Krzysztof Miętus.

"Po takim odpoczynku czuję większy głód skakania, nadrabiałem też zaległości w szkole. Skocznia w Lillehammer jest całkiem fajna, skakałem tu też przed rokiem" - dodał nasz młody kadrowicz.

"Myślę, że ten skok w kwalifikacjach był naprawdę dobry i jest z czego się cieszyć, ale jutro będzie ważniejszy dzień. Wszystkie moje dzisiejsze skoki były w miarę poprawne, chociaż w tych treingowych popełniałem mały błąd, ale go skorygowałem i ten trzeci był już znacznie lepszy" - uważa Marcin Bachleda.

"Jutro chcę oddać jak najlepsze skoki i wtedy będę dopiero patrzył na miejsce. Myślę, że odpoczynek nam dobrze zrobił, mamy już oddanych trochę tych skoków i na razie nam to wystarczy. Na pewno będziemy chcieli gdzieś potrenować po tych zawodach" - zakończył "Diabeł".

"Ten skok w kwalifikacjach był słabszy niż treningowe. Spóźniłem go trochę, noga mi odjechała i nie był tak fajnie popchany jak w poprzednich. Trzeba będzie znowu walczyć w niedzielę. Skocznia w Lillehammer jest fajna, wydaje się bardzo nowoczesna" - podsumował Piotr Żyła.

"Wszystkie moje trzy skoki były równe, prawie tak samo długie. Nie mam powodów do narzekania, jestem w konkursie, kwalifikacje za mną, jutro konkurs i nowy dzień, będzie dobrze. Te kilka dni pozwoliły mi nieco odpocząć" - mówił uśmiechnięty Łukasz Rutkowski.

"Śnieg raczej nie wpływa negatywnie na odległości, ja starałem się o tym nie myśleć, tylko koncentrować na tym, aby oddać dobre skoki. Mój plan na jutro to dobrze się wyspać" - zakończył zawodnik TS Wisły Zakopane.

Korespondencja z Lillehammer - Kamil Stoch, Krzysztof Miętus, Marcin Bachleda, Łukasz Rutkowski, Piotr Żyła, skijumping.pl
Aro1234  Vekić <33

Aga czy Ula?: Aga

Link do postu Wysłany: 2009-12-05, 14:01

Adam jest faworytem :) skoczył 133.5 m i to jest najdłuższy skok weekendu.

~EUGENIE BOUCHARD~MANDY MINELLA~DONNA VEKIĆ~
Igor  Flavia Pennetta

Aga czy Ula?: Agnieszka

Link do postu Wysłany: 2009-12-05, 18:01

Małysz zajął trzecie miejsce. Wygrał Gregor Schilenzauer a drugi był Thomas Morgestern

Z góry sorry za przekręcenie nazwiska austriaków

http://www.erepublik.com/en/referrer/ig00r = rejestrować się ;)
ochalk  

Link do postu Wysłany: 2009-12-06, 10:49

Cytat:
"Wiedziałem, że moja forma jest na pewno nie taka zła jak w Kuusamo, tamte zawody to był przypadek. Tutaj skakało mi się naprawdę fajnie i jestem bardzo zadowolony. Oby tak dalej" - mówił Adam Małysz.

"Jestem w stanie walczyć z najlepszymi, wiem o tym doskonale, bo pokazuję to, chociażby na treningach. W zawodach te skoki były dziś też dobre i z tego trzeciego miejsca jestem bardzo zadowolony. Gdyby moje skoki nie były na najwyższym poziomie, to tego podium by nie było. Na pewno można coś jeszcze poprawić, nad czymś pracować. Każdy zawodnik dąży do bycia coraz lepszym i zawsze się coś znajdzie, co można poprawić" - kontynuuje szczęśliwy "Orzeł z Wisły.

"Mi się chce już trochę śmiać, bo wczoraj wszyscy mówili, że taka pogoda jak tu w Lillehammer, to się nie zdarza na zawodach - bezwietrznie, lekki mrozik. Mówiłem, że to zazwyczaj cisza przed burzą i dziś faktycznie tak się okazało. Mamy tu piękną zimę, ale nie są to warunki dobre do skakania. Chciałoby się, żeby śnieg tak nie sypał. Wydaje mi się jednak, że i tak warunki były dziś dosyć równe. W pierwszej serii trochę trzymało nas na rozbiegu, ale w finale było już w porządku, za sprawą puszczanych przedskoczków" - ocenił czterokrotny zdobywca Pucharu Świata.

"Tak duża liczba kibiców z Polski bardzo cieszy, mogę im tylko podziękować, że tu przyjechali, żeby mnie dopingować. To trzecie miejsce to z pewnością również bardzo ładny prezent dla żony, która wczoraj obchodziła urodziny" - zakończył Małysz.

Korespondencja z Lillehammer - Adam Małysz, skijumping.pl

Bardzo dobrze, że Adam znalazł się na podium, to na pewno da mu pewności siebie. Zresztą widać jakie to trzecie miejsce była dla niego ważne. Na zdjęciu widać radość Małysza.
Man of the day: Gregor Schlierenzauer.
Podium:
amilka  Cabrel a jamais

Link do postu Wysłany: 2009-12-06, 22:08

No i dziś ...cóż konkurs niesamowity po prostu, który wreszcie miałam okazję zobaczyć w całości.
Schlieri tak poleciał w I serii, że mnie po prostu zatkało , ech... Ale dobrze przynajmniej, ze go nie było na podium. Adaś... no cóż w drugiej serii miał trochę pecha do warunków, ale skoki były dobre i to cieszy. Dobrze, że jest nadal w 10 generalki, bo przynajmniej mamy pewnośc że w kwalifikacjach nic mu się nie stanie prze nikogo.
Dziś brawo także dla wszystkich Polaków ( tzn nie, nie wszystkich, tych którzy byli w drugiej serii :D )- 4 w pierwszej 15- to jest osiągnięcie :)
No i w końcu najlepszy dziś- Simi Ammann!!! Gratulacje i szacunek za rekord skoczni, to było niesamowite.
Reasumując z mojego punktu widzenia konkurs całkiem udany.

Le miracle est que rien n'efface l'essentiel"- les victoires d'Agnieszka Radwańska:D

C'mon Siostry!!!

ochalk  

Link do postu Wysłany: 2009-12-09, 19:12

Mamy aż trzy konkursy w Engelbergu. Powodem jest odwołanie zawodów w czeskim Harrachovie, przyczyną są wysokie temperatury i brak śniegu.
ochalk  

Link do postu Wysłany: 2009-12-18, 17:07

Po raz kolejny Stoch lepszy od Małysza. W pierwszym konkursie w szwajcarskim Engelbergu mieliśmy trzech polaków w punktowanej turze. Krzysztof Miętus zajął 22 lokatę. Podkreślani już Małysz i Stoch zajęli odpowiednio 12 i 10 miejsce. Marcin Bachleda i Stefan Hula(zastępujący Piotra Żyłę) nie dostali się do tury finałowej. Zwyciężył Simon Ammann, tuż za nim Gregor Schlierenzauer, a na najniższym stopniu podium stanął Thomas Morgenstern.
amilka  Cabrel a jamais

Link do postu Wysłany: 2009-12-27, 20:05

Nasz Adaśko wczoraj znowu się okazał najlepszy w MP w Szczyrku. Drugi skok miał imponujący- 106m :) Drugie miejsce zajął Kamil Stoch, a trzecie Stefan Hula. Czwarty z naszych kadrowiczów na TCS, tj. Krzysiek Miętus miał bardzo dobry drugi skok -100m i uplasował się na 7 miejscu. Oto pierwsza dziesiątka wczorajszych MP:

1. Adam Małysz 96 i 106m/256 pkt.
2. Kamil Stoch 102 i 94,5m/243 pkt.
3. Stefan Hula 98 i 98,5m/242,5 pkt.
4. Kamil Kowal 95,5 i 94,5m/228 pkt.
5. Tomisław Tajner 96,5 i 94m/226,5 pkt.
6. Klemens Murańka 93,5 i 95,5m/222.5 pkt.
7. Krzysztof Miętus 87,0 i 100m/220.5 pkt.
8. Maciej Kot 100 i 87,0m/220.0 pkt.
9. Dawid Kowal 93,0 i 92,5m/216.0 pkt.
10. Jakub Kot 93,5 i 88,5m/208.0 pkt.

C'mon Siostry!!!

Nadal  Aut vincere, aut mori

Aga czy Ula?: Aga oraz Wozniacki, Goerges, Stosur

Link do postu Wysłany: 2009-12-27, 21:36

Jak Klimek Murańka dobierze doświadczenia( no i wieku ), będziemy mieli świetnego zawodnika w Pucharze Świata. To jest talent!

MaRQs  Persona non grata

Aga czy Ula?: Tylko Aga!

Link do postu Wysłany: 2009-12-27, 22:51

ta robmy dalej z Muranki gwiazde..on juz placi za szum wokol siebie

Link do postu Wysłany: 2009-12-28, 10:52

Co masz do tego dzieciaka? To wielki talent.

MaRQs  Persona non grata

Aga czy Ula?: Tylko Aga!

Link do postu Wysłany: 2009-12-28, 15:44

Czytanie ze zrozumieniem sie kłania

Link do postu Wysłany: 2009-12-28, 16:51

Dziękuję za ukłony:) Niestety nie odwzajemnie tego w stosunku do ciebie.
--
Dzisiaj Małysz miał drugi wynik w serii próbnej.
O 16:30 rozpoczęły się kwalifikacje. Transmisja na pewno na eurosport.

Matus  

Aga czy Ula?: Agnieszka

Link do postu Wysłany: 2009-12-28, 20:38

3 Polaków w jutrzejszym konkursie. Nie zakwalifikował się Stoch :shock:
Najlepiej z Polaków wypadł Stefan Hula.

A. Radwańska ≈ U. Radwańska ≈ Fręch ≈ Kanepi ≈ Stephens ≈ Ka. Pliskova ≈ Linette
Lottner ≈ Leśniak ≈ Korpatsch ≈ Zhuk ≈ Bacsinszky ≈ Świątek ≈ Halep ≈
KaniaChwalińska ≈ Kasatkina ≈ Piter ≈ Vondrousova ≈ Svitolina

Odpowiedz do tematu