top home
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie:
Normalna szerokość 1024px Mniejsza szerokość 780px Większa szerokość 1152px Mobilna wersja forum

Pokaż wyniki jako: Posty Tematy Zaawansowane
 Ogłoszenie 
Ciekawe linki - Aga Radwańska: Facebook, Instagram, Sina Weibo, Twitter, Strona internetowa; Ula Radwańska: Facebook, Instagram, Strona internetowa

Odwiedź Profil forum na Facebook'u i kliknij 'Lubie to!'.
Obserwuj Twittera forum; Jesteśmy też na Tumblr

Poprzedni temat «» Następny temat
Nadal  Aut vincere, aut mori

Aga czy Ula?: Aga oraz Wozniacki, Goerges, Stosur

Link do postu Wysłany: 2011-08-29, 14:45 Lekkoatletyka

Nie dawno Paweł Wojciewchowski (Zawisza Bydgoszcz) został mistrzem świata w skoku o tyczce! GRATULACJE!
4. Michalski (Zawisza Bydgoszcz)
7. Didenkow

Link do postu Wysłany: 2011-08-29, 15:50

Wielkie brawo
MaRQs  Persona non grata

Aga czy Ula?: Tylko Aga!

Link do postu Wysłany: 2011-08-29, 16:26

Chyba niedawno....

Brawo dla Polaka;)

Karolek  

Aga czy Ula?: Aga

Link do postu Wysłany: 2011-08-29, 17:26

Relacja tego konkursu pozostawia wiele do życzenia.
Myślałem ,że mnie coś trafi ...

Karolek  

Aga czy Ula?: Aga

Link do postu Wysłany: 2011-09-02, 18:07

Fatalnie spisują się Polacy.
Rogowska, Małachowski, Majewski ..... :roll:

Aga czy Ula?: Aga:)

Link do postu Wysłany: 2015-07-21, 17:51

Aga rozdała medale za 3km z przeszkodami Pań na MP w Krakowie :) Taki akcencik, może trenowała na tym stadionie> ;p
tapczan  

Link do postu Wysłany: 2015-07-21, 19:23

Właśnie przed chwilą wróciłem ;-) Bardzo miły akcent, brawa dostała większe niż zwyciężczyni ;p

I tak codziennie jest w tenisowym blaszaku obok więc ją zaprosili.

Link do postu Wysłany: 2015-07-21, 20:04

Swoją drogą muszę też napisać o jednym wydarzeniu w LA którą kocham obok Tenisa.

Genzebe Dibaba(ETH) walnęła RŚ na 1500m w Monako na mityngu DL co wydawało się nierealnym patrząc na "chińskie" rekordy z czasów koksowania. Czas 3.50,07. Wspaniały bieg. W tym biegu padło 9 życiówek.

Zresztą cały mityng był usłany świetnymi wynikami, rekordami. Była moc emocji.

Aga czy Ula?: Aga i Ula

Link do postu Wysłany: 2015-07-22, 10:29

Widziałem ten bieg- kosmos po prostu!
Tylko taka drobna uwaga: czy Etiopka aby jest na pewno "czysta" ... Oczywiście - wygląda bardziej kobieco i przyjemniej niż Chinki (miałem wątpłiwą przyjemność oglądać LA w "tamtej" epoce), ale to jest bieganie z kosmosu...

plastras

Link do postu Wysłany: 2015-07-22, 11:21

Rodzeństwo Dibaba to wielkie talenty, Tirunesh od tylu lat tak wspaniale biega, Ejegayehu najstarsza w latach 00/05, teraz Genzebe.

Bieg tych Chinek to w ogóle kuriozum było, wygląd młodych chłopaków i do tego zarejestrowano mały urywek biegu a nie całość.

Genzebe pewno "czystsza" niż te łajzy Ruskie co na 800 i 1500 robiły kosmiczne wyniki na "zawołanie". Skandalem jest to że łaskawie całą "ekipę" ruskich zdyskwalifikowano ale tytuły i wyniki zostawili... Ucierpiało na tym kilku Polskich zawodników. To jakby w tenisie np. Li Na wpadła na dopingu ale tytuł WS jej zostawili...

Podpadające były dla mnie też Semenya na 800 i każda ruska, białoruska, Ukrainka i faceci też, oczywiście na każdym dystansie i dyscyplinie technicznej, szczególnie po dokumencie w którym Savinova opowiada koleżance co najlepiej brać i kiedy...

Kenijczyków też lustrują ostatnio... tam dziwnym trafem mają co sezon "gwiazdę" która po roku/dwóch nagle łapie kontuzje, zachodzi w ciążę, kończy karierę, nie mówiąc już o kombinowaniu w wieku zawodników.. koleś wygląda na 45 a w paszporcie ma 17 lat.

Anita wczoraj znowu ponad 78m. Jeśli z Fajdkiem w dniu ich startu psychika i ciało będzie na normalnym poziomie to mamy pewne 2 złote medale na MŚ.

Link do postu Wysłany: 2015-08-02, 19:08

Anita Włodarczyk Rekord Świata w rzucie młotem - 81,08!!! Kapitalna forma i wynik.

Link do postu Wysłany: 2015-08-31, 07:59

No cóż, czas chyba na małe podsumowanie tych rewelacyjnych MŚ naszej kadry.
Występ ogólnie bardzo dobry; wszyscy kandydaci do medali wylądowali z krążkami na szyji, a i drugi szereg walczył i kąsał ile mógł.
Oprócz medali cieszy mnie poziom wynikowy -prawie wszyscy zakręcili się przynajmniej koło "sezon best" (trudno było np. od Anity oczekiwać PB :) )) Kto mógł - wyszarpał i życiówkę - i o to chodzi.
Zawiedli- głównie wynikiem- Zalewski i Fiedorow; nie wiem jak ocenić wieloboistów, bo oni głownie się sprężyli "na minimum" i tu zwyczajnie formy nie mieli.
Szkoda że poległy sztafety- ale poza 4x400 pań szans na finał za dużo nie było- nie w obecnej formie sprinterów; a sztafeta sprinterek 4x100 wg mnie zrobiła świetny wynik jak na ich skład. Indywidualny "wielbłąd" Linkiewicz wyrzucił poza finał i najmocniejszą sztafetę, i tego szkoda.
Ponieważ kadra "narobiła sobie w papiery" to mniej niż cztery medale lekkoatletów w Rio będzie porażką; jak się powiedziało "A", to trzeba powiedzieć i B...
Nie będę "chlastał" tych, którzy zaprezentowali się jak ... kadeci, bo i takie wypadki miały miejsce; mam nadzieję, że wszyscy wyciągną wnioski - oby pozytywne...
PS Żeby nie było za słodko, to takie zdanie: wieloboista Eaton tylko trzema wynikami z pierwszego dnia zdobyłby trzy złote medale MP 2015; na 100 m; w dal oraz na 400 m; po tym ostatnim biegu jeszcze zdążyłby upić łyk szampana zanim zobaczyłby drugiego na mecie...

plastras

Link do postu Wysłany: 2015-09-01, 09:08

Mistrzostwa były wspaniałe.
Faworyci zachowali się genialnie. Wiadomo od kilku lat że to w konkurencjach technicznych wypadamy najlepiej i mamy największe rezerwy i możliwości.

Anita, Fajdek i Małachowski klasa. :)
Anita o 20 kilka cm od swojego RŚ z tego roku. To był popis jednej aktorki.
Doczekaliśmy się też medalu w biegach. Kszczot potwierdził bardzo dobrą formę i to że psychicznie nie bał się roli jednego z faworytów.

Super też wypadły biegaczki, Jóźwik i Ennaoui. Mogą kiedyś medal z MŚ nam przywieźć :)
Szkoda trochę Kamili Lićwinko(4msc). Wynik jaki uzyskała zawsze dawał medal... nie tym razem jednak :(

Generalnie należy się cieszyć, nie było jakichś głupich wpadek czy kompromitacji. Ci co jechali po naukę to naukę zebrali, Ci co mieli walczyć o medale te medale wywalczyli, Ci co są słabsi to wypadli słabiej ale nie było ich wielu.

Do Rio jeśli miotaczom zdrowie w okresie przygotowawczym dopisze i w trakcie sezonu również to można być spokojnym o medale. W przypadku Anity to można być pewnym złota jeśli ma rzucać na głównych zawodach 80m.

Link do postu Wysłany: 2015-09-01, 10:36

Dla mnie rewelacją jest że nikt z naszych liderów nie potknął się w zawsze nerwowych eliminacjach; a później praktycznie wszyscy (nie wszyscy byli w stanie walczyć o medale- patrz Majewski) zrobili swoje - bez żadnej wpadki - bardzo skuteczne starty! Za rok jednak presja będzie wyższa- z tym że będzie ciążyć nie tylko naszym asom- póki zapowiedź jest przednia - no i oczywiście musi się obyć bez poważniejszych urazów - bo to warunek podstawowy w dzisiejszym sporcie; "na pół gwizdka" już nie wygra chyba nikt, nawet Włodarczyk, czy Eaton!

plastras

Link do postu Wysłany: 2016-06-17, 16:42

Jako że Królowa sportu to moja 2 miłość po tenisie muszę zamieścić wspaniała informację. :-D

Rosyjska federacja lekkoatletyczna zawieszona w prawach uczestnika podczas IO w Rio.
Meska decyzja Iaafu, WADA itd. Bardzo odważna ale słuszna w 1000%.
Odpowiedz do tematu