top home
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie:
Normalna szerokość 1024px Mniejsza szerokość 780px Większa szerokość 1152px Mobilna wersja forum


Pokaż wyniki jako: Posty Tematy Zaawansowane
 Ogłoszenie 
Ciekawe linki - Aga Radwańska: Facebook, Instagram, Sina Weibo, Twitter, Strona internetowa; Ula Radwańska: Facebook, Instagram, Strona internetowa

Odwiedź Profil forum na Facebook'u i kliknij 'Lubie to!'.
Obserwuj Twittera forum; Jesteśmy też na Tumblr
Strona Główna » Tagi » plan
Podobne tagi tematów
plan

Tematy oznaczone jako plan
Tytuł / treść wątku  Wyświetleń  Odpowiedzi 

Plan gier i wyniki


:: 18 listopad 2014:
Hyderabad
Youzhny/Hingis - Baghdatis/Agnieszka Radwańska
Martina Hingis - Agnieszka Radwańska

20 listopad 2014:
Bangalore
Feliciano Lopez/Venus Williams - Marcos Baghdatis/Agnieszka Radwańska
Venus Williams - Agnieszka Radwańska

23 listopad 2014:
Pune
Feliciano Lopez/Venus Williams - Marcos Baghdatis/Agnieszka Radwańska
Venus Williams - Agnieszka Radwańska

24 listopad 2014:
Pune
Youzhny/Hingis - Baghdatis/Agnieszka Radwańska
Martina Hingis - Agnieszka Radwańska ::


Gry dużo nie będzie, bo...
- gra się jednego seta
- przy 5-5 w gemach jest tiebreak do 9 punktów
- w gemach przy 40-40 jest decydująca piłka - odbierający wybiera stronę


Tak więc Aga zagra 4 skrócone sety w singlu i 4 skrócone sety w mikście.
Myślę, że przez cały okres turnieju będzie miała ...
4234 44
2119 0

Plan gier - 29 maja 2009


Court 3
Mattek-Sands/Petrova v Bondarenko/Bondarenko
ATP
Chuang/Mirza v Radwanska/Radwanska
ATP
1942 0

Plan gier - 10 maja 2009


Manolo Santana (from 12.00hrs)
1. Suárez Navarro vs. Li
2. ATP
3. Jankovic vs. Llagostera Vives
4. ATP

Arantxa Sánchez-Vicario (from 10.30hrs)
1. ATP
2. A.Radwanska vs. Stosur
3. Vesnina vs. Cornet
4. Szavay vs. Pennetta
5. Medina Garrigues vs. Dushevina

Stadium 3 (from 10.30hrs)
1. Safarova vs. Kanepi
2. ATP
3. Schnyder vs. Errani
4. Domínguez Lino vs. Amanmuradova
5. ATP

Court 4 (from 10.30hrs)
1. Bammer vs. Kvitova
2. Dulko/Peer vs. Craybas/Schiavone
3. Cirstea vs. A.Bondarenko
4. Keothavong vs. Duque Marino
5. Salerni/Soler Espinosa vs. Chuang/Mirza

Court 5 (from 10.30hrs)
1. ATP
2. ATP
3. ATP

Court 6 (from 13.00hrs)
1. Rezai vs. Pironkova
2. Groenefeld vs. Niculescu
...
1933 0

Plan gier - 29 maja 2009


Court 7 - 11:00 Start
1 Women's Singles - 2nd Rnd.
Alexa Glatch (USA) v. Lourdes Dominguez Lino (ESP)

followed by
2 Men's Singles - 2nd Rnd.
Juan Martin Del Potro (ARG)[5] v. Viktor Troicki (SRB)

3 Men's Singles - 2nd Rnd.
Andreas Beck (GER) v. Marc Gicquel (FRA)

4 Women's Singles - 2nd Rnd.
Mariya Koryttseva (UKR) v. Agnieszka Radwanska (POL)[12]
1915 0

Plan gier - 25 maja 2009


PHILIPPE CHATRIER
S. Safina - A. Keothavong
ATP
ATP
M. Bartoli - P. Parmentier

SUZANNE LENGLEN
A. Sugiyama - A. Rezai
V. Williams - B. Mattek Sands
ATP
ATP

COURT 1
ATP
A. Yakimova - M. Sharapova
ATP
V. Dushevina - C. Wozniacki

COURT 2
ATP
S. Cohen Aloro - J. Zheng
ATP
F. Pennetta - A. Glatch

COURT 3
T. Tanasugarn - C. Pin
ATP
R. De Los Rios - A. Radwanska
ATP

COURT 4
ATP
ATP
T. Pironkova - J. Craybas

COURT 5
A. Kleybanova - P. Hercog
ATP
P. Mayr - M. Koryttseva

COURT 6
ATP
L. ...
1879 0

Plan gier - 25 maj 2009


Centre Court 13:00 Start Time

1. Gentlemen's Singles - 2nd Round
2. Ladies' Singles - 2nd Round
Caroline Wozniacki (DEN)[9] v. Maria Kirilenko (RUS)
3. Gentlemen's Singles - 2nd Round



Court 1 13:00 Start Time

1. Ladies' Singles - 2nd Round
Venus Williams (USA)[3] v. Kateryna Bondarenko (UKR)
2. Gentlemen's Singles - 2nd Round
3. Gentlemen's Singles - 2nd Round



Court 2 12:00 Start Time

1. Gentlemen's Singles - 2nd Round
2. Ladies' Singles - 2nd Round
Dinara Safina (RUS)[1] v. Rossana De Los Rios (PAR)
3. Gentlemen's Singles - 2nd Round
4. Ladies' Singles - 2nd Round
Iveta Benesova ...
1879 0

Plan gier - 6 maja 2009


STADIO PIETRANGELI start 1:00 pm
K Bondarenko (UKR) vs [3] J Jankovic (SRB)
[7] S Kuznetsova (RUS) vs [12] F Pennetta (ITA)
[1] D Safina (RUS) vs [14] J Zheng (CHN)
Not Before 8:30 PM
[4] V Williams (USA) vs A Chakvetadze (RUS)
K Jans (POL) / A Rosolska (POL) vs [2] K Peschke (CZE) / L Raymond (USA)

CAMPO 1 start 1:00 pm
[6] V Azarenka (BLR) vs [9] C Wozniacki (DEN)
[10] A Radwanska (POL) vs [5] A Ivanovic (SRB)
[16] K Kanepi (EST) vs P Schnyder (SUI)
N Petrova (RUS) / D Safina (RUS) vs [8] V Azarenka (BLR) / E Vesnina (RUS) - After suitable rest

CAMPO 5 start 2:00 pm
V Dushevina (RUS) / G Voskoboeva (KAZ) vs [3] S Stosur (AUS) / R Stubbs (AUS)
[1] ...
1867 0

Plan gier - 25 marca 2011 - piątek


COURT 1 start 11:00 am
B Zahlavova Strycova (CZE) vs [9] A Radwanska (POL) - WTA
[24] M Kirilenko (RUS) vs [Q] S Mirza (IND) - WTA
[15] M Bartoli (FRA) vs A Morita (JPN) - WTA
[Q] P Lorenzi (ITA) vs [17] R Gasquet (FRA) - ATP
[8] V Azarenka (BLR) vs [Q] L Hradecka (CZE) - WTA
[3] L Huber (USA) / N Petrova (RUS) vs [WC] P Martic (CRO) / A Tomljanovic (CRO) - WTA


COURT 6 start 10:00 am
V Lepchenko (USA) vs [12] P Kvitova (CZE) - WTA
E Makarova (RUS) vs [22] A Kleybanova (RUS) - WTA
[14] K Kanepi (EST) vs V Razzano (FRA) - WTA
D Hantuchova (SVK) / A Radwanska (POL) vs V Dushevina (RUS) / E Makarova (RUS) - WTA
R Kops-Jones (USA) / ...
1855 0

Plan gier - 29 maja 2009


Court 3
Mattek-Sands/Petrova v Bondarenko/Bondarenko
ATP
Chuang/Mirza v Radwanska/Radwanska
ATP
1855 0

Plan gier - 13 czerwca 2009 - Sobota


:: ::

Kliknij, aby powiększyć.
1843 0

Plan gier - 4 maja 2009


STADIO PIETRANGELI - start 1:00 pm
A Wozniak (CAN) vs S Errani (ITA)
[4] V Williams (USA) vs L Safarova (CZE)
Not Before 4:00 PM
T Pironkova (BUL) vs [12] F Pennetta (ITA)
Not Before 8:30 PM
[WC] T Garbin (ITA) vs B Mattek-Sands (USA)
V Dushevina (RUS) / G Voskoboeva (KAZ) vs M Kondratieva (RUS) / S Lefevre (FRA)

CAMPO 1 - start 1:00 pm
A Szavay (HUN) vs [9] C Wozniacki (DEN)
[6] V Azarenka (BLR) vs [Q] A Morita (JPN)
Not Before 5:00 PM
A Chakvetadze (RUS) vs [15] A Medina Garrigues (ESP)
[WC] K Knapp (ITA) vs G Dulko (ARG)

CAMPO 5 - start 1:00 pm
[13] A Cornet (FRA) vs A Sugiyama (JPN)
[WC] R Vinci (ITA) vs K Bondarenko (UKR)
[10] A Radwanska ...
1831 0

Plan gier - 25 maja 2009


PHILIPPE CHATRIER
S. Safina - A. Keothavong
ATP
ATP
M. Bartoli - P. Parmentier

SUZANNE LENGLEN
A. Sugiyama - A. Rezai
V. Williams - B. Mattek Sands
ATP
ATP

COURT 1
ATP
A. Yakimova - M. Sharapova
ATP
V. Dushevina - C. Wozniacki

COURT 2
ATP
S. Cohen Aloro - J. Zheng
ATP
F. Pennetta - A. Glatch

COURT 3
T. Tanasugarn - C. Pin
ATP
R. De Los Rios - A. Radwanska
ATP

COURT 4
ATP
ATP
T. Pironkova - J. Craybas

COURT 5
A. Kleybanova - P. Hercog
ATP
P. Mayr - M. Koryttseva

COURT 6
ATP
L. ...
1825 0

Plan gier - 10 sierpnia 2011 - środa


Centre Court (from 11.00hrs)
1. Peng Shuai vs. Li Na
2. Caroline Wozniacki vs. Roberta Vinci (NB 13.00hrs)
3. Julia Goerges vs. Serena Williams (NB 15.00hrs)
4. Maria Sharapova vs. Bojana Jovanovski (NB 19.00hrs)
5. Stéphanie Dubois vs. Victoria Azarenka

Grandstand (from 11.00hrs)
1. Francesca Schiavone vs. Ekaterina Makarova
2. Samantha Stosur vs. Aleksandra Wozniak (NB 13.00hrs)
3. Ana Ivanovic vs. Iveta Benesova
4. Vera Zvonareva vs. Nadia Petrova
5. Kops-Jones/Spears vs. Benesova/Zahlavova Strycova

Court 1 (from 11.00hrs)
1. Anabel Medina Garrigues vs. Petra Kvitova
2. Petra Martic vs. Agnieszka Radwanska
3. Andrea Petkovic vs. Greta Arn
4. Hantuchova/A.Radwanska vs. Dushevina/Hradecka
5. Erakovic/Goerges vs. Dulko/Pennetta (after suitable rest)

Court 3 (from 11.00hrs)
1. Lucie Safarova vs. Simona Halep
2. Flavia Pennetta vs. Galina Voskoboeva ...
1813 0

Plan gier - 1 czerwiec 2009


Suzanne Lenglen - start 11.00 am
1. Svetlana Kuznetsova vs Agnieszka Radwanska
2. Tommy Robredo vs Philipp Kohlschreiber
3. Jelena Jankovic vs Sorana Cirstea
4. Andy Roddick vs Gael Monfils
1810 0

Plan gier - 27 maja 2009


Chatrier
ATP
Tanasugarn v Ivanovic
ATP
Safarova v V.Williams

Lenglen
Safina v Diatchenko
ATP
Petrova v Sharapova
ATP

Court 1
Coin v Pavlyuchenkova
Hercog v Rezai
ATP
ATP

Court 2
Azarenka v Barrois
ATP
ATP
ATP

Court 3
ATP
ATP
Benesova v Kudryavtseva
Hantuchova/Sugiyama v Loit/Mladenovic

Court 4
Rus v Shvedova
Vesnina v Szavay
Cirstea/Wozniacki v Kirilenko/Pennetta
Cohen-Aloro/Cornet v Azarenka/Vesnina

Court 5
ATP
Amanmuradova v Govortsova
Laisne/Vongsouthi v Ani/Kanepi
Shvedova/Tanasugarn v Craybas/Gullickson

Court 6
ATP
Cibulkova v Flipkens
Dulko v Groenefeld
ATP

Court 7
Li v Bacsinszky
Larcher de Brito v Zheng[br ...
1804 0

Plan gier - 13 marca 2011 - niedziela


Court 7 (from 11.00hrs)
1. Marion Bartoli vs. Andrea Petkovic
2. ATP: Berdych vs. Kubot (NB 12.00hrs)
3. Chan/Zheng vs. Hantuchova/A.Radwanska
4. ATP: Murray/Murray vs. Isner/Querrey
5. ATP: Marrero/Verdasco vs. Erlich/Ram
6. ATP: Bhupathi/Paes vs. Aspelin/Knowle
1804 0

Plan gier - 7 czerwiec 2009


Court 1 - starting at 11:00am
1. Alexandra Dulgheru vs. Eleni Daniilidou
2. Yulia Fedossova vs. Angela Haynes
3. Michaella Krajicek vs. Jocelyn Rae
4. Abigail Spears vs. Jade Curtis

Court 2 - starting at 11:00am
1. Alberta Brianti vs. Natalie Grandin
2. Michelle Larcher de Brito vs. Natasha Khan
3. Anastasia Rodionova vs. Sarah Borwell
4. Carly Gullickson vs. Amanda Elliott

Court 3 - starting at 11:00am
1. Stefania Boffa vs. Arantxa Parra Santonja
2. Tara Moore vs. Chanelle Sheepers
3. Naomi Broady vs. Meng Yuan
4. Raquel Kops-Jones vs. Tomeko Yonemura

Court 4 - starting at 11:00am
1. Lilian Osterloh vs. Shenay Perry
2. Irena Pavlovic vs. Tatiana Poutchek
3. Aiko Nakamura vs. Rika Fujiwara
4. 2nd Round Qualifying Matches TBA
1768 0
1756 0
1750 0

Plan gier - 18 marca 2011 - czwartek


Stadium One
11am Start
Caroline Wozniacki vs. Victoria Azarenka

Not Before 1pm
Juan Martin Del Potro vs. Tommy Robredo

Not Before 3pm
Maria Sharapova vs. Shuai Peng
Knowles/Mertinak vs. Federer/Wawrinka

Not Before 7pm
Rafael Nadal vs. Ivo Karlovic
Hantuchova/Radwanska vs. Mirza/Vesnina
1738 0
1732 0

Plan gier - 7 maja 2009


STADIO PIETRANGELI - start 1:00 pm
[7] S Kuznetsova (RUS) vs [3] J Jankovic (SRB)
[6] V Azarenka (BLR) vs [16] K Kanepi (EST)
[1] D Safina (RUS) vs M Martinez Sanchez (ESP)
Not Before 8:30 PM
[4] V Williams (USA) vs [10] A Radwanska (POL)
[1] C Black (ZIM) / L Huber (USA) vs [5] D Hantuchova (SVK) / A Sugiyama (JPN)

CAMPO 1 - start 1:00 pm
[7] S Hsieh (TPE) / S Peng (CHN) vs V Dushevina (RUS) / G Voskoboeva (KAZ)
Not Before 3:30 PM
I Senoglu (TUR) / Y Shvedova (KAZ) vs K Jans (POL) / A Rosolska (POL) or [2] K Peschke (CZE) / L Raymond (USA)

TBA
[4] N Llagostera Vives (ESP) / M Martinez Sanchez (ESP) vs N Petrova (RUS) / D Safina (RUS) - After ...
1696 0

Plan gier - 28 maja 2009


Court 7 - 11:00 Start
1 Women's Singles - 2nd Rnd.
Alexa Glatch (USA) v. Lourdes Dominguez Lino (ESP)

followed by
2 Men's Singles - 2nd Rnd.
Juan Martin Del Potro (ARG)[5] v. Viktor Troicki (SRB)

3 Men's Singles - 2nd Rnd.
Andreas Beck (GER) v. Marc Gicquel (FRA)

4 Women's Singles - 2nd Rnd.
Mariya Koryttseva (UKR) v. Agnieszka Radwanska (POL)[12]
1690 0

Plan gier - 7 lipca 2009 - Wtorek


Center

Starting at 11:00 WS
Flavia Pennetta (ITA) [3] v. Francesca Schiavone (ITA)

Followed by WS
Sandra Roma (SWE) v. Dominika Cibulkova (SVK) [2]

Followed by WS
Caroline Wozniacki (DEN) [1] v. Sofia Arvidsson (SWE)

Followed by WS
Masa Zec Peskiric (SLO) v. Michaela Johansson (SWE)

Court 1

Starting at 11:00 WS
Irina Buryachok (UKR) v. Maria Kirilenko (RUS)

Followed by WS
Ksenia Palkina (KGZ) v. Ellen Allgurin (SWE)

Followed by WS
Petra Kvitova (CZE) v. Julia Vakulenko (UKR)

Followed by WD
Nuria Llagostera Vives (ESP) /
Maria Jose Martinez Sanchez (ESP) [1] v. Emma Laine (FIN) /
Urszula Radwanska (POL)
...
1657 0

Reklama

- Gem, set i mecz - Portal Tenisowy - button TakSięGra - AWARS
Mapa strony - sitemap

Forum o kobiecym tenisie - WTAtenis.pl


Mobilna wersja forum