top home
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie:
Normalna szerokość 1024px Mniejsza szerokość 780px Większa szerokość 1152px Mobilna wersja forum

Pokaż wyniki jako: Posty Tematy Zaawansowane

Poprzedni temat «» Następny temat
Cinek  Rewolucjo trwaj

Aga czy Ula?: Aga i Ula

Link do postu Wysłany: 2011-02-26, 12:19 Tenis. Radwa?ski: Jestem twardym graczem

PRZEGL?D PRASY. - Podpisali?my j? na trzy lata. Szczegó?ów nie podam, obowi?zuje tajemnica kontraktu - mówi Robert Radwa?ski "Rzeczpospolitej" o umowie jak? podpisa?y jego córki z agencj? marketingow? Lagardere. Zastrzega, ?e dalej b?dzie trenerem córek.

W minionym tygodniu pojawi?a si? informacja, ?e Agnieszka i Urszula Radwa?skie podpisa?y kontrakt z agencj? mened?ersk? Lagardere, ?wiatowym potentatem na rynku marketingu sportowego. Wcze?niej ojciec i trener tenisistek Robert Radwa?ski d?ugo nie chcia? si? na to zgodzi?, s?yn?? w ?rodowisku z tego, ?e nie chce p?aci? po?rednikom prowizji (10-30 proc. w zale?no?ci od umowy). Twierdzi? te?, ?e agencja odbierze niezale?no??, narzuci plany startowe, a nawet szkoleniowe.

- Firma Lagardere zrobi?a w ko?cu znacz?cy ruch w nasz? stron?. Z obu stron by?o wreszcie d??enie, by sfinalizowa? t? spraw? - komentuje zawarcie umowy.

Ta sam firma reprezentuje interesy Karoliny Wo?niackiej i Jerzego Janowicza, ale dla Radwa?skiego nie mia?o to pono? znaczenia.

- Nikomu nie zagl?dam do portfela, kieruj? si? wy??cznie interesem moich córek. Jestem twardym graczem i nie chc? za du?o mówi? o moich motywacjach - ucina.

Nie b?dzie nowego trenera

Du?a cz??? ekspertów zach?ca Radwa?skiego, by spróbowa? usun?? si? w cie? i skorzysta? z us?ug wykwalifikowanego trenera, który móg?by pomóc Agnieszce Radwa?skiej wspi?? si? jeszcze wy?ej w ?wiatowym rankingu. Podpisanie kontraktu z mi?dzynarodow? firm? marketingow? nic jednak w tej sprawie nie zmieni.

- Nasz rodzinny uk?ad trenerski pozostaje bez zmian. Jedynym powodem, dla którego mog?oby si? co? zmieni?, pozostaje wola moich córek - deklaruje Radwa?ski.

Nie jest wa?ne by by? lepszym ni? kto? inny, ale by by? lepszym ni? wczoraj.
"You don't have to be perfect, but you have to try hard. And I did all the time." - Elena Dementieva

Odpowiedz do tematu