top home
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie:
Normalna szerokość 1024px Mniejsza szerokość 780px Większa szerokość 1152px Mobilna wersja forum

Pokaż wyniki jako: Posty Tematy Zaawansowane
 Ogłoszenie 
Ciekawe linki - Aga Radwańska: Facebook, Instagram, Sina Weibo, Twitter, Strona internetowa; Ula Radwańska: Facebook, Instagram, Strona internetowa

Odwiedź Profil forum na Facebook'u i kliknij 'Lubie to!'.
Obserwuj Twittera forum; Jesteśmy też na Tumblr

Poprzedni temat «» Następny temat

Aga czy Ula?: Aga

Link do postu Wysłany: 2017-10-06, 08:58 To forum umiera.

Na forum Radwanskie.net brak dyskusji i dyskutujących.
Gdy przez całe lata Aga wygrywała, forum aż kipiało. Obecnie nastała martwa cisza.

"Miałeś, chamie, złoty róg,
miałeś, chamie, czapkę z piór:
czapkę wicher niesie,
róg huka po lesie,
ostał ci się ino sznur,
ostał ci się ino sznur."
Stanisław Wyspiański

Aga czy Ula?: Aga i Ula

Link do postu Wysłany: 2017-10-06, 09:00

Sorry - ja robię co mogę. I nie tylko w temacie "Aga" :lol:

plastras
Juka  

Link do postu Wysłany: 2017-10-06, 14:10

Wystarczy wchodzić i pisać. W teorii bardzo proste ;)

Ja tu cały czas widzę jeszcze kilka osób, którym się chce.

Juka

Link do postu Wysłany: 2017-10-06, 14:39

No to Juce się chce :lol:
Pozdrawiam :-D

plastras

Aga czy Ula?: Aga:)

Link do postu Wysłany: 2017-10-06, 15:56

Trochę szkoda ale forum jest głównie poświęcone Adze. Nie dziwię się że aktywność większej części fanów spadła, niektórzy fochem walnęli. W 2013 jak Iska wygrywala mecz za meczem to choć pełno było uzytkużytkowników to pełno narzekania ze paletarka nudna gra przebijaczka ciągle Azarenka ja leje.
Ja zostaję, szanuję przekonania innych, zdanie ale fanatyzmu takiego ślepego nie trawię. Hejtu dla hejtu też nie toleruję.
Cinek  Rewolucjo trwaj

Link do postu Wysłany: 2017-10-06, 18:39

Aktywność spada, bo Agnieszka nas wszystkich rozpuściła :) . Od 10 lat jest w pierwszej setce. Gdy pukała do czołówki - forum kipiało. W wątkach live score pisaliśmy wyniki nawet cząstkowe z jej gemów, 30-15 itp. Dmuchaliśmy i chuchaliśmy żeby jej piłki wpadały w kort, a przeciwniczek wyfruwały na out :) . Po paru latach wynik pisaliśmy co kilka gemów. Obecnie nawet nie ma sensu otwierać wątku z wynikiem na żywo. Ktoś napisze wynik po secie, lub dopiero po meczu... Tak samo jest ze śledzeniem meczów. Kiedyś oglądaliśmy każdy, nawet w środku nocy, czy to była 1 runda czy finał. Teraz to większość może obejrzy tylko mecz o tytuł lub z jakąś ciekawą rywalką. To, że Agnieszka wygrywa stało się oczywiste, ten sezon pokazuje jednak, że nie. Kiedyś cieszył nas każdy jej wygrany mecz w WTA, ćwierćfinał. Teraz co najwyżej wygrany turniej, bo np. finał czy półfinał to 'zmarnowana szansa' lub 'kompromitacja'. Do dobrobytu łatwo się przyzwyczajamy. Docenimy ją może dopiero, gdy powie 'dość', wtedy już nie będzie szansy pooglądać jej nigdy na żywo w meczu o stawkę. Ktoś w ogóle o tym myśli? Co wtedy będziemy oglądać?

Moja aktywność na forum też mocno spadła, ale nie z powodów podanych wyżej. Od 8-9 lat gram w tenisa amatorsko, sporo, w turniejach, ligach. Dzięki temu nie powiem złego słowa na A.R. Na forum jest jeszcze kilka osób o dużej aktywności, dziękuje Wam, że jeszcze Wam się chce i doceniam to. Niektóre wpisy są bardzo merytoryczne, ale od pewnego czasu, chyba od tego słabego sezonu Agi, który odwróciła wygranym Mastersem, wiele wpisów jest bardzo niesprawiedliwych, wręcz kuriozalnie bezsensowych. Z wiatrakami się nie wygra, więc głównie z tego powodu moich opinii na forum od pewnego czasu zupełnie brak. Negatywne nastawienie, narzekania to nasza cecha narodowa. To co było już nie wróci, mamy to co mamy. Może będzie lepiej, a może już niekoniecznie. Ja ciesze się z każdego meczu, doceniam to co jest. Niedługo już może nie być w ogóle szansy, żeby nawet na naszą Agnieszke ponarzekać 'znów przegrała'.

Pozdrawiam Was ;-)

Nie jest ważne by być lepszym niż ktoś inny, ale by być lepszym niż wczoraj.
"You don't have to be perfect, but you have to try hard. And I did all the time." - Elena Dementieva

Link do postu Wysłany: 2017-10-06, 20:30

Ja już czekam - panie doktorze i inni forumowicze -na sezon 2018 - niezaleŻnie od tego co się podzieje w Hong Kongu - na chłopski rozum - na tytuł nie ma szans - ale ... Jak Isia będzie wygrywać - to i na forum się zagęści - bo wogóle ten rok dla tenisa jest taki sobie - bo co mamy wspominać - French Open i finał Ostapenko vs Halep ??? To przynajmniej Wimbledon stał wyżej. Jeszcze mamy " awanturę" o nr 1 i to tyle na ten rok. Ale przyszły MUSI być lepszy !
JePozdrawiam Was ;) ))

plastras

Link do postu Wysłany: 2017-10-07, 00:11

Cinek napisał/a:
Niedługo już może nie być w ogóle szansy, żeby nawet na naszą Agnieszke ponarzekać 'znów przegrała'.

Mam nadzieję że nie masz na myśli naszego "dochodzenia" tutaj dlaczego Aga się tenisowo nie rozwinęła w tą czy inna stronę czy też podejmuje takie, a nie inne decyzje.
My wiemy tyle co nic bądź to co widać w telewizji czy porównań z innymi tenisistami, sportowcami, możemy tylko dywagować. Jak wiadomo Aga sama wiele nie powie, trudno znaleźć wywiad związany tylko ze sportowymi sprawami typu jakie ma przygotowania do sezonu, jakie elementy ćwiczeń wykonuje, jaka regeneracja jest dla niej najlepsza, kiedy wie że to będzie fatalny dzień, a kiedy organizm jest wyświeżony i może rozgrywać tydzień po tygodniu średnio po 3/4 spotkania na wysokim poziomie.
Zwykle w mediach są jakieś urywki jej wypowiedzi że kupuje torebkę po wygranym meczu, nie lubi grac na clayu, z każdym można przegrać, wchodzą nowe zawodniczki, jest stara i spełniona i w grudniu będzie trenować do sezonu. Do tego dochodzą mecze takie jak np. z Kasatkiną w których mogła wygrać, czegoś brakowało. Lub fatalne mecze jak z Cornet na RG. Oczywiście wiadomo, ten sezon to TEN sezon, nawet w wielkiej formie to po tych wirusach zostają zgliszcza a nie wielka forma.
Niestety z takich "informacji" czasami można puścić post kipiący rozczarowaniem. Ciągnie to za sobą też dyskusję czy jej się chce, czy są profesjonalni na tyle by wrócić na "wysokiego konia", czy powinna coś dodać/zmienić w teamie itd.

Link do postu Wysłany: 2017-10-07, 15:10

To, że kiedyś przeżywaliśmy każdy mecz czy nawet punkt Agnieszki w początkowych fazach turniejów a teraz niespecjalnie skrupulatnie to śledzimy, tylko oglądamy skróty albo sprawdzamy wynik tak jak napisał Cinek wynika z tego, że Aga "za dużo" osiągała przez ostatnie lata. Rozwinę to trochę.

Tak samo bez echa przechodzi, kiedy Anita Włodarczyk rzuci 77 metrów, co przecież kilka lat temu byłoby rekordem świata. Albo kiedy Justyna Kowalczyk wygra jakiś znany maraton w Norwegii, bo przyzwyczaiła nas do medali olimpijskich. To naturalne zjawisko i moim zdaniem nie powinno być powodem do niepokoju, nie zapomnieliśmy o Agnieszce.

Po prostu po tym sezonie nie przywykliśmy wciąż do tego, że teraz przejście pierwszych rund nie jest żadną oczywistością. A jako że nie było nawet żadnych QF w Mandatory wydawać by się mogło że na forum mało kto się udziela.

Jak tak dalej pójdzie trzeba będzie zacząć na nowo skakać z radości z każdego ćwierćfinału czy nawet wygranego meczu, ale nie wiem nawet czy taka zmiana jest możliwa - nie miałem dotychczas takiej sytuacji z żadnym moim idolem sportowym. I nie życzę nam takiej potrzeby.

W tematy live nawet nie wchodzę, bo za dużo tam stwierdzeń spowodowanych przez emocje. Na przestrzeni jednego meczu możnaby tam stwierdzić że Aga powinna kończyć karierę a zaraz zmienić zdanie i ją wychwalać bo jednak wygrała. Bardzo podobnie było w szerszej perspektywie, bo nie jednego meczu a kilku miesięcy - w drugiej połowie 2015 który zakończył się wygranym Singapurem.
Za dużo zwyczajnej ludzkiej frustracji wynikającej z tego, że Agnieszce słabiej idzie. Ja nie mam już o to pretensji.

Link do postu Wysłany: 2017-10-09, 06:08

Mnie zniechęca uporczywy negatywizm
Wole grzebac w historii niż samotnie przeciwstawiac sie fali złych emocji

Link do postu Wysłany: 2017-10-09, 09:09

No tak. Bo obiektywna opinia jak przegra kolejny mecz z zawodniczką spoza czołówki WTA, zagra go słabo to hejt. Trzeba fanatycznie podsycać wiarę żeby później dostać kubłem zimnej wody.
Ten sezon jest słaby, był słaby i wynika to z kilku czynników które się ponakładały w krótkim czasie.
Równie dobrze może wrócić do formy, zdrowia i znowu być wysoko w 10, regularnie robić Qf/SF turniejów. Zresztą tam jest jej miejsce jeśli dobrze teraz przepracują ten czas po sezonie i profesjonalnie do tego podejdą, nie tylko licząc że talent sam się obroni.
Kilka spotkań od Wimbledonu do Pekinu było na pewno lepszych niż od czasu AO-Birmingham, coś powoli się poprawiało ale fizyczne braki trzeba teraz nadrobić.
Odpowiedz do tematu