top home
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie:
Normalna szerokość 1024px Mniejsza szerokość 780px Większa szerokość 1152px Mobilna wersja forum

Pokaż wyniki jako: Posty Tematy Zaawansowane
 Ogłoszenie 
Ciekawe linki - Aga Radwańska: Facebook, Instagram, Sina Weibo, Twitter, Strona internetowa; Ula Radwańska: Facebook, Instagram, Strona internetowa

Odwiedź Profil forum na Facebook'u i kliknij 'Lubie to!'.
Obserwuj Twittera forum; Jesteśmy też na Tumblr

Poprzedni temat «» Następny temat
Juka  

Link do postu Wysłany: 2019-01-10, 12:17

Pechowe losowanie Magdy, ale i tak szanse z Osaką są większe niż byłyby np. z Azarenką. Młodość u Japonki jeszcze czasem daje o sobie znać (np. dopiero co, w Brisbane przeciw Tsurenko, gdzie Naomi zagrała z fochem większym niż te iśkowe xD ).

Tegoroczna drabinka AO bardzo ciekawa. Szczególnie górna część. Możliwe spotkanie Halep vs Serena w 4R :evil:

Juka

Aga czy Ula?: Aga i Ula

Link do postu Wysłany: 2019-01-10, 14:18

Juka - niemożliwe... Bo w pierwszej jest Kanepi vs Halep (patrz USO 2018) :) )
Bo S Williams pewno do tej IV rundy dojdzie...

plastras

Link do postu Wysłany: 2019-01-10, 14:27

A uzupełniając Sydney: Kvitova jako czwarta do SF - def Kerber 6:4 6:1

plastras

Link do postu Wysłany: 2019-01-10, 14:53

Na tweecie Piotra Dąbrowskiego przeczytałem, że para Rosolska/Hozumi związała się na dłużej (cokolwiek to znaczy...); para Kubot/Zeballos też - ponoć na całyy sezon...
I jeszcze "reminescencje" z meczu Igi (ten sam autor; inne źródełko http://www.tenis.net.pl/)

Iga:
"Właściwie pierwszy raz spotykam się z takim czymś, że trener może coachować z ławki i może mówić cały czas między punktami. W tym przypadku to się przydało, choć zazwyczaj staram się z tego nie korzystać, bo mimo wszystko wolę się skoncentrować na tym, co się dzieje na korcie i też wiem, że sama zazwyczaj mam tyle pomysłów, że mogę znaleźć jakieś rozwiązanie. Dzisiaj był taki dzień, że naprawdę nie wiedziałam, co zrobić na returnie. Trener dodał mi trochę pewności siebie i powiedział co mogę poprawić".

Po zakończeniu pierwszego seta Polka przez kilka minut rozmawiała z trenerem Piotrem Sierzputowskim. Wspaniałe było to, że rady te od razu zostały przez Igę przeniesione na kort. Uspokoiła grę, przeniosła jej ciężar na inne aspekty i konsekwentnie realizowała plan, czasem tylko naginając się do okoliczności przyrody.

plastras
Juka  

Link do postu Wysłany: 2019-01-10, 15:56

plastras napisał/a:
Juka - niemożliwe... Bo w pierwszej jest Kanepi vs Halep (patrz USO 2018) :) )
Bo S Williams pewno do tej IV rundy dojdzie...

Widziałam, ale... daj się połudzić ;)
Serenie motywacji nie brakuje. Z formą może być już różnie. Złapanie odpowiedniego rytmu w pierwszych meczach będzie u Williams kluczowe. Natomiast Halep postanowiła fruwać bez trenera i ewidentnie widać było w Sydney, że nie jest w najlepszej dyspozycji.
Z kolei Petra na tamtejszych kortach daje niesamowite popisy i może wreszcie zaliczy lepszy występ w AO, bo w ostatnich latach to były same wtopy.

Juka
tapczan  

Link do postu Wysłany: 2019-01-11, 00:13

Iga dzisiaj na korcie telewizyjnym z kilkoma kamerami ;-) Amerykanka wyglada na chuchro ktore bedzie chcialo mieszac tempo. W ciagu pierwszego gema zagrala chyba wiecej slajsow niz to biczysko Danilovic przez caly mecz ;p

Widzialem Isrealsona (fizjo Iski) na zdjeciu z Caro ale nie bylem pewien z kim on jest w Melbourne. Siedzi w boksie Igi wiec wyglada na to ze to ona go przejela ;-)

BTW Kvitova ewidentnie wychudla przez sezon przygotowawczy. Wyczuwam dobry sezon Petry.

Link do postu Wysłany: 2019-01-11, 00:45

Brawo Iga, jest 6:1! :lol:
Miron  AgUla

Aga czy Ula?: AgULA

Link do postu Wysłany: 2019-01-11, 01:13

"Swiatek" leads 4/2* - second set. Czy sędziowie naprawdę nie mogli by się wcześniej zorientować jak wymawia się poszczególne nazwiska ? Ale olać to, najważniejsze teraz, aby Iga nie przestraszyła się zwycięstwa i awansu do MD.

tapczan  

Link do postu Wysłany: 2019-01-11, 01:26

Got it! Nawet nie tyle Amerykanka grala zle co nie miala swojego przyczulka. We wszystkim co grala Iga byla lepsza. Swietny debiut! 100k zlotowek, okolice 155 miejsca w rankingu a ja wierze ze jak losowanie bedzie dobre to mozna grac i o R2.

Ale polonii australijskiej to bym zakazal wstepu. Bydełko. Te uwagi wobec sedziego, tandetne teksty z trybun. Prawie jak SI-MO-NA.

Link do postu Wysłany: 2019-01-11, 01:26

No i już! 6:1 6:3 i MD AO
Super!

plastras
Miron  AgUla

Aga czy Ula?: AgULA

Link do postu Wysłany: 2019-01-11, 01:31

Przejrzałem drabinkę pod kątem miejsc dla kwalifikantek. Jeśli Iga miałaby mieć pecha to chciałbym, żeby dostała Sharapovą lub Sabalenkę. Jednak zdecydowanie bardziej marzy mi się inna kwalifikantka, Hon, Osuigwe itp.
Ale najbardziej podobała mi się reakcja Igi po meczu - bardzo stonowana, bez zbędnych okrzyków, podskoków itp. Widać, że ma ochotę na znacznie więcej :)

Link do postu Wysłany: 2019-01-11, 07:23

Ana Bogdan rywalką dla Igi. Chyba może być :) )

plastras
Space93  Czas zostać nr 1

Aga czy Ula?: Aga

Link do postu Wysłany: 2019-01-11, 08:36

No narzekać na pewno nie może, 81 miejsce w rankingu, dwie porażki w tym roku, w przypadku ewentualnej wygranej czai się nieobliczalna Giorgi. Myślę, że Iga dostała przeciwniczkę zgodnie z życzeniem - jak mówiła w wywiadach na wielką gwiazdę trafić nie chciała. Co do Bogdan martwi to, że jej najlepszy wpis to właśnie AO2018 i 3r, ale wtedy stosunkowo dobrze wylosowała, bo trafiła na Mladenovic, która wtedy przegrywała jak leci. Niech Iga walczy ! :) Wyjazd do Australii i tak już na duży plus, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Aga czy Ula?: Aga:)

Link do postu Wysłany: 2019-01-11, 10:57

tapczan napisał/a:

Ale polonii australijskiej to bym zakazal wstepu. Bydełko. Te uwagi wobec sedziego, tandetne teksty z trybun. Prawie jak SI-MO-NA.

To było uwłaczające, przyleźli na kort i odwalili wiochmeńskie zachowanie... chciałoby się napisac "typowy pol" no ale się powstrzymam.
MD 17 lat, super. Wielke brawa, tak trzeba przechodzić Q i wyrywać miejsce dla siebie w turniejach głównych.

ps. Dzisiaj widziałem Petrę z Kerber, szok, totalny szok. Petra tak wycieniowana jak nie była od 10 lat chyba, można ją z Pliszkovą pomlić :D , a jak się ładnie poruszała, jak potrafiła na nogach zejść. Jest w super formie i tylko głowa ją może zatrzymać w Melbourne.

Aga czy Ula?: Aga:)

Link do postu Wysłany: 2019-01-11, 10:59

Miron napisał/a:

Ale najbardziej podobała mi się reakcja Igi po meczu - bardzo stonowana, bez zbędnych okrzyków, podskoków itp. Widać, że ma ochotę na znacznie więcej :)

W jakimś wywiadzie oznajmiła że w 2020 już by chciała ugrać coś sensownego na WS, chyba z Wilkowiczem to był wywiad przed sezonem.
Odpowiedz do tematu