top home
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie:
Normalna szerokość 1024px Mniejsza szerokość 780px Większa szerokość 1152px Mobilna wersja forum

Pokaż wyniki jako: Posty Tematy Zaawansowane
 Ogłoszenie 
Ciekawe linki - Aga Radwańska: Facebook, Instagram, Sina Weibo, Twitter, Strona internetowa; Ula Radwańska: Facebook, Instagram, Strona internetowa

Odwiedź Profil forum na Facebook'u i kliknij 'Lubie to!'.
Obserwuj Twittera forum; Jesteśmy też na Tumblr

Poprzedni temat «» Następny temat
Karinna  

Aga czy Ula?: Aga

Link do postu Wysłany: 2018-01-14, 04:20

Magda Fręch w turnieju głównym, pokonała Kayla Day 6:3 6:0 - brawo Magda

Aga czy Ula?: Aga i Ula

Link do postu Wysłany: 2018-01-14, 07:21

Magda Fręch trafiła na Suarez Nawarro. Mocno, ale z kimś trzeba zagrać w tym MD - mogła trafić lepiej - no ale swoje już tu zrobiła, a chyba nawet więcej!

plastras

Aga czy Ula?: Aga:)

Link do postu Wysłany: 2018-01-14, 08:07

Dobra wiadomość :) Magda swój optymalny plan wykonała, zrobiła MD, nie poleciała w najważniejszym mecz. Brawo
W meczu ze Suarez wyjść i powalczyć.

Link do postu Wysłany: 2018-01-14, 12:59

Obie Magdy grają jutro na dość dalekich kortach.
Najciekawsze mecze turnieju pań to chyba Vee vs Bencic czy Stephens vs Zhang. Jutro też zadebiutuje w MD Ukrainka Kostyuk która ostatecznie odstawiła w kwalach do kąta Kreicikovą w trzech setach.
Zaczyna się ciekawy szlem - również z powodu zagara odmierzającego czas - ciekawe jak to wpłynie np na serwis Szarapowej; to kozłowanie piłki przez Kontę też trochę czasu zabiera choć nie są to manewry w stylu Djoka ;) ))

plastras

Link do postu Wysłany: 2018-01-15, 06:18

Linette def Brady 2:6 6:4 6:3. Brawo Magda!
No, dzieje się Vee za drzwiami, Slą, Coco i Pome też.
Normalne -:kobiecy szlem ;) ))
To nie jest dzień Miss America!

plastras
Juka  

Link do postu Wysłany: 2018-01-15, 06:40

Tragiczna forma Amerykanek! Venus to dla mnie duże zaskoczenie, ale Bencic zagrała bardzo solidnie, jak za czasów, gdy była w top10. Z innych zaskoczeń cieszy mnie wypad Pome. Generalnie czyści się ta strona drabinki. Czyżby pewna Dunka miała się wreszcie doczłapać do pierwszego szlemika? Oby nie.

A Magda - od drugiego seta naprawdę mądrze grała. Cały czas ruszała Brady z miejsca i to przynosiło świetne efekty. Pierwsze turnieje sezonu nie wyszły, a dziś to była rewelacja! BRAWO!

Juka
Juka  

Link do postu Wysłany: 2018-01-15, 07:58

Niestety, Magda Fręch nie dała rady, ale powinna być zadowolona z tego, co udało się osiągnąć w tegorocznym AO. Na Suarez Navarro zabrakło doświadczenia i może już trochę sił. Za to udało się zebrać cenne doświadczenie, które może zaprocentować w przyszłości.

Juka

Link do postu Wysłany: 2018-01-15, 08:06

Wrzucę scora:
Suarez Navarro def Fręch 7:5 6:3.
I nie jestem przekonany, czy Magda nie mogła z tą Hiszpanką ugrać więcej - no ale i tak świetny turniej!
USA vs Reszta Świata 0:8 !

plastras

Link do postu Wysłany: 2018-01-15, 10:04

Kasatkina rozbiła Schmiedlovą 6:0 6:3 i to Ona będzie rywalką - dodam od razu że trudną - Magdy Linette w II r.

plastras
Miron  AgUla

Aga czy Ula?: AgULA

Link do postu Wysłany: 2018-01-15, 12:07

No to pierwszy dzień (lub też noc :P ) właściwie za nami. Porażka Venus jakoś bardzo mnie nie zdziwiła, meczu nie widziałem, więc się nie wypowiadam. Natomiast osobiście bardzo cieszy mnie łatwa wygrana Kanepi, która powraca po raz n-ty po kontuzji. Dzisiaj solidnie się zaprezentowała i mam cichą nadzieję, że dotrwa do przynajmniej meczu z Ostapenko w IV rundzie, bo drabinka sprzyjająca. Z kolei Cibulkova to dołek totalny, po pierwszym secie były na jej koncie dwa winnery - nie dość, że rywalka nie pozwalała na wiele, to i sama Słowaczka w poważnym kryzysie. Ostapenko, z kolei też - zdaje się - ma ochotę na solidny wynik - grała wczoraj bardzo odważnie, ale i mądrze. Zobaczymy, co pokaże dalej, bo Schiavone to już niestety nie jest jakiś wielki wyznacznik formy. Wozniacki nudna jak zwykle, dzisiaj nie miała ochoty się zbytnio przemęczać, z kolei Makarova przewałiła 51 lub 52 w trzecim secie. No i ciekawie zapowiada się ta młoda Kostyuk - łatwe 62 62 z Peng, a teraz na jej drodze Rogowska, więc duże nadzieję na trzecią rundę, gdzie mogłaby się zmierzyć z doświadczoną rodaczką - Svitoliną.

Porando  sranie nie granie

Link do postu Wysłany: 2018-01-15, 13:57

Zaskoczyły mnie jedynie dzisiaj przegrane Makarovej, Krunic i Flipkens. Wydawało mi się, że są w jako-takiej formie na przejście dalej.

W sumie to Begu jest jak taka Bertens - pojedyncze zwycięstwa na hardzie, a cały rok się na mączce opiera.

A u Coco co się stało? Główka nie dała rady? :roll:

have more than u show
speak less than u know

tapczan  

Link do postu Wysłany: 2018-01-15, 14:19

Pogrom faworytek, tych ktore nie wykazywaly sie forma na poczatku roku to zly znak dla Agi. No ale zobaczymy dzisiaj.

Duze brawa dla Magdy. Za styl w jakim sie zebrala po poczatku w ktorym robila same UE. Rzeczywiscie wydaje sie ze Magda od zeszlego roku weszla na jeszcze wyzsze obroty. To nie jest przypadek i to jest ranking robiony na fajnych wygranych i najwazniejszych turniejach a nie pojedynczym wyskoku w internationalu. W nagrode, mozliwy CR. Chwilowo jest 60ta, nawet jak ja kilka nazwisk wyprzedzi to do marca nie broni nic. Gdyby jeszcze jej glowa dzialala inaczej...
Mam juz firmowe zagranie Magdy. To jest miniecie forehandem po krosie z konca kortu w pelnym biegu gdy akcja jest juz wlasciwie przegrana. Widze to juz ktorys raz z rzedu i jakie to jest efektowne. Bardzo podobne do tego zagrania Kerber, tylko u Kerber symetrycznie odbite.

I rownie duze propsy dla drugiej Magdy. Bardzo chcialem ja zobaczyc i specjalnie czekalem na jej mecz. I jaki ona ma ladny tenis. Dlugie granie, odwazne rozrzucanie rywalki po katach. I od czasu do czasu jak cos wroci krotszego to atak. To jest bardzo podobne do Kerberki, i to ma ogromny potencjal. Dlugosci zagran i wyrzucania rywalki poza kortem to by sie Iska mogla od niej uczyc. Wyglada na to ze Magde zobaczymy w kilku internationalach i w kwalifikacjach do wszystkich szlemow. Magda wyladuje teraz najprawdopodobniej na 148. w rankingu i przez najblizsze trzy miesiace nie broni ani jednego punktu. Kanita i jej 128 CR w zagrozeniu ;-)

Link do postu Wysłany: 2018-01-15, 15:06

Ja Fręchównę widziałem dwa razy w Katowicach no i rok temu w Toruniu i podziwiam Jej postęp. Bo w Spodku to grała taka szara myszka (nie każda 17, czy 18 - latka jest uksztaltowana fizycznie), a w Toruniu to był już zupełnie ktos inny. Bo obok nabrania kobiecych kształtów Magda zrobiła potężny postęp motoryczny - nie wiem, czy nie to jest Jej najmocniejszą stroną, a na pewno bardzo mocną. Przecież Ona te trzyipółgodzinne maratony w Niemczech łykala jak pingwin z Madagaskaru ryby :lol:
W przypadku młodszej Magdy ważny jest też spory zastrzyk finansowy z Australii; ot - to co ugrała w 2017 przez cały rok powtórzone w tydzień - od razu można inaczej planować starty. A przecież powinna się łapać do kwali obu "slonecznych" turniejów w USA w marcu - na przykład; kwale RG i Wibledonu chyba też już pewne - nic tylko grać!

Magda Linette na szczęście "obróciła" tą Amerykankę - bo to 0:5 w pierwszym - jak i 2:6 - to super nie wygladało- najważniejsze że potrafi (już) takie mecze odmienić. No i ciekawe co zrobi z Kasatkiną; powtórze się - grać!

plastras
MaRQs  Persona non grata

Aga czy Ula?: Tylko Aga!

Link do postu Wysłany: 2018-01-15, 18:44

Magda Fręch dużo pracowała nad kondycją i motoryką. W którymś wywiadzie wspominała, że robiła 30 kilometrowe spacery po górach. Stąd pewnie umie wytrzymać trudne mecze i bardzo dobrze bo to zaprocentuje. Ja niestety meczu nie widzialem, śledzilem tylko livescore i przy stanie 3-1 dla Magdy w 1 secie pomyślałem, że jest szansa na niespodziankę, ale Hiszpanka swoim doświadczeniem przechyliła szalę zwycięstwa. Wynik gemowy jak dla mnie naprawdę niezły. 35 punktów do rankingu wpadło oraz blisko 135 tys złotych. Myślę, że dla takiej dziewczyny to ogromny zastrzyk gotówki.

Ja trzymam bardzo kciuki za Magdę. To mądra dziewczyna i chyba dobrze prowadzona. Ktoś bardzo dobrze jej doradził zmianę stylu, bo tym nudnym przebijactwem, które prezentowała parę lat temu niczego by nie osiągnęła.

Link do postu Wysłany: 2018-01-16, 08:09

Po wczorajszej burzy - przynajmniej w turnieju kobiet - dziś - póki co - cisza i spokój.
Szarapowa in; Karo Pliskova, Kerber, Konta też. Jedno się nie zmienia - lecące Amerykanki. Dziś ostała się Keys - to już "az" dwie reprezentantki USA w II r.
Problemy miała Halep ale tylko w pierwszym secie - wygranym zresztą po tiebreaku. Poproszę taki spokojny dzień do końca :lol:
Problemy ma Kwitowa z Petkovic i to spore- ale czy poza różnicą miejsc w rankingu to niespodzianka - to nie wiem...

plastras
Odpowiedz do tematu