top home
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie:
Normalna szerokość 1024px Mniejsza szerokość 780px Większa szerokość 1152px Mobilna wersja forum

Pokaż wyniki jako: Posty Tematy Zaawansowane

Poprzedni temat «» Następny temat
DORA  

Aga czy Ula?: Justyna

Link do postu Wysłany: 2009-05-23, 22:02 Wywiad z Piotrem Radwańskim na Roland Garros

Tylko wywiad jest na końcu bo najpierw relacja z Warsaw Open

DORA  

Link do postu Wysłany: 2009-05-23, 22:07

Ja tego Radwańskiego nie rozumiem tu mówi że kasa nie jest najważniejsza, że na pierwszym miejscu jest tenis ranking itp. a kasa na ostatnim miejscu. Ale podczas Warsaw Open miałam inne wrażenie. No paranoja jakaś co przeszło mu już, przemyślał sprawę czy co bo go już nie rozumiem :zly:

Cinek  Rewolucjo trwaj

Aga czy Ula?: Aga i Ula

Link do postu Wysłany: 2009-05-23, 22:22

Dzięki za wywiad DORA. I radzę Ci wyrobić sobie swoje zdanie na temat tej całej afery, bo każdy mówi, co innego a prawda jest zawsze pośrodku.

Mnie osobiście nie interesują w ogóle te afery, pieniądze i inne takie sprawy, ja się skupiam na tym, co lubie, czyli na siostrach Radwańskich, ich grze i na tenisie i tobie radzę to samo.

Nie jest ważne by być lepszym niż ktoś inny, ale by być lepszym niż wczoraj.
"You don't have to be perfect, but you have to try hard. And I did all the time." - Elena Dementieva

DORA  

Link do postu Wysłany: 2009-05-23, 22:39

No tak tylko tenis to siostry Radwańskie, a siostry Radwańskie to ich tata/trener on psuje wizerunek Polskiego tenisa na arenie międzynarodowej, a cierpią na tym same zainteresowane czyli Agnieszka i Ula i żeby to przypadkiem nie odbiło się na ich grze głównie Uli ;-)

Cinek  Rewolucjo trwaj

Link do postu Wysłany: 2009-05-23, 23:04

Czym psuje wizerunek? Tym, że dostawanie startowego, jak czołowa tenisistka ma grac w turnieju półkontuzjowana przed samym wielkim szlemem - jest czymś dziwne?

Sugerujesz się DORO tylko utartymi hasełkami dziennikarzy, na sprawę to jednak trzeba spojrzeć nieco inaczej.

Ja najbardziej się rozczarowałem tylko całym Polsatem, który połączył siły z Makarczykiem, pewnie na jego polecenie (ciekawe, co im obiecał) i prowadzą krucjatę przeciwko rodzinie Radwańskim. I to oni niszczą polski tenis i polski sport.

"You don't have to be perfect, but you have to try hard. And I did all the time." - Elena Dementieva

DORA  

Link do postu Wysłany: 2009-05-23, 23:27

Mi chodzi o to że Pan Radwański tą sprawę załatwiał publicznie na oczach całej Polski jak by nie mogli między sobą tego załatwić, a potem się słucha tekstów typu : Agnieszka ma gdzieś Polskę, kibiców itp. A co do Polsatu to fakt dziwnie się zachowali. Ja pamiętam jak był wywiad z Agą dla Polsat News gdzie Aga dość krytycznie się wypowiedziała na temat tego turnieju, to zaraz po wywiadzie Pan Wania(czy jak mu tam) bronił organizatorów twierdził że Aga przesadziła i nie powinna takich rzeczy mówić. Paranoja zresztą tak jak i ten turniej cały z Makarczykiem na czele :-/

Cinek  Rewolucjo trwaj

Link do postu Wysłany: 2009-05-24, 00:11

To Pan Robert tą sprawę załatwiał publicznie? DORA, co ty za pierdoły gadasz? To Makarczyk rozgrzebał całą tą sprawą i rozgłośnił ukazując list od Roberta, nie dość, że w TV to jeszcze w Internecie.
A co do organizacji turnieju, to może przytoczę 1 opinię:
Cytat:
Legia i turniej to porażka Legia ABSOLUTNIE nie była przygotowana na turniej

Byłem dziś na turnieju to, co mnie przeraziło to pracujący obok robotnicy z młotami pneumatycznymi i innymi ręcznymi hałaśnikami. Sprzęt budowlany pracujący ze swoim ustawicznym pi-pi-pi w tonacji różnorodnej i wyszukanej, Dźwig z gigantycznym ramieniem które pojawia się nagle nad kortem z betoniarką na palecie i facetem w gumiakach wzbudzając zachwyt dzieci i przerażenie dorosłych - tenisistów też. Robotnicy krzyczący z budowy aut.. To jakiś sen szaleńca!!!
Mam wrażenie, że elita zrezygnowała medical i "przegrane" mecze. A pozostali grają, bo ktoś musi. A zapomniałem na trybunę B kort główny wchodzi się po RUSZTOWANIU - to odjazd. I gdyby nie posiadaczka ślicznego dekoltu siedząca na trybunie VIP to byłaby wieka smuta.

~ "Express Wieczorny" , 21.05.2009 20:41

Kto tu nie miał klasy, to chyba nie ma wątpliwości, że Pan Makarczyk.

DORA  

Link do postu Wysłany: 2009-05-24, 00:29

To przecież po pierwsze po co Radwański wysyła emalia mógł osobiście pogadać, a jak już się zdecydował to mógł zastrzec żeby nie był upubliczniony. A tak apropo nie rozumiem dlaczego list od Pana Radwańskiego był upubliczniany a odpowiedź na ten list ze strony Pana Makarczyka nie. Jak już zrobiło się A to trzeba i B. Chyba że Pan Makarczyk się boi czegoś i dlatego go nie upublicznił. Ja na przykład jak już poznałam list Radwańskiego to chciała bym poznać odpowiedź żeby było wszystko jasne bo na razie jak dla mnie to jest w połowie ;-)

Cinek  Rewolucjo trwaj

Link do postu Wysłany: 2009-05-24, 00:38

Jak to po co wysyła e-mial'a? To ma do niego latać co chwile, tak się załatwia te sprawy.
Nie musi sobie zastrzegać, żeby nie był upubliczniany, bo polskie prawo to zastrzega! Prywatnej korespondencji bez zgody autora nie wolno upubliczniać! I jak sam Pan R. myśli, czy nie podac Pana Makarczyka do sądu, więc DORA nie masz racji.
Jak już się zrobiło A to... Przecież to Makarczyk zrobił A, a B nie zrobi, bo on tylko ujawił, to co może źle wpływać na opinie nt. Pana R., ale to, co źle by wpłynęło na niego - to na pewno tego nie pokaże.
To tylko świadczy o nim. Ja sądze, że nie ma co już roztrząsać tej sprawy, skupmy się tak jak mówi Agnieszka - na tenisie.

DORA  

Link do postu Wysłany: 2009-05-24, 00:57

Cinek napisał/a:
Ja sądze, że nie ma co już roztrząsać tej sprawy, skupmy się tak jak mówi Agnieszka - na tenisie.

Święta racja :thumbup:

piterus  <-po prostu Piotrek

Aga czy Ula?: Roma

Link do postu Wysłany: 2009-05-24, 07:58

JAk la mnie to wina jest trochw Makarczyka bo nie dał jej startowego a troche wina Radwanskiego bo chciał kase
amilka  Cabrel a jamais

Aga czy Ula?: Obie:):)

Link do postu Wysłany: 2009-05-24, 08:50

Ja się przestałam już tym przejmować. Jestem tylko ciekawa, jak ten turniej będzie wyglądał za rok, a dokładniej kto się odważy przyjechać... :-P Po takiej aferze ten turniej ma już TAKĄ renomę, że hej...

"A la vitesse ou le temps passe
Le miracle est que rien n'efface l'essentiel"- les victoires d'Agnieszka Radwańska:D

C'mon Siostry!!!

JUSTINE- merci & bonne chance!!!!!
Odpowiedz do tematu