top home
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie:
Normalna szerokość 1024px Mniejsza szerokość 780px Większa szerokość 1152px Mobilna wersja forum

Pokaż wyniki jako: Posty Tematy Zaawansowane

Poprzedni temat «» Następny temat
DORA  

Aga czy Ula?: Justyna

Link do postu Wysłany: 2009-05-23, 21:02 Wywiad z Piotrem Radwa?skim na Roland Garros

Tylko wywiad jest na ko?cu bo najpierw relacja z Warsaw Open

DORA  

Link do postu Wysłany: 2009-05-23, 21:07

Ja tego Radwa?skiego nie rozumiem tu mówi ?e kasa nie jest najwa?niejsza, ?e na pierwszym miejscu jest tenis ranking itp. a kasa na ostatnim miejscu. Ale podczas Warsaw Open mia?am inne wra?enie. No paranoja jaka? co przesz?o mu ju?, przemy?la? spraw? czy co bo go ju? nie rozumiem :zly:

Cinek  Rewolucjo trwaj

Aga czy Ula?: Aga i Ula

Link do postu Wysłany: 2009-05-23, 21:22

Dzi?ki za wywiad DORA. I radz? Ci wyrobi? sobie swoje zdanie na temat tej ca?ej afery, bo ka?dy mówi, co innego a prawda jest zawsze po?rodku.

Mnie osobi?cie nie interesuj? w ogóle te afery, pieni?dze i inne takie sprawy, ja si? skupiam na tym, co lubie, czyli na siostrach Radwa?skich, ich grze i na tenisie i tobie radz? to samo.

Nie jest wa?ne by by? lepszym ni? kto? inny, ale by by? lepszym ni? wczoraj.
"You don't have to be perfect, but you have to try hard. And I did all the time." - Elena Dementieva

DORA  

Link do postu Wysłany: 2009-05-23, 21:39

No tak tylko tenis to siostry Radwa?skie, a siostry Radwa?skie to ich tata/trener on psuje wizerunek Polskiego tenisa na arenie mi?dzynarodowej, a cierpi? na tym same zainteresowane czyli Agnieszka i Ula i ?eby to przypadkiem nie odbi?o si? na ich grze g?ównie Uli ;-)

Cinek  Rewolucjo trwaj

Link do postu Wysłany: 2009-05-23, 22:04

Czym psuje wizerunek? Tym, ?e dostawanie startowego, jak czo?owa tenisistka ma grac w turnieju pó?kontuzjowana przed samym wielkim szlemem - jest czym? dziwne?

Sugerujesz si? DORO tylko utartymi hase?kami dziennikarzy, na spraw? to jednak trzeba spojrze? nieco inaczej.

Ja najbardziej si? rozczarowa?em tylko ca?ym Polsatem, który po??czy? si?y z Makarczykiem, pewnie na jego polecenie (ciekawe, co im obieca?) i prowadz? krucjat? przeciwko rodzinie Radwa?skim. I to oni niszcz? polski tenis i polski sport.

"You don't have to be perfect, but you have to try hard. And I did all the time." - Elena Dementieva

DORA  

Link do postu Wysłany: 2009-05-23, 22:27

Mi chodzi o to ?e Pan Radwa?ski t? spraw? za?atwia? publicznie na oczach ca?ej Polski jak by nie mogli mi?dzy sob? tego za?atwi?, a potem si? s?ucha tekstów typu : Agnieszka ma gdzie? Polsk?, kibiców itp. A co do Polsatu to fakt dziwnie si? zachowali. Ja pami?tam jak by? wywiad z Ag? dla Polsat News gdzie Aga do?? krytycznie si? wypowiedzia?a na temat tego turnieju, to zaraz po wywiadzie Pan Wania(czy jak mu tam) broni? organizatorów twierdzi? ?e Aga przesadzi?a i nie powinna takich rzeczy mówi?. Paranoja zreszt? tak jak i ten turniej ca?y z Makarczykiem na czele :-/

Cinek  Rewolucjo trwaj

Link do postu Wysłany: 2009-05-23, 23:11

To Pan Robert t? spraw? za?atwia? publicznie? DORA, co ty za pierdo?y gadasz? To Makarczyk rozgrzeba? ca?? t? spraw? i rozg?o?ni? ukazuj?c list od Roberta, nie do??, ?e w TV to jeszcze w Internecie.
A co do organizacji turnieju, to mo?e przytocz? 1 opini?:
Cytat:
Legia i turniej to pora?ka Legia ABSOLUTNIE nie by?a przygotowana na turniej

By?em dzi? na turnieju to, co mnie przerazi?o to pracuj?cy obok robotnicy z m?otami pneumatycznymi i innymi r?cznymi ha?a?nikami. Sprz?t budowlany pracuj?cy ze swoim ustawicznym pi-pi-pi w tonacji ró?norodnej i wyszukanej, D?wig z gigantycznym ramieniem które pojawia si? nagle nad kortem z betoniark? na palecie i facetem w gumiakach wzbudzaj?c zachwyt dzieci i przera?enie doros?ych - tenisistów te?. Robotnicy krzycz?cy z budowy aut.. To jaki? sen szale?ca!!!
Mam wra?enie, ?e elita zrezygnowa?a medical i "przegrane" mecze. A pozostali graj?, bo kto? musi. A zapomnia?em na trybun? B kort g?ówny wchodzi si? po RUSZTOWANIU - to odjazd. I gdyby nie posiadaczka ?licznego dekoltu siedz?ca na trybunie VIP to by?aby wieka smuta.

~ "Express Wieczorny" , 21.05.2009 20:41

Kto tu nie mia? klasy, to chyba nie ma w?tpliwo?ci, ?e Pan Makarczyk.

DORA  

Link do postu Wysłany: 2009-05-23, 23:29

To przecie? po pierwsze po co Radwa?ski wysy?a emalia móg? osobi?cie pogada?, a jak ju? si? zdecydowa? to móg? zastrzec ?eby nie by? upubliczniony. A tak apropo nie rozumiem dlaczego list od Pana Radwa?skiego by? upubliczniany a odpowied? na ten list ze strony Pana Makarczyka nie. Jak ju? zrobi?o si? A to trzeba i B. Chyba ?e Pan Makarczyk si? boi czego? i dlatego go nie upubliczni?. Ja na przyk?ad jak ju? pozna?am list Radwa?skiego to chcia?a bym pozna? odpowied? ?eby by?o wszystko jasne bo na razie jak dla mnie to jest w po?owie ;-)

Cinek  Rewolucjo trwaj

Link do postu Wysłany: 2009-05-23, 23:38

Jak to po co wysy?a e-mial'a? To ma do niego lata? co chwile, tak si? za?atwia te sprawy.
Nie musi sobie zastrzega?, ?eby nie by? upubliczniany, bo polskie prawo to zastrzega! Prywatnej korespondencji bez zgody autora nie wolno upublicznia?! I jak sam Pan R. my?li, czy nie podac Pana Makarczyka do s?du, wi?c DORA nie masz racji.
Jak ju? si? zrobi?o A to... Przecie? to Makarczyk zrobi? A, a B nie zrobi, bo on tylko ujawi?, to co mo?e ?le wp?ywa? na opinie nt. Pana R., ale to, co ?le by wp?yn??o na niego - to na pewno tego nie poka?e.
To tylko ?wiadczy o nim. Ja s?dze, ?e nie ma co ju? roztrz?sa? tej sprawy, skupmy si? tak jak mówi Agnieszka - na tenisie.

DORA  

Link do postu Wysłany: 2009-05-23, 23:57

Cinek napisał/a:
Ja s?dze, ?e nie ma co ju? roztrz?sa? tej sprawy, skupmy si? tak jak mówi Agnieszka - na tenisie.

?wi?ta racja :thumbup:

piterus  <-po prostu Piotrek

Aga czy Ula?: Roma

Link do postu Wysłany: 2009-05-24, 06:58

JAk la mnie to wina jest trochw Makarczyka bo nie da? jej startowego a troche wina Radwanskiego bo chcia? kase
amilka  Cabrel a jamais

Aga czy Ula?: Obie:):)

Link do postu Wysłany: 2009-05-24, 07:50

Ja si? przesta?am ju? tym przejmowa?. Jestem tylko ciekawa, jak ten turniej b?dzie wygl?da? za rok, a dok?adniej kto si? odwa?y przyjecha?... :-P Po takiej aferze ten turniej ma ju? TAK? renom?, ?e hej...

"A la vitesse ou le temps passe
Le miracle est que rien n'efface l'essentiel"- les victoires d'Agnieszka Radwa?ska:D

C'mon Siostry!!!

JUSTINE- merci & bonne chance!!!!!
Odpowiedz do tematu